Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Radar fobisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar durmadan radardan ceza gelince bende radar fobisi oluştu. Devletin tüm borcunu ben mi ödemek zorundayım ? Artık motosikletten keyif alamıyorum, ceylan su içerken nasıl tedirgin oluyorsa bende sağa sola bakıyorum radar var mı diye
    Beni sollayanlar, sellektör yapanlar, ne yapıyor onlara çalışmıyor mu bu radar ben anlamadım gitti :( ben bu fobiyi nasıl yeneceğim ?
    Çok ciddiyim özellikle antalyada polis her yerde alarma geçmiş gibi göz açırtmıyor ama bende yavaş gitmeyi tehlikeli buluyorum ben o yoldan hız sınırına uyup 50 ile gidersem beni çiğnerler ne yapmam lazım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Motor basıyor diye son hız gitmek zorunda değilsin. Keyif almak için illa son sürat gitmene gerek var mı?
    dawned20, bursalıali ve ÖmerFaruk199 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Walla kimseyi bilmem ama ben normal süratte ne zaman gitsem arabalardan sebep sıkıntı yaşıyorum. Çok fazla üstüme kırılıyor ve tehlikeler atlatıyorum. Sizde olmuyorsa at nalı takacağım motora.
    OkNisT ve ÖmerFaruk199 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla kimseyi bilmem ama ben normal süratte ne zaman gitsem arabalardan sebep sıkıntı yaşıyorum. Çok fazla üstüme kırılıyor ve tehlikeler atlatıyorum. Sizde olmuyorsa at nalı takacağım motora.
    Evet haklısınız. Arabalarla aynı hızda gidince bende sorun yaşıyorum. Ha birde şöyle bir şey de var örnek 70 le giden bi araba olduğunda arkasındaki araç hiç bir şey demiyor ama onun yerinde ben olsam 70 le gitsem dat dat dat yapar.
    ÖmerFaruk199 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Siz nerde yaşıyonuz merak ettim herkes araçlardan şikayetçi, İstanbul’da oturuyorum e5 te 80 le gittiğim zaman kimseden ne korna ne taciz alıyorum. Tabi sol şeriti kapatmadan..
    ÖmerFaruk199 ve Wing750 bunu beğendiler.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Alıntı ÖmerFaruk199 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar durmadan radardan ceza gelince bende radar fobisi oluştu. Devletin tüm borcunu ben mi ödemek zorundayım ? Artık motosikletten keyif alamıyorum, ceylan su içerken nasıl tedirgin oluyorsa bende sağa sola bakıyorum radar var mı diye
    Beni sollayanlar, sellektör yapanlar, ne yapıyor onlara çalışmıyor mu bu radar ben anlamadım gitti :( ben bu fobiyi nasıl yeneceğim ?
    Çok ciddiyim özellikle antalyada polis her yerde alarma geçmiş gibi göz açırtmıyor ama bende yavaş gitmeyi tehlikeli buluyorum ben o yoldan hız sınırına uyup 50 ile gidersem beni çiğnerler ne yapmam lazım ?
    Şehir içinde hep limit üstü gidiyorum yıllardır hiç ceza yemedim, size nerelerde yazdılar?

Motorun ne bilmiyorum ama iyi bir motorun varsa sök plakayı öyle takıl.bazı yerlerde kurallara uymak mümkün degil daha çok tehlike yaratıyor

Motosikleti
    R25
    Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içinde hep limit üstü gidiyorum yıllardır hiç ceza yemedim, size nerelerde yazdılar?
    Cam pramit otogar yolunda devamlı bu yolu kullanırım ama ilk defa böyle bir ceza yedim o yoldan, hayır millet oradan 120 ile gidiyor ben onu anlamadım. Birde bu Manavgat yolunda çok varmış herhalde... millete hep orda yazmışlar, özellikle bu bayramda çok yazmışlar ve devam ediyorlarmış..

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    aynı sıkıntı bende de var. sırf radar da değil. trafik polisi fobisi. sürekli bir şeyden ceza yiyecekmişim gibi bir korkuya sahibim. motor sürmeye korkar oldum. ben olmasam emniyet çökerdi ekonomik olarak

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Kemer-Manavgat yolunda zaten radar koridoru var. Bi de arada beyaz Fluence ler gezici radar yapıyor orda yemis olabilirsin. Bu arada Antalya'da 50 ile gidersen taciz yiyorsun hocam, ben 70e alıyorum orta şeritten gidiyorum 3 şeritli yolda. Genelde stressiz oluyor. Ayrica facede radar grubu var orda paylaşıyorlar anlık olarak ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)