Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CFMOTO 250NK ALICAM FAKAT..

Motovento
    REKLAM ALANI

Haziran ayı gibi çıkması beklenen bu motora 15 17 bin civarı verilirmi fiyat henüz belli degil fakat bu civarlarda olucagını söylüyolar benım çok hoşuma gitti bazı yorumlarda okudum dohc motor bile yok bunlar da diyenler var ben dohc motorun ne oldugunu bile bilmiyorum acaba benim gibi çok motordan anlamayan şekline falan bakıp alan (enayiler diyim) çünkü bu motora bu fiyatı verene o gözle bakıcaklar yoksa kimseyi dinlemeyip yapışdırıyımmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Çıkar çıkmaz alırsan kumar oynamış olursun en azından 1-2 ay bekle motor tutulucak mı motor hakkında ne şikayetler olucak kullananlarında yorumlarını takip et.Sorunlu ve hantal bir motor olmazsa ben tutucağını düşünüyorum çünkü 250 lik seçeneği az.Bn251 i de takip etmeni öneririm o da yeni geldi abs li motor

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    dohc dedikleri dual over head cam kısaltması oluyor. yani üstten çift eksantrikli motor anlamına geliyor. cf moto 250 nk sanırım 4 subap yerine 2 subaplı olacak. 19kw gücü var gayet yeterli ama o para verilir mi tartışılır

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkar çıkmaz alırsan kumar oynamış olursun en azından 1-2 ay bekle motor tutulucak mı motor hakkında ne şikayetler olucak kullananlarında yorumlarını takip et.Sorunlu ve hantal bir motor olmazsa ben tutucağını düşünüyorum çünkü 250 lik seçeneği az.Bn251 i de takip etmeni öneririm o da yeni geldi abs li motor
    aynen olmadı 1-2 ay bekliyimde haziranda gelicek motor %90 2 ay beklersem yaz biticek :D

Hsncinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 400NK
    Alıntı blodrayn12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen olmadı 1-2 ay bekliyimde haziranda gelicek motor %90 2 ay beklersem yaz biticek :D
    Selamlar,

Öncelikle motor ile ilgili yorum yapamayacağım. Ancak CFMOTO ile ilgili bazı yorumlar yapabilirim.

17.02.2018 tarihinde 400NK alımı için sözleşmemi imzaladım. Aldığım bayinin stoklarında 400NK olmadığı için 2018 model teslim edileceğini bildirdiler. Motosiklet için sözleşme imzaladığım firma, UMA'nın Marmara bölge sorumlusuyla görüştüğünde, 400NK'nın 2018 modelleri Mart ayının ortasına kadar dağıtıma başlanacağını bildirdi. 21 Nisan oldu halen bir gelişme yok. Ar-ge süreci devam ediyor, üretim sürecinde problem çıktı vb. gibi bildirimler yapılıyor. Artık 2017 model 400NK temini için uğraşıyorlar. Salı günü sonuçlanacak.

Size tavsiyem şu olur, Motosiklete dokunmadan peşinat yada ödemesini yapmayın. Haziranda geleceğini söyleyen firmaya peşinat kesinlikle vermeyin. Sonrasında boşuna beklememiş olursunuz.

Ben 2 ay boşuna bekledim, siz beklemeyin.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı blodrayn12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haziran ayı gibi çıkması beklenen bu motora 15 17 bin civarı verilirmi fiyat henüz belli degil fakat bu civarlarda olucagını söylüyolar benım çok hoşuma gitti bazı yorumlarda okudum dohc motor bile yok bunlar da diyenler var ben dohc motorun ne oldugunu bile bilmiyorum acaba benim gibi çok motordan anlamayan şekline falan bakıp alan (enayiler diyim) çünkü bu motora bu fiyatı verene o gözle bakıcaklar yoksa kimseyi dinlemeyip yapışdırıyımmı
    Henüz piyasaya çıkmamış, kullanılmamış , fiyatı bile belli olmayan motora umut bağlamayın. Alternatiflere de bakın..
    Dünyadaki açlık ve sefalet , yoksulları doyuramadığımızdan değil , zenginleri doyuramadığımızdandır.

Alıntı Hsncinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Öncelikle motor ile ilgili yorum yapamayacağım. Ancak CFMOTO ile ilgili bazı yorumlar yapabilirim.

