Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

CBR 250 sınırlarını zorladım (top speed içerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mezarlıklar ayda yılda bir yapanlarla ve onların insanlık dışı hareketlerinden dolayı hayata veda etmiş suçsuz yolunda giden insanlarla dolu. hayati risk olan birşeyi ne var yan ayda yılda bir yapıyor diye nasıl hafife alabiliyorsun? o adam mesela o tünelde öyle gazlarken senin sevdiklerinden birisi orada olsa ve yaptığı bir hata sonucu o sevdiklerinden birine bir zarar gelse ni vır yini ıyda yıldı bir yıpıyır diyebilecek misin böyle?

valla kendisi ölse acımam doğal seleksiyon derim. zerre üzülmem. ama umarım başkasının canına zarar vermez. bu arkadaş gibi bir tane daha vardı, şu 90 la giderken dobloya arkadan çarpan. o da bu genç kardeşimiz gibi her uyarıya alaylı şekilde eyvallah reis aynen devam diyordu. sonra kasktan yere kanlar akarken gördük. umarım bu gencin de sonu öyle olmaz. yada bilemedim türkiyede en hatasız çalışan kurum mezarlıklar müdürlüğü belki onlara da biraz iş çıkması gerekiyordur. Takdir-i ilahi.
    E sende öyle diyom beğenmiyon reis diyom begenmiyon daha napiyim bence bu yorumları şimdi editlediğim videoya saklamaliydin mutlaka izle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 yıldır piyasada var olan bir motosikletin son hızını hala merak eden var mı gerçekten?
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E sende öyle diyom beğenmiyon reis diyom begenmiyon daha napiyim bence bu yorumları şimdi editlediğim videoya saklamaliydin mutlaka izle.
    Allah akıl fikir ihsan etsin başka birşey demiyorum kardeşim. Umarım toprağı bol olsun demezler.
    burakrak bunu beğendi.

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Rampa aşağı bastınız dimi bu hızı?

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Source53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rampa aşağı bastınız dimi bu hızı?
    Evet hafif eğim vardı
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mezarlıklar ayda yılda bir yapanlarla ve onların insanlık dışı hareketlerinden dolayı hayata veda etmiş suçsuz yolunda giden insanlarla dolu. hayati risk olan birşeyi ne var yan ayda yılda bir yapıyor diye nasıl hafife alabiliyorsun? o adam mesela o tünelde öyle gazlarken senin sevdiklerinden birisi orada olsa ve yaptığı bir hata sonucu o sevdiklerinden birine bir zarar gelse ni vır yini ıyda yıldı bir yıpıyır diyebilecek misin böyle?

valla kendisi ölse acımam doğal seleksiyon derim. zerre üzülmem. ama umarım başkasının canına zarar vermez. bu arkadaş gibi bir tane daha vardı, şu 90 la giderken dobloya arkadan çarpan. o da bu genç kardeşimiz gibi her uyarıya alaylı şekilde eyvallah reis aynen devam diyordu. sonra kasktan yere kanlar akarken gördük. umarım bu gencin de sonu öyle olmaz. yada bilemedim türkiyede en hatasız çalışan kurum mezarlıklar müdürlüğü belki onlara da biraz iş çıkması gerekiyordur. Takdir-i ilahi.
    Bak kardeşim öncelikle negatif yorum yapmak için elinden geleni yapıyorsun ama ben tartışmak için yazmadım bunları,kaldıki benim eşim dostum tünelde yaya vaziyette ne işi olur ? İkincisi örnek verdiğin 90 la dobloya giren arkadaş gayet yoğun bir trafikte aşırı tehlikeli bir sürüş yapıyor, ikisini kıyaslaman zaten akıl kârı değil. Ben desteklemiyorum ama boş yolda ufak bir hız denemesi yapmış, Şunu tekrar oku BOŞ YOL YAYA YOK TRAFİK YOK

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    şeytan dürtüyo işte.
    Şeytanın işi gücü yok “yav şunu dürtem de kıçı kırık cbrsiyle 181 yapsın eheheheheh” diyor?

Yapıp yapıp şeytana atmak.

Sonra 40-50 binde motor yapılan cbr doluyor her yer. Plakasını yaz da ilanda görürsek eş/dostu uzak tutalım.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak kardeşim öncelikle negatif yorum yapmak için elinden geleni yapıyorsun ama ben tartışmak için yazmadım bunları,kaldıki benim eşim dostum tünelde yaya vaziyette ne işi olur ? İkincisi örnek verdiğin 90 la dobloya giren arkadaş gayet yoğun bir trafikte aşırı tehlikeli bir sürüş yapıyor, ikisini kıyaslaman zaten akıl kârı değil. Ben desteklemiyorum ama boş yolda ufak bir hız denemesi yapmış, Şunu tekrar oku BOŞ YOL YAYA YOK TRAFİK YOK
    Anlataaaaamaaassınn ya da anlamazdın anlamazdınnnnn sitedeki böyle herşeyi bilen uyarıları tatlı ve kibirli bir şekille karıştırarak yapan arkadaşlara hastayım

Adam basmış nolmuş yani isterse motor yansın adamın motoru bende geçen içimden geldi saniyelerce redline yaptım lastik yaktım gazladım yani bunları kontrollü ve bilinçli ir şekilde yapınca hiç bişey olmaz olursada kader der geçeriz Allah'ın dediği olur babba
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlataaaaamaaassınn ya da anlamazdın anlamazdınnnnn sitedeki böyle herşeyi bilen uyarıları tatlı ve kibirli bir şekille karıştırarak yapan arkadaşlara hastayım

