Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pit bike

Motovento
    REKLAM ALANI

https://m.alibaba.com/product/606804...5e4b1241JDppvR

Şunu sipariş etsek türkiyede ruhsat çıkartabilir miyiz ?

120kg ye kadar taşıdığı 80km hiz yapabildiği söyleniyor 125cc benzinli. Söylediklerinin %70 i doğru çıksın bana yeter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Türkiye'de satılanlar var zaten ve onlarında sıfırlarında ruhsat çıkmaz diye ibare var. Motosikletin üzerinde ruhsat çıkabilmesi için gerekli olan donanım yok. Far, sinyal, korna, plakalık gibi. Bu sebeple çıkartamazsın. Sarı sayfadan Apache markasının 0 ilanlarına bak. Anlarsın ne demek istediğimi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://m.alibaba.com/product/606804...5e4b1241JDppvR

Şunu sipariş etsek türkiyede ruhsat çıkartabilir miyiz ?

120kg ye kadar taşıdığı 80km hiz yapabildiği söyleniyor 125cc benzinli. Söylediklerinin %70 i doğru çıksın bana yeter.
    Alibaba toptancılar içindir. Orda dikkat ederseniz minimum order 10 adet diyor. Motosiklet ithalatçısı değilsen getiremezsin. Ayrıntıları boşver olmaz o iş.

Motosiklet değilde kamera ithalatçısıyım. 1 adet almada ve türkiyeye sokmada problem yok bi şekilde halledilir burası türkiye.
    Lakin plaka ayna lamba vs taksak burada. Ruhsat çıkarabilmek için ne gibi belgeler ve şartlar isterler onu merak ediyorum.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    ülkemizde vatandaşın karlı çıkacağı bir ithalat zor gibi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Motosiklet değilde kamera ithalatçısıyım. 1 adet almada ve türkiyeye sokmada problem yok bi şekilde halledilir burası türkiye.
    Lakin plaka ayna lamba vs taksak burada. Ruhsat çıkarabilmek için ne gibi belgeler ve şartlar isterler onu merak ediyorum.
    Astarı yüzünden pahalıya malolur emin olabilirsin. Biz de ithalat yapıyoruz. Hele bunlar TSElik ürünler gümrükçüyü ve firmayı meletirler. teknik dosya CE belgesi testi şusu busu derken bir dünya masraf çıkar. Tüm bu ithalat mevzuunu kurallara uygun yapıp ÖTV sini KDV sini ödeyip malı alabilirsen elbette ruhsat çıkarmak mümkün.
    mchi bunu beğendi.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Takman yetmiyor, zaten takmakta ne var. Satıcı firmanın sunduğu uygunluk belgesinde olması gerekiyor. Ya da hadi sen burada tak. Sonra gidip onları makine mühendisleri odasında projelendirip uygunluk belgesi alman gerekiyor. Tam prosedür bu değil ama buna benzer bir şey.
    mchi bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    işte o iş pek öyle olmuyor

ithalat yapabilmen için önce gidip motosiklet ile ilgili ithalat evrakını çıkartabilmen gerekiyor motorlu taşıtlara girdiği için
    önce buna para bağlıyorsun ( ama buna vereceğin para ile herhalde bi 10 tane alırsın bundan )

gibi gibi durumlar var
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Cevabimi aldim arkadaslar tesekkurler

Motosikleti
    Artık Yok...
    en azından poket bike dan daha iyi bir alternatif

Şerefsiz şekli çok hoşmuş ama biri si ithal etse ucuz olsa alırım 500-600$ kadar

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Bi de iki zamanlı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)