17.02.2018 tarihinde 400NK alımı için sözleşmemi imzaladım. Aldığım bayinin stoklarında 400NK olmadığı için 2018 model teslim edileceğini bildirdiler. Motosiklet için sözleşme imzaladığım firma, UMA'nın Marmara bölge sorumlusuyla görüştüğünde, 400NK'nın 2018 modelleri Mart ayının ortasına kadar dağıtıma başlanacağını bildirdi. 21 Nisan oldu halen bir gelişme yok. Ar-ge süreci devam ediyor, üretim sürecinde problem çıktı vb. gibi bildirimler yapılıyor. Artık 2017 model 400NK temini için uğraşıyorlar. Salı günü sonuçlanacak.

Size tavsiyem şu olur, Motosiklete dokunmadan peşinat yada ödemesini yapmayın. Haziranda geleceğini söyleyen firmaya peşinat kesinlikle vermeyin. Sonrasında boşuna beklememiş olursunuz.

Ben 2 ay boşuna bekledim, siz beklemeyin.
    Çok teşekkür ederim bilgilendirme için fakat motor yenı cıkacagı için siparişi verdigimde bi bekleme süreci olmıcakmı yanı bayıcen motoru alırken tamam ben bunu alıcam adam demicekmi hani para bende nerde motormu dicem? 😀

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Zaten motosiklet alınmadan asla peşinat ödenmez böyle sorunlar yaşayan çok oluyor yoksa. Ben gidip direk parayı verip fatura mı kestirip alırım.

Bence tutacak bir motosiklet şekli çok güzel ekran mükemmel gücü gayet yeterli. 15-17 arası olacaksa fiyatıda çok iyi bu fiyat verilmez diyen arkadaşların alternatifi ne acaba merak ediyorum.

R25 OLMUŞ 26 KÜSÜR DUKE 250 24 BİN HONDA CB125R ÇIKARDI 125 CC MOTOR 20BİN TL.

Adamlar bence bikaç sene içerisinde çok daha büyüyecekler. 150 getirdi. 400 getirdi 650 getirdi 2 farklı motosiklet şimdi de 250 getiriyor ve bence en güzel görüneni 250nk

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Parani carcur etme..

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Arkadaşlar 5 yaşında cbr250 alın daha iyi cidden yazık yapmayın etmeyin. Yani en kötü bajaj alın. cf moto - benelli falan nedir yapmayın lütfen.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Dostum motor çıksın acele etme, bir iki inceleme videosu koyacaklar nasılsa, bakarsın orada kafana yatarsa alırsın. Artık bu para şu motora verilirmi düşüncesini aşmak lazım. Yoksa Hiç bir motor ederinde değil şuan ki piyasada..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

motor güzel gözüküyor bence, cfmoto Türkiyede yer edinmeye başladı bence alınabilir motor. Abs de varmış gücü de yerinde fiyatı makul seviyede neden olmasın.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    cf motoyu daha önce test etme şansım oldu parça kalitesi bajajın gerisinde. motorları gösterişli ve güzel. söylediğiniz fiyatlar bu piyasada makul gibi. ama gösteriş seviyorsan benelli yada dominar bak bence...
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    benelli de yakışıklı motosiklet yok ki cf gibi hele dominarı hiç söylemiyorum.

Not: trk 502 hariç

harabe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb 750 HORNET
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 5 yaşında cbr250 alın daha iyi cidden yazık yapmayın etmeyin. Yani en kötü bajaj alın. cf moto - benelli falan nedir yapmayın lütfen.
    CBR da haklısında. En kötü bajaj alın dediğin motor daha 1-2 ayda her yerinden ses geliyor diyor kullanıcıları. Kronik gösterge arızaları, giderken stop etme vs. vs. 250 NK da kaydırmalı debriyaj +debriyaj teli yok o da hidrolik. Lastikleri değişmene gerek yok çift katmanlı kauçuk. Enjeksiyon bosh, çelik fren hortumları. Tasarım KISKA. Şuan için tek sorun gördüğüm kısım Servisi. Onun haricinde bajaj a değil 10, bin basar.

Yok mu alan kullanan ya doğru düzgün inceleme videosu da yok.

Alıntı harabe35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR da haklısında. En kötü bajaj alın dediğin motor daha 1-2 ayda her yerinden ses geliyor diyor kullanıcıları. Kronik gösterge arızaları, giderken stop etme vs. vs. 250 NK da kaydırmalı debriyaj +debriyaj teli yok o da hidrolik. Lastikleri değişmene gerek yok çift katmanlı kauçuk. Enjeksiyon bosh, çelik fren hortumları. Tasarım KISKA. Şuan için tek sorun gördüğüm kısım Servisi. Onun haricinde bajaj a değil 10, bin basar.
    yavaş bassın da façası bozulmasın. çakma ktm ne idüğü belirsiz bir motor ile dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden birini kıyaslayıp bin basar demek büyük cahillik.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)