Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Pantolon Yüzünden İntihar Eden İsmail Devrim ve Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Ülkelerin durumlarını insanların ölüm nedenlerinden anlayabiliyoruz. Bizimkinin de hali budur söylenecek söz yok ne yazık ki.
    Bağımsızlık benim karakterimdir.

ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Yazılanların hiç birini okumadım, muhtemelen benim yazdıklarımı da kimse okumayacak ama umurumda değil.

Mesele pantolon meselesi diye acıtasyon yapılıyor sürekli, ama İbrahim Tatlısesin parası olmadığı için flüt alamadığı oğluna üzüldü diye meyhaneye gidip içme muhabbeti var ya hani o kadar samimiyetsiz geliyor bana. Doğal seleksiyon diyorum ve geçiyorum.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılanların hiç birini okumadım, muhtemelen benim yazdıklarımı da kimse okumayacak ama umurumda değil.

Mesele pantolon meselesi diye acıtasyon yapılıyor sürekli, ama İbrahim Tatlısesin parası olmadığı için flüt alamadığı oğluna üzüldü diye meyhaneye gidip içme muhabbeti var ya hani o kadar samimiyetsiz geliyor bana. Doğal seleksiyon diyorum ve geçiyorum.
    Birincisi, acıtaston değil ajitasyon..Ki bu durumun alakası yok.

Ikincisi, senin bile bir gün bu duruma düşmeni istemem. Son derece yakışıksız olmuş yazdıkların.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi, acıtaston değil ajitasyon..Ki bu durumun alakası yok.

Ikincisi, senin bile bir gün bu duruma düşmeni istemem. Son derece yakışıksız olmuş yazdıkların.
    Düzeltmen için saol.

Senin de doğrusunu dediğin gibi şu anda senin yaptığında ajitasyon. Ben kötü durumda olan birine aşağılık sıfatı takacak kadar küçülmedim.
    Sosyal medyada bir sürü fotoğrafı var. Oradan yola çıkarak yorum yapıyorum. Fenerbahçe lisanslı ürünlerini tam takır kızıma kendime alamıyorum ben, bir kere stada da gidemedim çok sevdiğim takımımın stadına...
    Pantolon alamadığı için intihar ettiyse iyi olmuş.

ekonomik şartlarından dolayı bunalıma girdi dense vesaire, bunun için de keşke derdim, keşke bir yardım alsaydı psikolijik.
    HEr halükarda ne benim ne de ülke gündemini işgal edecek kadar kötü bir durum yok ortada.

Daha kötü neler var sen onları düşün, onlara kafa yor.
    Ne mazlumlar var, onların derdine yanın siz duyarlı meta sahipleri...

Sonradan fark ettim tuzu biberi oldu.

Peşinen cevabını vereyim öncelikle sabah gazetesi okuyan, atv izleyen biri değilim baştan belirteyim.

Yazıyı yayımlayan sözcü gazetesi. yazanda vatan haini bir puşt.

Duyar kasmaya devam.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Burada hala pantolonu tartışan insanlar var kimse bir motosiklet kazasından sonra kolu kırıldığı için çok zor duruma düşmesine sebep olan sosyal güvenlik anlayışını sorgulamıyor. Olay siyasi bakıp eskiden ilaç kuyruğunda beklerdik edebiyatına girmeyin ya da tam tersine. Bu adam suriyeli olsaydı çok daha fazla devlet desteği görecekti mesela. Sosyal devlet olamadıktan sonra isterseniz dünyanın en zengin devleti olan hiçbir önemi yok. Vatandaşın üzerinden vergiyi alıp alıp kolu kırılan bir işçiyi aç bırakıyorsan orada adaletten bahsedemezsin.
    Thracian bunu beğendi.

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Düzeltmen için saol.

