Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BORELLİ LEDOW CXM 250 ELEKTRİK TESİSATI

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlaşlar yakın zamanda borelli ledow cxm 250 bir motor aldım lakin ne beyni nede elektrik tesisatı var geriy kalan her bir parçası çalışıyor bir beyin buldum yamaha xv 250 bendeki ile uyumluymuş sizden ricam bilen birisi elktrik şeması ile ilgil yardımda bulunursa çok sevinirim aramadıgım motor servisi kalmadı çine mail attım dönen olmadı yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Bedelli diye olkudum

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Hocam bahsettiğin modelin motoru birçok motorda kullanıldı, en güncel bildiğim Lifan LF250B ve RKS Cruiser/Blackster 250 var ancak RKS ye bakmanı önermem, enjeksiyonlu, muhtemelen fark vardır. Lifan LF250B'nin şemasını ise şu PDF'in 20. sayfasında görebilirsin. Bir bilgim yok ancak motor aynı olunca etrafındaki aksam da belli, elektrik şeması da uyacaktır diye düşündüm.

Motosikleti
    xv250
    bende bir tesisat var bu aletin(keeway supershadow) fazladan ama dağınık eski yedek olarak saklıyorum bakıma ihtiyacı var kendin tesisat yapabilirsinn soketleri bulman gerek ama . ısı sensoru de var tesisat haricinde çok lazım oluyor mu bilmem

aslında lifanı araştırdım tam tesisat yok adamlarda CDI Var dedi tesisat yokmuş sadece ateşleme şeması olsa yeter yada ikinci el bir elektrik tesisatı

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:36 ----------

gondermiş oldugunuz diagram internette çok ama onun için teknik blgi gerek bulundugum yer kasaba burdaki motor ustaları soketi takar çalışmassa yenisini al der okadar yani sebep sonuç ilişkisi yok adamlarda

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı toprakkokusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında lifanı araştırdım tam tesisat yok adamlarda CDI Var dedi tesisat yokmuş sadece ateşleme şeması olsa yeter yada ikinci el bir elektrik tesisatı

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:36 ----------

gondermiş oldugunuz diagram internette çok ama onun için teknik blgi gerek bulundugum yer kasaba burdaki motor ustaları soketi takar çalışmassa yenisini al der okadar yani sebep sonuç ilişkisi yok adamlarda
    Ben şema üzerinden tesisatı çözeceksiniz sandım hocam, RKS'nin modeli enjeksiyonlu ama düşününce tesisatta ekstralar haricinde fark da olmamalı;
    https://www.motosikletsepeti.com/uru...uiser-250/3470

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler