Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Pantolon Yüzünden İntihar Eden İsmail Devrim ve Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tayyip'ten yada AKP den bahsettiğimi hatırlamıyorum.Konuyu politikaya an itibari ile siz çektiniz.Ben genel olarak Medya ve günümüz dünyasında toplum üstündeki gücünden bahsediyorum.
    İmalarda bulunarak gizlemeye çalıştım de şuna da samimi ol biraz.

Yalancılığınız, iş bilmezliğiniz paçalarınızdan akıyor.

Geçenlerde yazmıştım, yine tekrarlıyorum. Akp'ye bu gücü veren sizin gibi başarısız ve bilgisiz insanların yapmış olduğu muhalefet. Adamlara grip aşısı gibisiniz başka bir faydanız yok. Anlayın bunu artık.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hz. Ömer ne demiş.Fıratda bir deve ölse ALLAH benden bilir demiş.Biz kimseden Ömer olmasını beklemiyoruz ama insan vicdanı dayanmıyor.Kimden sorulacağını anladınız.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Yeni Türkiye'de "Bazılarının" işine gelmeyen gerçekleri yazmak sanırım vatan hainliğine giriyor.
    he he öyle.
    işinize geldiği gibi çevir kazı yanmasın, yazık size

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hz. Ömer ne demiş.Fıratda bir deve ölse ALLAH benden bilir demiş.Biz kimseden Ömer olmasını beklemiyoruz ama insan vicdanı dayanmıyor.Kimden sorulacağını anladınız.
    Bu adamın öldüğünden dolayı kimse vicdan azabı fln çekmiyor. bunu silah yapıp devleti vurmanın peşinde millet. adam ceketini atsa üstüne hamile kalır bunlar öyle hassaslar...
    bursalıali bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmalarda bulunarak gizlemeye çalıştım de şuna da samimi ol biraz.

Yalancılığınız, iş bilmezliğiniz paçalarınızdan akıyor.

Geçenlerde yazmıştım, yine tekrarlıyorum. Akp'ye bu gücü veren sizin gibi başarısız ve bilgisiz insanların yapmış olduğu muhalefet. Adamlara grip aşısı gibisiniz başka bir faydanız yok. Anlayın bunu artık.
    Muhalefetten politikadan bahseden yok sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun.Bilmediğiniz tanımadığınız bir insana yalancı ilan ederek iftira atacak kadar ahlaksız biri olduğunu bilsem sizinle muhabete hiç girmezdim.Benim nerede yalan attığımı göster.Gösteremezsen iftiracı kişiliksizin tekisin.Buyurun bütün forum şahit bu arkadaş yalancı dedi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Muhalefetten politikadan bahseden yok sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun.Bilmediğiniz tanımadığınız bir insana yalancı ilan ederek iftira atacak kadar ahlaksız biri olduğunu bilsem sizinle muhabete hiç girmezdim.Benim nerede yalan attığımı göster.Gösteremezsen iftiracı kişiliksizin tekisin.Buyurun bütün forum şahit bu arkadaş yalancı dedi.
    1-Bana kalırsa sorun adamda değil her ay çalışanlardan sosyal sigorta adı altında maaşlarının önemli bir bölümüne el koyup bu adamına yardım etmeyen devlette.Ödediğimiz o sigorta bu primleri işte bu durumlar için var.Yani bu ülkede elden ayaktan düşersen b.ku yersin açık ve net.Soran olursa sosyal devlet dersin...kim bilecek?

2-Ben tartışma değil bilgi istedim,kendisi ile aram pek iyi olmadığından yeni Tanrılarınızdan "Medya'yı" pek takip etmiyorum.

Not: tüm bunların üstüne cevap verdiğimde ise;

3-Tayyip'ten yada AKP den bahsettiğimi hatırlamıyorum.Konuyu politikaya an itibari ile siz çektiniz.Ben genel olarak Medya ve günümüz dünyasında toplum üstündeki gücünden bahsediyorum.

dediniz. Politikadan ve devletten bahsetmemiştiniz ya da akp'den, devletin başında organik muz partisi var ztn, kimi ima ettiğin ortada.
    bursalıali bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Reel sektörde daha kriz başlamadı. İki ay içinde o da patlayacak. Sonrasında hükümetin kendisini platformlarda savunacak böyle trollere çok ihtiyacı olacak. Bu olay daha başlangıç maalesef.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reel sektörde daha kriz başlamadı. İki ay içinde o da patlayacak. Sonrasında hükümetin kendisini platformlarda savunacak böyle trollere çok ihtiyacı olacak. Bu olay daha başlangıç maalesef.
    Kaçarken pislemeye devam, daha hızlı koş seyrek düşsün

1-Bana kalırsa sorun adamda değil her ay çalışanlardan sosyal sigorta adı altında maaşlarının önemli bir bölümüne el koyup bu adamına yardım etmeyen devlette.Ödediğimiz o sigorta bu primleri işte bu durumlar için var.Yani bu ülkede elden ayaktan düşersen b.ku yersin açık ve net.Soran olursa sosyal devlet dersin...kim bilecek?

2-Ben tartışma değil bilgi istedim,kendisi ile aram pek iyi olmadığından yeni Tanrılarınızdan "Medya'yı" pek takip etmiyorum.

Not: tüm bunların üstüne cevap verdiğimde ise;

3-Tayyip'ten yada AKP den bahsettiğimi hatırlamıyorum.Konuyu politikaya an itibari ile siz çektiniz.Ben genel olarak Medya ve günümüz dünyasında toplum üstündeki gücünden bahsediyorum.

dediniz. Politikadan ve devletten bahsetmemiştiniz ya da akp'den, devletin başında organik muz partisi var ztn, kimi ima ettiğin ortada.
    Hala benim net olarak nerede yalan attığımı açıklayamamışsın.Gazete almıyorum,TV de haber izlemiyorum.İnanmıyorsan gel 7/24 benimle bir hafta geçir.Etrafımda gördüğüm olaylardan ve internette rastladığım olaylardan yola çıkarak yorum yapıyorum.Ana akım medya ile internet ortamını bir birine karıştırmamak lazım.Ana akım medya bütün kanallar tek bir ağızdan takipçilerini tek bir şeye inandırmak için tek taraf ve yorumla haberi verirler.Araya az miktarda muhalif haber kanalı serpiştirilir ki görenler medya tek sesli demesin diye.Ama internette aynı haberi farklı resmi ve gayri resmi olmayan kaynaklarda farklı farklı görüş ve bakış açıları ile rastlamak mümkündür.Hangi olaya nasıl inanacağınız sizin vicdanınıza ve muhakeme yeteneğinize kalmış.

Hükümet eşit değildir devlet şunu artık öğrenin.90 larda da Türkiye'de sosyal güvenlik böyleydi şimdi de böyle hatta çok daha beter,aklı başında dürüst birisi iktidara gelmezse böyle devam edecek.Şu anda AKP hükumeti var diye ülkedeki Sosyal Güvenlik Sistemini eleştirmek yasak mı?Yada Sosyal Güvenlik sistemini eleştiren herkes otomatik olarak AKP karşıtı mı oluyor?Politikaya girmeden Sosyal Güvenlik sistemi eleştirilemez mi?

Her şeyi politikaya yada AKP bağlamak hem muhalifler hem de yandaşlar için ciddi bir psikolojik sorun bence.Olayları sadece parti olarak değil ülke olarak değerlendirmek lazım.Her söylenene her eleştiriye "vatan hainleri AKP ye laf söylüyor" diye buluttan nem kapmak çok daha ciddi sorun.Tanımadığınız insanları yalancılıkla suçlamak veya kafanıza göre hain ilan etmek ise büyük bir terbiyesizlik.

Birisini yalancılıkla suçlamak çok bir olaydır.Hala benim nerede yalan attığımı net olarak kanıtlamanızı bekliyorum.
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF1000FA
    Kaçarken pislemeye devam, daha hızlı koş seyrek düşsün
    Hayrola ; ağzın bozuldu birden. Bu sitedeki tüm ak'lardaki ortak davranış : Söyleyecek laf bulamayınca çirkefleşmek... Anlıyorum ben seni.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Hala benim net olarak nerede yalan attığımı açıklayamamışsın.Gazete almıyorum,TV de haber izlemiyorum.İnanmıyorsan gel 7/24 benimle bir hafta geçir.Etrafımda gördüğüm olaylardan ve internette rastladığım olaylardan yola çıkarak yorum yapıyorum.Ana akım medya ile internet ortamını bir birine karıştırmamak lazım.Ana akım medya bütün kanallar tek bir ağızdan takipçilerini tek bir şeye inandırmak için tek taraf ve yorumla haberi verirler.Araya az miktarda muhalif haber kanalı serpiştirilir ki görenler medya tek sesli demesin diye.Ama internette aynı haberi farklı resmi ve gayri resmi olmayan kaynaklarda farklı farklı görüş ve bakış açıları ile rastlamak mümkündür.Hangi olaya nasıl inanacağınız sizin vicdanınıza ve muhakeme yeteneğinize kalmış.

Hükümet eşit değildir devlet şunu artık öğrenin.90 larda da Türkiye'de sosyal güvenlik böyleydi şimdi de böyle hatta çok daha beter,aklı başında dürüst birisi iktidara gelmezse böyle devam edecek.Şu anda AKP hükumeti var diye ülkedeki Sosyal Güvenlik Sistemini eleştirmek yasak mı?Yada Sosyal Güvenlik sistemini eleştiren herkes otomatik olarak AKP karşıtı mı oluyor?Politikaya girmeden Sosyal Güvenlik sistemi eleştirilemez mi?

Her şeyi politikaya yada AKP bağlamak hem muhalifler hem de yandaşlar için ciddi bir psikolojik sorun bence.Olayları sadece parti olarak değil ülke olarak değerlendirmek lazım.Her söylenene her eleştiriye "vatan hainleri AKP ye laf söylüyor" diye buluttan nem kapmak çok daha ciddi sorun.Tanımadığınız insanları yalancılıkla suçlamak veya kafanıza göre hain ilan etmek ise büyük bir terbiyesizlik.

Birisini yalancılıkla suçlamak çok bir olaydır.Hala benim nerede yalan attığımı net olarak kanıtlamanızı bekliyorum.
    Kendi yazdıklarınla çelişiyorsun halen, bana nerede politikadan ve akpden bahsettiğimi göster yalancılığımı kanıtlarsın dedin, gösterdim üstüne üstlük hala inanmıyorsun.
    Sen kendine dediğine bile inanmıyorsan ben ne yapayım.
    Sidik yarıştıramam daha fazla senle. Haklı olduğunu düşünebilirsin istersen mühim değil ben göreceğimi gördüm okuyacağımı okudum.

Birileri hala etrafta koşturuyo donu yok götünde haberi yok, hala suç atmaya çalışıyor aldığı cevaplara verecek edecek tek kelimesi yok, genelleme yapıp duruyor bunlar daha iyi günlerimiz diye

Yazık size.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayrola ; ağzın bozuldu birden. Bu sitedeki tüm ak'lardaki ortak davranış : Söyleyecek laf bulamayınca çirkefleşmek... Anlıyorum ben seni.
    Yok ben o kuyuya düşmem. Sen göz göre göre cevap vermekten kaçarken benim söylediğim gerçekler acı geliyor sana olay bundan ibaret.
    Genelleme yaparak beni vuracağını sanıyorsun ama ben akp li değilim bir kere orada yanılıyorsun

Ama senide anlıyorum, gerçekten zor.
    bursalıali bunu beğendi.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazık insanımız ne ara vahşileşti böyle :(

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık insanımız ne ara vahşileşti böyle :(
    Biz ne ara modern olduk ki ya da biz hiç modern olabildik mi? asıl soru bu olması lazım. Zaten olağan bir durumdan bahsediyorsunuz, biz toplum olarak hep vahşi kaldık ve böyle olması için herkes elinden geleni yaptı ve yapmaya devam ediyor.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF1000FA
    Sözcü gazetesinden son dakika haberi

‘İntihar’ haberini yapan yerel gazeteci gözaltına alındı!
    Kocaeli’de oğluna pantolon alamadığı için intihar eden İsmail Devrim’i haberleştiren gazetecilerden, yerel gazeteci Ergün Demir gözaltına alındı.

Haberin tamamı için
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...lindi-2643204/

Bırakalım da bu haberi ak-troller yorumlasınlar

Kendi yazdıklarınla çelişiyorsun halen, bana nerede politikadan ve akpden bahsettiğimi göster yalancılığımı kanıtlarsın dedin, gösterdim üstüne üstlük hala inanmıyorsun.
    Sen kendine dediğine bile inanmıyorsan ben ne yapayım.
    Sidik yarıştıramam daha fazla senle. Haklı olduğunu düşünebilirsin istersen mühim değil ben göreceğimi gördüm okuyacağımı okudum.

Birileri hala etrafta koşturuyo donu yok götünde haberi yok, hala suç atmaya çalışıyor aldığı cevaplara verecek edecek tek kelimesi yok, genelleme yapıp duruyor bunlar daha iyi günlerimiz diye

Yazık size.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Yok ben o kuyuya düşmem. Sen göz göre göre cevap vermekten kaçarken benim söylediğim gerçekler acı geliyor sana olay bundan ibaret.
    Genelleme yaparak beni vuracağını sanıyorsun ama ben akp li değilim bir kere orada yanılıyorsun

Ama senide anlıyorum, gerçekten zor.
    Haklı olduğumu düşünmüyorum haklı olduğumu biliyorum.Yazdığım mantıklı şeylere ve sorulara kendi hayal dünyada,mahalle ağzı ile sinirli ve hakaret dolu cevaplar vermen tanımadığın insanlara iftiralar atman bunu çok güzel destekliyor.Sende bir gün sakatlanırsan,eve ekmek getiremez hale gelirsen o zaman görürsün Sosyal Güvenli Sistemi işini yapıyor mu yapmıyor mu?Hayır sen AKP li değilsin büyük ihtimal şu anda AKP nin yancısı olan MHP fanatiğisin.Fark eden bir şey yok.O salyalar akıtarak pis ağzıdan çıkan iğrenç kelimelerini aynen sana iade ediyorum.Senin gibi terbiye yoksunları ile tartışmak gibi saçma bir iş yaptığım için özür diliyorum benim hatam.Seninle terbiye sınırları içinde iletişim kurmaya çalışıyorum ama sen inatla "ben terbiye yoksunuyum bilmediğim tanıdığım insanlara hakaret etmek benim için normal bir olay gel benim seviyeme in öyle tartışalım" diyorsun.Ne diyeyim Allah akıl fikir,vicdan ve terbiye versin sana.Politik fanatizm uğruna bir insan ancak bu kadar iğrençleşebilir insanlığını ancak bu kadar kaybedelir.

Bu arada söylemeyi unuttum rahmetli İsmail Devrim de hayatını kaybetmeden önce Diriliş Ertuğrul izleyen,ana akım medyayı takip eden,Reis hayranı bir kardeşimizdi.Acaba ölmeden önce ona sorsan Sosyal Güvenlik'ten memnun musun ne cevap verirdi?Size göre o da vatan haini,yalancı,ölmeyi hak eden,doğal seleksiyon ile yer yüzünden silinen biri.Aramızdaki fark bu zaten ; bizim gibiler politik görüşlerinden bağımsız olarak masumlara sahip çıkar savunur,sizin gibiler ise sizinle aynı görüşte olsa bile en küçük fikir farklılığından yada işinize gelmeyen olayda bir birinizi yersiniz birbirinizin ölüsü arkasında konuşursunuz.Daha öncede dediğim gibi belki sende bir gün rahmetli İsmail'in durumuna düşersin o zaman doğal seleksiyon mu ruhsal bunalım mı olduğunu görürsün.
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Haklı olduğumu düşünmüyorum haklı olduğumu biliyorum.Yazdığım mantıklı şeylere ve sorulara kendi hayal dünyada,mahalle ağzı ile sinirli ve hakaret dolu cevaplar vermen tanımadığın insanlar iftiralar atman bunu çok güzel destekliyor.Sende bir gün sakatlanırsan,eve ekmek getiremez hale gelirsen o zaman görürsün Sosyal Güvenli Sistemi işini yapıyor mu yapmıyor mu?Hayır sen AKP li değilsin büyük ihtimal şu anda AKP nin yancısı olan MHP fanatiğisin.Fark eden bir şey yok.O salyalar akıtarak pis ağzıdan çıkan iğrenç kelimelerini aynen sana iade ediyorum.Senin gibi terbiye yoksunları ile tartışmak gibi saçma bir iş yaptığım için özür diliyorum benim hatam.Seninle terbiye sınırları içinde iletişim kurmaya çalışıyorum ama sen inatla "ben terbiye yoksunuyum bilmediğim tanıdığım insanlara hakaret etmek benim için normal bir olay gel benim seviyeme in öyle tartışalım" diyorsun.Ne diyeyim Allah akıl fikir,vicdan ve terbiye versin sana.Politik fanatizm uğruna bir insan ancak bu kadar iğrençleşebilir insanlığını ancak bu kadar kaybedelir.

Bu arada söylemeyi unuttum rahmetli İsmail Devrim de hayatını kaybetmeden önce Diriliş Ertuğrul izleyen,ana akım medyayı takip eden,Reis hayranı bir kardeşimizdi.Acaba ölmeden önce ona sorsan Sosyal Güvenlik'ten memnun musun ne cevap verirdi?Size göre o da vatan haini,yalancı,ölmeyi hak eden,doğal seleksiyon ile yer yüzünden silinen biri.Aramızdaki fark bu zaten ; bizim gibiler politik görüşlerinden bağımsız olarak masumlara sahip çıkar savunur,sizin gibiler ise sizinle aynı görüşte olsa bile en küçük fikir farklılığından yada işinize gelmeyen olayda bir birinizi yersiniz birbirinizin ölüsü arkasında konuşursunuz.Daha öncede dediğim gibi belki sende bir gün rahmetli İsmail'in durumuna düşersin o zaman doğal seleksiyon mu ruhsal bunalım mı olduğunu görürsün.
    Haklı olduğunu bilemessin özellikle böyle politik konular hakkında. Bir kere bu benciliğinle sen çok yaşamassın. İftira atanda sensin, ağzını bozanda sensin, empati yapman gerekirken empati yapmadan bana empati yapmamı söyleyende sensin anlıyor musun?
    Mhp'li diyerek halen tutarsızca ve bilgi yoksunu biri gibi konuşuyorsun, ne gelirse allahtandır, eğer bir gün sakatlanırsam malulen emekli olurum verilene de şükreder otururum, eksik kaldığımda yarım kaldığımda ailemden eşimden dostumdan destek alırım. İntihara varacak kadar hem psikolojik hemde manevi duvarları mı yıkmam yıkamam.

O salyalar akıtarak ve pis ağızlı cümlesini okuduktan sonra başta yazdıklarını tekrar okudum, kim kime pislik atıyor, kim kime iftira atıyor şaşırdım harbiden. Sen yazdıklarınla kanıtladığım halde sadece bir yalancı değil aynı zamanda bir akıl hastası olmalısın. Çünkü inatla seviyeyi düşürüp sonra bana orada vurmaya çalışan sensin ama ben senin kadar düşmedim. Düştüğün yerde de kal, seni orada yalnız başına bırakıyorum.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Splender yaptın yorumların şu adamdan farkı yok.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Düzeltme yapayım: Anayasaya göre gösteri için izin almak zorunluluğu yoktur. İzinsiz gösteri diye birşey de yoktur.
    istanbu_gezg bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Splender yaptın yorumların şu adamdan farkı yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZbF4rCZQNRU
    saçmalıyoırsun bu videodaki adam bunu görse yuh der :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Ismail devrim belliki girdigi bunalim sonucu hayatina kiymis ama cocugunu yetim biraktin cocugun askere giderken babam da olsa diyecek

Arkadaslar boyle zor durumda olanlar olabilir lutfen cevrenizden yardim alin icinize atmayin bu hayat yasayacak kadar tatli bir hayat

Polis memuru erdem merhun oldugunda iyi anladimki bu hayat cok kisa 60 yil degil bir anlik karar bir anlik hata bu hayat arkadaslar

Bazen dominar ile yoldan gecicek diye bekliyorum ama iyice idrak ettim ki vefat etti o gelmeyecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

http://m.astakoshaber.com/haber/asay...esi/15976.html

Ses kaydi da var cok zor bir babanin ailesine karsi boyle mahcup olmasi

Ismail abi keske. Sesini duyursaydin herkes elinden geldigince sana yardim ederdi

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Sorun çözülmüş arkadaşlar,yakında böyle bir olayın olmadığını da yazabilir gazeteler.
    (Zamanının SSCB dönemini anlatan hikayeler vardı, çok benziyor artık ülkemiz, hatta büyüklerimiz bizi "Bu kış Komunizm gelecek" diye korkuturdu :D )
    http://www.gercekmuhabir.com/gundem/...na-h72924.html

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Olayı siyasete başlayanlara sormak lazım het kaza yapana devlet maaş versin o zaman bizde zamanında çok sıkıntı çektik beş parasız gezdik 4 tane geçmiş kira borcum vardı allaha şükür şimdi kendi evim var ama hiç intihar etmeyi düşünmedim dış ettim bol bol
    splender bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)