Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardıma ihtiyacım var !

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    Abiler kardeşler güzel insanlar
    Ben bi araca bakmaya gittim ve aklıma kazınan bişey var şimdi
    Bu lastik neden yamuk be ön takım amortisör ecik cücük tam atış hizalıyken lastik neden yamulur bilen gören duyan babasının hayrına bi el atsın görsel altta

https://i.hizliresim.com/oVJyl7.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    jant uydurulmuş mu

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rks 150, tam göremedim ama motosikleti yatırmışlarsa yukarıdan gevşeme-dönme yapıp on teker biryere gidon biryere bakabilir, elcik tapalarinda, ayna dıslarinda fln var mı bişey..Veya park yeri- baglama-ufak yatma gibi durumlardan çamurluk yamuk olup göz yanılması da olabilir; küçük ekrandan motoru görebildiğim kadarıyla tabii.Kafana yatmayan durumu varsa servise göstermekte fayda var.

mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks 150, tam göremedim ama motosikleti yatırmışlarsa yukarıdan gevşeme-dönme yapıp on teker biryere gidon biryere bakabilir, elcik tapalarinda, ayna dıslarinda fln var mı bişey..Veya park yeri- baglama-ufak yatma gibi durumlardan çamurluk yamuk olup göz yanılması da olabilir; küçük ekrandan motoru görebildiğim kadarıyla tabii.Kafana yatmayan durumu varsa servise göstermekte fayda var.
    Motosikletleti satan arkadaş olduğu yerde düştü dedi deponun sağındada izi var zaten
    Ama tam gidonu ortalayıp gönyeye getirip bakıyorum Çamurluğa kadar düz lastik eğri sürdüğümde Gidonu düz konuma getirdiğimde sağ arka lastik Yanımda geliyormuş gibi hissettim düz gitmek için Hido’nu hafif sağa çekmem gerekti

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Alıntı (ツ) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jant uydurulmuş mu
    Sordum fabrikasyon kendi jantıymış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)