Adam basmış nolmuş yani isterse motor yansın adamın motoru bende geçen içimden geldi saniyelerce redline yaptım lastik yaktım gazladım yani bunları kontrollü ve bilinçli ir şekilde yapınca hiç bişey olmaz olursada kader der geçeriz Allah'ın dediği olur babba
    aynen başkan 💪

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Motorun sınırlarını değil, kendi sınırlarını zorlamışsın. O motorun lastiğine baksak kabak gibi "chicken strip" görürüz muhtemelen. Kapalı alanda biraz viraj çalış bakalım frenleri viraj içinde nereye kadar zorlayabiliyorsun.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun sınırlarını değil, kendi sınırlarını zorlamışsın. O motorun lastiğine baksak kabak gibi "chicken strip" görürüz muhtemelen. Kapalı alanda biraz viraj çalış bakalım frenleri viraj içinde nereye kadar zorlayabiliyorsun.
    Kusura bakmayın da ülkemizin yollarında lastiklerinde chicken strip olmayan zaten cesaret ile aptallık arasındaki çizgide gidip geliyordur. Umarım aynı durumu hayat ile ölüm arasında da yaşamazlar.
    BatuhanK bunu beğendi.

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeytanın işi gücü yok “yav şunu dürtem de kıçı kırık cbrsiyle 181 yapsın eheheheheh” diyor?

Sonra 40-50 binde motor yapılan cbr doluyor her yer. Plakasını yaz da ilanda görürsek eş/dostu uzak tutalım.
    Kanali takip edebilirsin çoğu videomda plakam görünüyor. Mezarcilara motor satmiyorum icin rahat olsun hadi hayirli isler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanala üye olup videolarimda lastiğin durumunu görebilirsin.
    Not: kimseyle sidik yaristirma gibi bir derdim yok. Eger egonu tatmin edicekse tamam sen daha iyi viraj yapiyosun.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bir de yapıp yapıp sonra da suçu allah'a atanlar var ; "rahmetlinin ömrü o kadarmış" NEyse yeri burası değil, başka zaman etraflıca yazacağım.

bakalım "ya benim krank gittik ne yapmam lazım" konusunu ne zaman açacaksın kardaş ?

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de yapıp yapıp sonra da suçu allah'a atanlar var ; "rahmetlinin ömrü o kadarmış" NEyse yeri burası değil, başka zaman etraflıca yazacağım.

bakalım "ya benim krank gittik ne yapmam lazım" konusunu ne zaman açacaksın kardaş ?
    Kanali takip edersen zamani gelince haberdar olabilirsin

forumda senin gibilerin uyeligini silmek gerekir ayrica ihbarda bulunup ceza ve ehliyete el konulmasi saglanmali.
    trafikte baska insanlarin hayatini tehlikeye atarak neyi kanitlamaya calisiyorsun anlamiyorum.
    ayrica burada sana tepki göstermek yerine neredeyse destekler nitelikte yazilar yazanlarinda senden bir farklari yok.
    beden yasinizi bilmem ama beyin yasiniz sandiginizdan cok ama cok farkli ne yazik ki.

senin gibiler yuzunden duzgun motor kullananlarda böyle saniliyor.

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda senin gibilerin uyeligini silmek gerekir ayrica ihbarda bulunup ceza ve ehliyete el konulmasi saglanmali.
    trafikte baska insanlarin hayatini tehlikeye atarak neyi kanitlamaya calisiyorsun anlamiyorum.
    ayrica burada sana tepki göstermek yerine neredeyse destekler nitelikte yazilar yazanlarinda senden bir farklari yok.
    beden yasinizi bilmem ama beyin yasiniz sandiginizdan cok ama cok farkli ne yazik ki.

senin gibiler yuzunden duzgun motor kullananlarda böyle saniliyor.
    Sayfanin sağ alt köşesinde çıkan reklam gibisiniz.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Benim anlamadığım şey şu bakmadan nasıl görebiliyorsunuz bakıpta görememekmii ? görüpte bakamamakmı ? bakmadan görmekmi ? bu heee ne bu

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım şey şu bakmadan nasıl görebiliyorsunuz bakıpta görememekmii ? görüpte bakamamakmı ? bakmadan görmekmi ? bu heee ne bu
    Adamlar sadece şunu görüyor " cbr250 ve 181" gerisi hikaye hemen taşlayalım şunu. Bir tanesi benim vidyolarimi izlememistir. Nasil motosiklet kullandığımdan haberi yok burda önemli olan 250lik motorla 181 basmak 600luk olsa hiç problem yok ama 250 ise olay bitmistir.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar sadece şunu görüyor " cbr250 ve 181" gerisi hikaye hemen taşlayalım şunu. Bir tanesi benim vidyolarimi izlememistir. Nasil motosiklet kullandığımdan haberi yok burda önemli olan 250lik motorla 181 basmak 600luk olsa hiç problem yok ama 250 ise olay bitmistir.
    250 lik motorla 181 görmek iş değildir. Gazı sonuna kadar açıp, motorun üstüne eğilen herkes bunu yapabilir. 600 cc de olsa son hızı görmek iş değil. İnan 1000 cc de de son hızı görmek iş değil. Hepsinden daha çabuk ulaşıyor o hıza.

Saldırı olarak alma. Sıkıntı, bunu senin büyük bir iş olarak görmen

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 lik motorla 181 görmek iş değildir. Gazı sonuna kadar açıp, motorun üstüne eğilen herkes bunu yapabilir.
    Saldırı olarak alma. Sıkıntı, bunu senin büyük bir iş olarak görmen
    Konunun altina yaptiğim tum yanitlari okumadiysan tekrar okumani tavsiye ederim ben bunu nasil büyük bir iş olarak görmüşüm hangi cevabimdan cikardin merak ettim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler