Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

500 Liraya Kadar Mont Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Herkese merhaba. Malum kış yaklaşıyor. Şimdilik Jack Wolfskin’in ince montunu giyiyorum. Görmüşsünüzdür illa ki birilerinin üstünde. Sağanak yağışa yakalanmadım fakat hafif yağmurlarda su geçirmedi. Rüzgarı da aldığı pek söylenemez. Ayrıca Mudwill’in su geçirmez pantolonu var ondan da çok memnunum. Ama ilerleyen günlerde yetersiz kalacağı bariz. O yüzden özellikle suya dayanıklı bir mont arıyorum. Önerilerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    cbr 125 için spor modeller seçilebilir. Dün denk geldiğim vexo mars modeline bi yakından bakabilirsiniz bu ara nakitte güzel indirim yapan yerler olabiliyor.
    pintus bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bahsettiğiniz mont motosiklet için korumalı mont mu? O markanın motosiklet için üretilmiş korumalı montu var mı?

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Cbf 150 ile 1 senedir prohel botari kullanıyorum. Yozgat soğuğunda hiç üşümedim. Ancak mont uzun. Spor bişey olsun derseniz nic marka kısa montlar var kışlık. Onlar da güzel. İmkanım olsa nic monta tipinden ötürü geçmek isterdim. Fiyat aralığı size uygun.
    pintus bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Malum kış yaklaşıyor. Şimdilik Jack Wolfskin’in ince montunu giyiyorum. Görmüşsünüzdür illa ki birilerinin üstünde. Sağanak yağışa yakalanmadım fakat hafif yağmurlarda su geçirmedi. Rüzgarı da aldığı pek söylenemez. Ayrıca Mudwill’in su geçirmez pantolonu var ondan da çok memnunum. Ama ilerleyen günlerde yetersiz kalacağı bariz. O yüzden özellikle suya dayanıklı bir mont arıyorum. Önerilerinize açığım.
    Acilen motosiklet montu ve pantolonu edinmelisiniz. O outdoor ürünler yürüyüş için uygundur motorda giyilmez sıfır koruması olan şeyler. Jack Wolfskin markanın en ince montları dahi 300TL dan başlıyor ve motosiklet üzerinde iken giyilecek bir şey değil.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    motosiklet için istememiş sanırım.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgar ve su geçirmez kışlık montu motosiklet forumuna neden sormuş o zaman?

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz mont motosiklet için korumalı mont mu? O markanın motosiklet için üretilmiş korumalı montu var mı?
    Hayır. Hiç yoktan iyidir mantığıyla giydim. Dağ yürüyüşü için giyiliyor sanırım bunlar normalde. Motosiklete özel değil hocam.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet için hocam tabii ki...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)