Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 cc scoter önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar,hayırlı günler sizler den bir kaç tavsiye ihtiyacım var. şöyle 100 cc scooter yakışıklı güzel bir şey yaş 26 ona göre güzel bir şey olursa 1.68 boy var,bu sıgorta ne kadar cıkıyor ,yıllık oluyor sanırsam.5.000 lira bütce mevcut.suanda ehliyetim yok acaba trafık de cevırme yapılyor mu genelde pek cevırme ye tabı tutulmuyormuşuz galıba kask gibi ekipmanlarımız olduğu sürece.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    enjeksiyonlu her marka alabilirsin

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    yok hocam çevirme yapılmıyor motosikletler çevirmeden muaf hatta kaza bela durumunda suç direkt diğer tarafın

Motosikleti
    Honda CBF150
    Motosiklet sürücüsünü çeviren polis meslekten men ediliyor. Hatta ve hatta motosikletliye çarparak kazaya karışmak planlayarak adam öldürmeye tam teşebbüsle yargılanıyor. 6 aydan başlayarak ağırlaştırılmış müebbet hapse kadar ceza alabiliyor.

Motosikleti
    MT-07
    Eskiler zamanında çeviren polisleri recm etmiş. Şimdi korkudan motosiklet sürücülerünü görünce dizlerinin üstüne çöküp görmezden gelmemizi diliyorlar.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen bizim honda125'i olan bi arkadaşa polis rica etmiş sağa çek diye, ehliyeti olmayan arkadaş 'yavu bunlara ehliyet lazım mı beyav, haberim yok' demiş , polis 'eyvallah' demiş.

arkadaşlar rica bulunurak birşey danıştım nıye böyle boş beleş yazmışsınız ben size demedim ki cevirme olmuyor diye kask gibi ekipmanlar takıldıgı sürece pek cevrilmiyonuz arabaya kıyasla

Motosikleti
    Kısmetse Medley
    110 cc Suzuki adresimi şubat ayında aldım. alım satım 181 trafik sigortası 350 mtv ise 150 tuttu. Çok memnunum. İkinci el 1600 km de 6400 e almıştım şimdi 3000 km oldu. Tavsiye ederim. Hiç polisle muhatap olmadım. Olmakta istemem. Korkulu rüya görmektense evrakları tamamlamak daha kolay bence.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gökhan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar rica bulunurak birşey danıştım nıye böyle boş beleş yazmışsınız ben size demedim ki cevirme olmuyor diye kask gibi ekipmanlar takıldıgı sürece pek cevrilmiyonuz arabaya kıyasla
    İroni burda çok olur fakat şu mesajıma dikkat et fikir verecektir ''Geçen bizim honda125'i olan bi arkadaşa polis rica etmiş sağa çek diye, ehliyeti olmayan arkadaş 'yavu bunlara ehliyet lazım mı beyav, haberim yok' demiş , polis 'eyvallah' demiş.''

İki tarafından da düşünerek yazdığım şey bir bakıma gerçektir, işe yetişeceğim bilmiyordum diye yalvarmiş yakarmış biraz tabiri caizse ve hoşgörmüşler gerçekten, orta yaşı geçkin bi arkadaşım ve kaskı montu yerinde, yolda gorsen yirmi yillik motorcu sanirsin.Bana sorsan yine de eksik bi şekilde çıkma derim ne olur ne olmaz, yasalara göre de ehil bi şekilde çıkmakta fayda vardır sağlık açısından da.Motorumu bağlatacağima yakarım daha iyi, çevirme demişken bana altı ayda bir denk geldi, full giyinirim.Bazen bana ve motosikletin temizliğine falan bakılıp 'geç' denilip, arkadaşları durdurduklari da oldu farkettiğim kadarıyla. .

cengo42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Sıfır düşünüyorsan falcon dolphin 100 2 senedir kullanıyorum 3500 km yaptım sıkıntısı olmadı. Şehir içinde çok pratik.

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Tam tersi bu hafta özel olarak sadece motosiklet uygulaması yapan ekipler var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)