Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Hayalleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben km ye falan bakmam umrumda olmaz 60-70 binde motorlarda aldım 40 binde olanda aldım hiçde mağdur olmadım.. şimdi sen deyince bakdım 27 den başlıyor fiyatı ben şase temizse , ön maşalar direkler sağlamsa, motorda açılıp işlem görmemişse , gazı açdığında pistondan tekleme vuruntu sesi gelmiyorsa alırım.. zaten ustam o konularda tecrübelidir bakar bende anlarım ama onada baktırırım ,pazarlık sünnettir pazarlığımıda yapar al derse alırım.. daha hiç mahçup etmedi beni.. benim tdm mem satarken 84 bin km deydi..

o yüzden o muhabbetlere girmem o fiyata bulursan banada al falan var işte gir sahibindene bak pazarlıkda yaparsın bin lira belki iki bin lirada düşebilirler piyasa zaten ölü. satışlar dipde.. titizim km si düşük olsun kırmızı olsun ,lastikleri pirelli olsun diyorsan o tercihler doğrultusunda fiyatta artar benim öyle takıntılarım yok temiz olsun alırım..
    Hocam konu dışı olacak ama 2019 senesinde Tdm almaya ne dersin? Temizi bulunur mu? Bulunsa bile çok üzer mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    altuner57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan , Bajaj
    Bir kaç ay motorla kamp ata ata gezmek hiç fena olmazdı tabi ilk önce evin önünde ekipmanları giyerken telefonu kapatmak gerek

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohaa artık ne içip klavye başına geçmişsem..
    Benim de dikkatimi çekti. "Bütçem büyüsün" yerine "dünya şimdiki bütçeme sığsın" demeyi tercih etmişsiniz...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de dikkatimi çekti. "Bütçem büyüsün" yerine "dünya şimdiki bütçeme sığsın" demeyi tercih etmişsiniz...
    Üstadım sağlıklı düşünemiyormuşum demek ki hayatımın o döneminde

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Testarossa sahibi olup Monza'da turlasam yeter.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam konu dışı olacak ama 2019 senesinde Tdm almaya ne dersin? Temizi bulunur mu? Bulunsa bile çok üzer mi?
    agresif motor gaz tepkimeleri falan çok sert ani.. aslında tersten bakarsanda bu tip motorlarıda ayrı seveni var adrenalin falan.. mt03 sürdüysen agresifliği biraz onu anımsatıyor.. alıcaksan 900 ünü al 850 sini alma.. ama almadan önce bir tur at ne demek istdiğimi anlarsın.. eğer sana hitap ediyorsa çok seversin..
    tommygun bunu beğendi.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    TDM 850 anlatılamaz, sadece yaşanır. İlk büyük motorumdur kendisi. Yeniden çıkartsalar almaya çalışırım düşünmeden.

tommygun bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayalim

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11200km'de şuan. Duramıyorki yerinde. Lakin bugün öyle bir sıcak geldiki, yarından sonra full servis ile giderim. İstanbul'da motorda işkence oldu artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Senin motorun MT-25 diyorum, bana kızıyorsun
    Hocam dün konuştuk öyle fiyat falan sordu birde rengini ) Bir yazarsan belki aracı olabiliriz.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de adam hayal kurmuş. Hani vardı ya;

* Elini şaklatınca kendiliğinden yanan, gazı hiç bitmeyen, çok aydınlatan, düşünce yangın çıkarmayan, is yapmayan gaz lambası. Veya,

* Arkasında arabayı çekerken yanında bir kızla arabada giden iki sevgilinin tam romantik anında öndeki atın çıkardığı gaz sonrası yere dökülen taze gübrenin o mayhoş kokusu olmadan, hızlıca ve sessizce, yerdeki her taşın varlığını hissetmeden giden bir araba. Veya,

* Oturduğun yerden kütüphanedeki tüm kitaplara ulaşıp istediğin bilgiyi çok hızlıca bulabilmen, merak ettiğin genel bilgiye çabucak ulaşıp istediğin konuda kullanabilmen. Veya,

* Yolda yürürken avuç kadar bir alet ile istediğin an istediğin birisiyle konuşabilmek, birini aramak için santrale bağlanıp numarayı söyleyip santralin seni araması için yarım saat beklemeden hemen ona ulaşabilmek. Hatta konuşurken yüzünü görebilmek. Aynı cihaz ile tüm dünyada neler oluyor bitiyor görüp hatta anlık olarak seninle buluşacak kişiye yerini haritada kendiliğinden gezen bir nokta ile gösterebilmek.