Senin de doğrusunu dediğin gibi şu anda senin yaptığında ajitasyon. Ben kötü durumda olan birine aşağılık sıfatı takacak kadar küçülmedim.
    Sosyal medyada bir sürü fotoğrafı var. Oradan yola çıkarak yorum yapıyorum. Fenerbahçe lisanslı ürünlerini tam takır kızıma kendime alamıyorum ben, bir kere stada da gidemedim çok sevdiğim takımımın stadına...

ekonomik şartlarından dolayı bunalıma girdi dense vesaire, bunun için de keşke derdim, keşke bir yardım alsaydı psikolijik.
    HEr halükarda ne benim ne de ülke gündemini işgal edecek kadar kötü bir durum yok ortada.

Daha kötü neler var sen onları düşün, onlara kafa yor.
    Ne mazlumlar var, onların derdine yanın siz duyarlı meta sahipleri...

Sonradan fark ettim tuzu biberi oldu.

Peşinen cevabını vereyim öncelikle sabah gazetesi okuyan, atv izleyen biri değilim baştan belirteyim.

Duyar kasmaya devam.
    Allah Allah, kimmiş o vatan haini puşt?

Kamu spotu filan olmalı bu yazınız, resmen ibretlik..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA

Adam kendini öldürmüş, ajitasyon, samimiyetsizlik diyorsun. Samimi olduğunu göstermesi için kendini öldürmesi de yetmiyorsa seni ikna etmesi için ne yapmalıydı ,merak ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Yobazın işine gelmeyeni söyleyenler hep vatan haini fetöcü pkk lı olur zaten ..

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Yani bu adam iş-güç sahibiyken ve ailesine bakabiliyor durumdayken, kaza sonucu işini kaybetmiş ve gelirinden olmuş, bunun acısını çekmiş. "Oh olsun" öyle mi? Yazık.
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Uğur Dündar gibi bir insana "vatan haini puşt" diyebilmek...

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani bu adam iş-güç sahibiyken ve ailesine bakabiliyor durumdayken, kaza sonucu işini kaybetmiş ve gelirinden olmuş, bunun acısını çekmiş. "Oh olsun" öyle mi? Yazık.
    Yoo oh olsun değil. Nereden çıkardınız bunu?

Kendin çalıp söylüyorsun, bana suç mu isnat edebileceksin bu şekilde?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur Dündar gibi bir insana "vatan haini puşt" diyebilmek...
    En katmerlisinden hemde

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam kendini öldürmüş, ajitasyon, samimiyetsizlik diyorsun. Samimi olduğunu göstermesi için kendini öldürmesi de yetmiyorsa seni ikna etmesi için ne yapmalıydı ,merak ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Yobazın işine gelmeyeni söyleyenler hep vatan haini fetöcü pkk lı olur zaten ..
    Adamın kendini öldürmesi ile ilgili sorun yok aslında. Yani etik olarak doğru değil lakin bize yansımalarında sıkıntı var.
    Siz neyi nereden anlıyorsunuz allah aşkına?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Allah, kimmiş o vatan haini puşt?

Kamu spotu filan olmalı bu yazınız, resmen ibretlik..
    Uğur Dündar'dan bahsediyorum.

Aksini düşünüyorsanız zaten size cevap bile vermemin gereği olmayacak bundan sonra.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye şu mevcut berbat duruma getiren ve bana göre de en büyük sorunu bu ülkenin vatandaşlarının bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasıdır.Arkdaşlar uzun uzun yazmışlar zaten,mesele pantolon değil,pantolon bardağı taşıran son damla olmuş,adam kaza geçirdikten sonra çalışamamış,çocuğunun ihtiyaçlarını karşılayamamış.Geçim sıkıntısı,babalık gururu adamı depresyonu arkasından intihara sürüklemiş.Yani merhumun ruhsal sorunları varmış.Bana kalırsa sorun adamda değil her ay çalışanlardan sosyal sigorta adı altında maaşlarının önemli bir bölümüne el koyup bu adamına yardım etmeyen devlette.Ödediğimiz o sigorta bu primleri işte bu durumlar için var.Yani bu ülkede elden ayaktan düşersen b.ku yersin açık ve net.Soran olursa sosyal devlet dersin...kim bilecek?

