Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eski bir nerdeyse kaza videom Duke 200 ABS ve kıllı chiuaha içerir

Motovento
    REKLAM ALANI
    127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Köpek adından emin değilim kendim salladım ama yolu her gün kullanmanın etkisiyle ve önümde ki polisin 1000 lik motorla uçup gitmesiyle birlikte boş yolda hızlanmamdan ötürü nerdeyse başıma gelecek bir kazaydı zamanında. 90 la giderken ABS nin ne kadar kısa mesafede beni durduğunu görebilirsiniz. Bu senaryoda ön tekerleği kitleyip motoru da devirebilirdim çünkü motorda daha bir kaç aylıktım.

https://www.youtube.com/watch?v=r1W8YzsOUGE

68charger bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Sacmaliyorsun seni abs durdurmadi o an karsidan ruzgar esti sende limon sikma teknigi ile fren yaptin durdun

Bu forumdaki herkes abs den daha iyo fren yapiyor aklinca bizi hafife aliyorsun
    127 bunu beğendi.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sacmaliyorsun seni abs durdurmadi o an karsidan ruzgar esti sende limon sikma teknigi ile fren yaptin durdun

Bu forumdaki herkes abs den daha iyo fren yapiyor aklinca bizi hafife aliyorsun
    Ama, ama... demek 2 senelik motor hayatımda ben bir yalana inanıyor muşum... nayır nolamazzzzzzz
    Duke 200 ABS
    Steam ID : DaniCalifornia * Origin : DaniCaiifornia * PSN ID : DaniCaliforniaTR

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnip sahibine 2 şamar atsaydin . Yeşil ışık sana yanıyor ama bu avel sahilde yürür gibi yürüyor . Az kalsın kedi kırması köpek helva olacakmış .

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O yol sakat aslında geniş olduğu için insanın basası geliyor ama hem yukardan kağıthaneden inen araçlar en sola geçmek için langırt diye yolun ortasına barikat oluyor, hemde gördüğün gibi nasıl olsa daha uzaktalar diye millet rahatça karşıdan karşıya geçiyor, ilk motor aldığımda yolun az ilerisinde aynı şekilde umursamadan yola atlayan bi dayı yüzünden kaza yapmıştım

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    "çünkü motorda daha bir kaç aylıktım." şehir içinde 90 km hızla seyretmesi... İlginç bir ülkeyiz. Şükür ki kullandığımız motosiklet ve ekipmanları yabancı mühendisler imal ediyorlar da her türlü zeka düzeyine hizmet eden güvenlik sağlıyorlar.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    1 kaç ay önce aynı ışıklarda bana yeşil yanmasına rağmen yaya hiç umursamadan karşıYA geçmeye çalışıyordu.Hızım çok olsa sağlam şekilde çarpacaktım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)