* Alışverişe çıkmadan alışveriş, evden çıkmadan iş yapabilmek.

Her hayal sonunda bir noktaya ulaşır. Örneğin; çok yakın geçmişte ameliyat ile yapılabilen, implant gerektiren birçok rahatsızlığın tedavisi için doktorun reçetesinde sadece bir tek iğne yazabiliyor. Çok yakın gelecekte (adını vermek istemediğim bir yerli ilaç firması arge' yi uzun zaman önce tamamladı ve üretim tesisini kuruyor, yakın zamanda üretime geçecek) eczaneden alacağınız tek bir tablet ilacı içtiğinizde bazı kanser türleri dahil bazı hastalıklardan hasta tamamen kurtulabilecek. Tabi bu tablet 4-5 bin TL civarına satılacak ancak bundan 20 sene sonra çok daha gelişmiş ürünleri çok daha kolay ve gelişkin olarak erişilebilir halde bulunabilir olacağına emin olabilirsiniz.

Bunların hepsi hayal.

Düşünsenize. Bir tabloya bakıp her an değişen resimler ve sesler ile sanki oradaymış gibi herşeyi görebilicez. Pardon, o yapılmıştı

Ben biraz realistim birisiyim, olmayacak hayali kurmayı sevmem

DrFreeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme Max 150/ Xtreme Enduro 250
    Düz lastik sevmem aslında heleki son zamanlarda sokak başı r25 muadilleri gördüğüm için çok baydı diyebilirim. (Sevenler alınmasın Fakat bi Yamaha xj6n hayalim var nedendir bilmiyorum acayip ısınıyorum motora Tabiki birde Yamaha yz250 2T

Motosikleti
    MT-07
    120-130 ile giderken titremeyen motor. Şuanki hayalim? Var mıdır karşılığı?

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    KTM 250 duke almaktı CBR 125 ile hayalimize final verdik :D

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM 250 duke almaktı CBR 125 ile hayalimize final verdik :D
    Alırsın alırsın. Hayallerini izle yeter. Cbr125r hayali kuran nice insanlar tanıyorum. Benim bir arkadaşım motorla zerre alakası olmadığı halde bu motorun hayalini kuruyor.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Hayalim:
    Kawasaki Ninja 400 yada Harley Davidson 883
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayalim:
    Kawasaki Ninja 400 yada Harley Davidson 883
    Ben de garaja bir Sportster Iron 883, bir NC 750 X veya Tracer 900, bir de CRF250 eklemek istiyorum ama evde çıkacak isyan yüzünden yapamıyorum. Benim hayalim bunları eklersem evde savaş çıkmaması olurdu. Hala bir yolunu arıyorum

not: Bunları alır garaja koyarsam MSX125' i de keserim, acımam

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de diğer tarafla ilgili ciddi şüphelerim var, ne olacaksa bu dünyada olup bitecek.

Kendi hayalime gelince; Her gün motor üstünde, her gün başka bir yerde gezgin olarak ömrümün sonuna kadar yolda olmak. ( Hayal işte.)
    Benimde bu dünyada gormezsem içim rahat etmez..

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de garaja bir Sportster Iron 883, bir NC 750 X veya Tracer 900, bir de CRF250 eklemek istiyorum ama evde çıkacak isyan yüzünden yapamıyorum. Benim hayalim bunları eklersem evde savaş çıkmaması olurdu. Hala bir yolunu arıyorum

not: Bunları alır garaja koyarsam MSX125' i de keserim, acımam
    Bunların hepsi bir garajda olursa savaş kaçılmaz olur elbet :D

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bir karavan yapıp emekli olup gezmek niyetim var.

Bmw s1000xr
    yamaha mt 09
    ducati monster 1200s ulaşılamayacak hayallerim

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)