Bir de merak ettim Uğur Dündar'ın ne hainliği olmuş.Açıklar mısın?
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Yoo oh olsun değil. Nereden çıkardınız bunu?

Kendin çalıp söylüyorsun, bana suç mu isnat edebileceksin bu şekilde?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

En katmerlisinden hemde

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

Adamın kendini öldürmesi ile ilgili sorun yok aslında. Yani etik olarak doğru değil lakin bize yansımalarında sıkıntı var.
    Siz neyi nereden anlıyorsunuz allah aşkına?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

Aksini düşünüyorsanız zaten size cevap bile vermemin gereği olmayacak bundan sonra.
    Uğur Dündar mı vatan haini puşt?

Yok zaten bu saatten sonra yazdıklarınızın bir anlamı yok benim için de. Cevap vermeme kararınız isabet olmuş.

Yazık..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye şu mevcut berbat duruma getiren ve bana göre de en büyük sorunu bu ülkenin vatandaşlarının bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasıdır.Arkdaşlar uzun uzun yazmışlar zaten,mesele pantolon değil,pantolon bardağı taşıran son damla olmuş,adam kaza geçirdikten sonra çalışamamış,çocuğunun ihtiyaçlarını karşılayamamış.Geçim sıkıntısı,babalık gururu adamı depresyonu arkasından intihara sürüklemiş.Yani merhumun ruhsal sorunları varmış.Bana kalırsa sorun adamda değil her ay çalışanlardan sosyal sigorta adı altında maaşlarının önemli bir bölümüne el koyup bu adamına yardım etmeyen devlette.Ödediğimiz o sigorta bu primleri işte bu durumlar için var.Yani bu ülkede elden ayaktan düşersen b.ku yersin açık ve net.Soran olursa sosyal devlet dersin...kim bilecek?

Bir de merak ettim Uğur Dündar'ın ne hainliği olmuş.Açıklar mısın?
    Okumadığım şey insanların konu hakkında yorumları. Onlar bana bilgi verecek düzeyde değil ztn. Adı üstünde herkesin kendince yapmış olduğu yorum.

Yani eğer anlayacak kapasiteniz varsa, benim konu hakkında bilgim olduğuna ve burada yazılan yorumları okumadığım anlamına erişebilirsiniz.
    O kadar uzun paragraf yazmadan, eleştirinizi kendinize yapsaydınız sorun yoktu aslında sizin açınızdan. Öz eleştiriniz hayırlı olsun.

Uğur Dündar'ı tartışmıycam bile sizinle.

Okumadığım şey insanların konu hakkında yorumları. Onlar bana bilgi verecek düzeyde değil ztn. Adı üstünde herkesin kendince yapmış olduğu yorum.

Yani eğer anlayacak kapasiteniz varsa, benim konu hakkında bilgim olduğuna ve burada yazılan yorumları okumadığım anlamına erişebilirsiniz.
    O kadar uzun paragraf yazmadan, eleştirinizi kendinize yapsaydınız sorun yoktu aslında sizin açınızdan. Öz eleştiriniz hayırlı olsun.

Uğur Dündar'ı tartışmıycam bile sizinle.
    Ben tartışma değil bilgi istedim,kendisi ile aram pek iyi olmadığından yeni Tanrılarınızdan "Medya'yı" pek takip etmiyorum.Gerçekten Uğur Dündar hakkında ne yazıldı ne çizildi bilmiyorum.

Bu arada siz başkalarının fikirlerine değer vermiyorsanız başkalarının da sizin fikirlerinize değer vermesini beklemeyin.
    twisten bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    CBF1000FA

.
    Bu intihar olayını birçok yazar ele aldı. Sadece Uğur Dündar ölen İsmail Korkmaz'ın son seçimde Akp ve tayyip'e oy verdiğini yazdı.
    O yüzden Uğur Dündar 'a çok kızgın bu arkadaşlar.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tartışma değil bilgi istedim,kendisi ile aram pek iyi olmadığından yeni Tanrılarınızdan "Medya'yı" pek takip etmiyorum.Gerçekten Uğur Dündar hakkında ne yazıldı ne çizildi bilmiyorum.

Bu arada siz başkalarının fikirlerine değer vermiyorsanız başkalarının da sizin fikirlerinize değer vermesini beklemeyin.
    Ben değer vermediğim bir şeyi eleştirirken bile bilgi ile birikim ile girerim ztn. Sizin yaptığınız gibi nasıl olsa yandaşlarım tutar kolumdan diye bodoslama dalmam olaylara...
    Ak partici tayyipçi vs. değilim. Garip gelir ama sizin gibi de değilim. Tayyipçi olmayanı sizden sayarsınız çünkü siz. Anti tayyip neyse siz osunuzdur çünkü, doğru yanlış farketmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

Bu intihar olayını birçok yazar ele aldı. Sadece Uğur Dündar ölen İsmail Korkmaz'ın son seçimde Akp ve tayyip'e oy verdiğini yazdı.
    O yüzden Uğur Dündar 'a çok kızgın bu arkadaşlar.
    Senin aklın Ali ismail korkmaz'a gitti hey gidim hey. Bu şey değil mi? GEzi parkı olaylarında devletin milletin anayasal düzene bağlı polisine izinsiz bir gösteride eylem yapan bir terörist ya da bir aykırı?

İşte onu yazmakla ilgili hiç bir fikrim yoktu ama sen söyleyince anlam buldu ve onuda yeri gelmişken belirteyim.
    Zaten manipülasyon böyle bir şeydir. Eğer Chp'ye oy vermiş olsaydı o kadar etki yaratmazdı. Akp'ye oy vermeliydi ki, ona rağmen güvendiği dağlara karlar yapdı imajı vermesi kolay olabilirdi.

Bunun üzerine cevapta yazıcaksın ama ne diyeceksin çok merak ediyorum.

Motosikleti
    CBF1000FA
    Uğur Dündar'ın yazısı aşağıdaki linkte. Bu yazının neresinde vatan hainliği var birisi açıklasın allahaşkına ?

https://www.sozcu.com.tr/2018/yazarl...ahbap-2640783/

Ben değer vermediğim bir şeyi eleştirirken bile bilgi ile birikim ile girerim ztn. Sizin yaptığınız gibi nasıl olsa yandaşlarım tutar kolumdan diye bodoslama dalmam olaylara...
    Ak partici tayyipçi vs. değilim. Garip gelir ama sizin gibi de değilim. Tayyipçi olmayanı sizden sayarsınız çünkü siz. Anti tayyip neyse siz osunuzdur çünkü, doğru yanlış farketmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

Senin aklın Ali ismail korkmaz'a gitti hey gidim hey. Bu şey değil mi? GEzi parkı olaylarında devletin milletin anayasal düzene bağlı polisine izinsiz bir gösteride eylem yapan bir terörist ya da bir aykırı?

İşte onu yazmakla ilgili hiç bir fikrim yoktu ama sen söyleyince anlam buldu ve onuda yeri gelmişken belirteyim.
    Zaten manipülasyon böyle bir şeydir. Eğer Chp'ye oy vermiş olsaydı o kadar etki yaratmazdı. Akp'ye oy vermeliydi ki, ona rağmen güvendiği dağlara karlar yapdı imajı vermesi kolay olabilirdi.

Bunun üzerine cevapta yazıcaksın ama ne diyeceksin çok merak ediyorum.
    Tayyip'ten yada AKP den bahsettiğimi hatırlamıyorum.Konuyu politikaya an itibari ile siz çektiniz.Ben genel olarak Medya ve günümüz dünyasında toplum üstündeki gücünden bahsediyorum.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Uğur Dündar'ın yazısı aşağıdaki linkte. Bu yazının neresinde vatan hainliği var birisi açıklasın allahaşkına ?

Ben böyle bir dönüş görmedim.

Konuyu nereden nereye getirdin.

İyi kaçtın ama helal olsun.
    Arkandan koşacak değilim. Selametle.

Yeni Türkiye'de "Bazılarının" işine gelmeyen gerçekleri yazmak sanırım vatan hainliğine giriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)