Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda CBF 1000

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat kısa,ertele ertele nereye kadar,şartlarida çok zorlamadan,güçlü ve keyifli bir motor kullanmk guzel olur,hee borçla zorlanarak alinir alinmasina ama işletme giderlerini min.da tutmak için motoru garajda yatirmaninda anlami yok..sonucta binmeye aliniyor

Aldiktan sonra illaki bakima girecek :500tl
    Lastik ihtiyaci varsa:1400-1800arasi
    Aksesuar yoksa:2-2.500 de o yer
    Uzun yol icin kalite ekipman ister-3.000 tl
    Kiliti iviri ziviri 10.000 tl gitti.
    Kapalı garajı var sitenin, o yönden pek problem teşkil etmiyor kilit falan. Lakin güzel bir yol ceketi lazım oldu. Ekipmanlar tamam o yönden sıkıntım yok, lastikte mecbur takılacak öyle yada böyle. Dominar 15000 bakımda 325 yedi, 20000 de 500-600 garanti gibi. Bugün kayboldum dedim ya, dönerken yapıştırdım gazı, gene 200km dolmadan yakıt die bağırmaya başladı hayvan.

Güç yetmiyor güç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kür kür kür diye bağırır Honda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapalı garajı var sitenin, o yönden pek problem teşkil etmiyor kilit falan. Lakin güzel bir yol ceketi lazım oldu. Ekipmanlar tamam o yönden sıkıntım yok, lastikte mecbur takılacak öyle yada böyle. Dominar 15000 bakımda 325 yedi, 20000 de 500-600 garanti gibi. Bugün kayboldum dedim ya, dönerken yapıştırdım gazı, gene 200km dolmadan yakıt die bağırmaya başladı hayvan.

Güç yetmiyor güç

350tl

8 bin km sonra 100 liraya yağı değişir bi 8 daha yaparım 450 liraya 16 bin km 😃

Ben bu gün 160-170 gittim 310km 17lt

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/5y10RL.jpg

350tl

8 bin km sonra 100 liraya yağı değişir bi 8 daha yaparım 450 liraya 16 bin km ��

Ben bu gün 160-170 gittim 310km 17lt
    Bende 160-170 gittimde, depo boşaldı. Benim alet öyle gidince kendinden geçiyor ��

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    18 Mart'ta 2'si yeni kasa toplam 7 DL650 var. 2011 model 45.000 km.de geçmişi belli ( hep dernek içindeydi) 1 tane satılık da var.
    Hepsi bakımlı motorlar. Dl650 alacaksanız 18 mart'takileri görmeden almayın derim.

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbf 1000 hiç kullanmadım ama benide çok çekiyor. Yakın zamanda Fazer 8 - Tracer 700 belki 900 veya Cbf 1000 dörtlüsünden birini alacağım kısmetse.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bende 160-170 gittimde, depo boşaldı. Benim alet öyle gidince kendinden geçiyor ��
    Şu dominarin hakki min 45 beygir olmasi lazimdi.

35 hp nedir arkadaş?? Yap duzgunce torklu bir makina alanda kullananda hayrini gorsun..

Bak,duke390 44hp.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 ile eğitim yapmıştık 2 gün boyunca, motorda uçuyoruz kaçıyoruz vs bu Cbf 1000'i bir verdiler, bir ses çıkıyor motordan hey ki hey, vay ki vay
    O motosikletleri daha bir sene olmadı 16.000TL' den başlayan fiyatlarla şirket içi kapalı usül teklif yöntemi ile sattılar. 2013 model, daha 14-18 bin km de kusursuz bakımlı, sadece güneşten kaynaklı plastik solması ve ön lastiklerin eğitimden kaynaklı yan kısımlarının bitmesi haricinde kusursuz motosikletlerdi. 16.000 TL diyorum, 2013 model diyorum, mükemmel bakımlı diyorum, daha yeni satıldı diyorum, göz göre göre satıldı da bana birini vermediler diyorum, başka da birşey demiyorum
    tommygun bunu beğendi.
    ...

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cb900 hormet alıp Serkan'a salça olalım. :D

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cbf 1000 oktay motorda gördüm geçen altın sarısı renginde yakından bakmadan çözemedim bu motorda neymiş dedim yanımda ki çocukta anlamadı baktım üstünde cbf 1000 yazıyor ilk defa orda görmüştüm canavar gibi duruyodu

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Bende GS3 eğitimine gideyim, en azından cbf1000'leri kaçırdık, cb650f'leri göreyim diyorum ama GS2 almadan patates olmayalım die de tırsıyorum...
    Gs2 eğitimi almadan almıyorlar bildiğim kadarıyla aslında yazan şu "Öncelikli şartımız Güvenli Sürüş 2 eğitimini tamamlamış min.5.000 max 10.000 km üzeri trafikte pratik yapmış olmalıdır.", daha önce iki defa gs2 eğitimi almıştım bu yüzden sorun olmuyor, imkanın varsa hemen gs2'ye yazıl cbf150'ler bana çok eğlenceli gelmişti, gs2'den sonra da hocalarla konuşur en erken tarihe kayıt olursun.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motosikletleri daha bir sene olmadı 16.000TL' den başlayan fiyatlarla şirket içi kapalı usül teklif yöntemi ile sattılar. 2013 model, daha 14-18 bin km de kusursuz bakımlı, sadece güneşten kaynaklı plastik solması ve ön lastiklerin eğitimden kaynaklı yan kısımlarının bitmesi haricinde kusursuz motosikletlerdi. 16.000 TL diyorum, 2013 model diyorum, mükemmel bakımlı diyorum, daha yeni satıldı diyorum, göz göre göre satıldı da bana birini vermediler diyorum, başka da birşey demiyorum
    Açıkçası oradaki Cbf 150'ler de gri renkli ve eski tip stickerlıydı, muhtemelen 2007-2008 falandı ama artık nasıl bakım yapmışlarsa taş gibiydi aletler. Buarada 16000'den vermişler de alamamışsak hepimize yazıklar olsun

Motosikleti
    MT-07
    Oturup ağlayasım geldi şurada :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:35 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tane var Beşiktaş Ortaköy’de. Takasa girelim dedim yok dedi, Dominar neymiş dedi. Daha satmam dedim. Şimdi sat die ıkınıyor ama almam. İxil egzozlu. Küfür yemek garanti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum güzel valla maşallah 😃 sesse ses, görüntüsüde hoşuma gidiyor , yakıtıda fena değil , hızlı ama naked olduğu için hız yapamıyosun buda bi artı 😃 Tek sıkıntısı frenleri, basınca duruyor ama bu güce bi abs yakışırdı.. onlarla ilgili kötü anı biriktirmemek için extra dikkat ediyorum 😃

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum güzel valla maşallah �� sesse ses, görüntüsüde hoşuma gidiyor , yakıtıda fena değil , hızlı ama naked olduğu için hız yapamıyosun buda bi artı �� Tek sıkıntısı frenleri, basınca duruyor ama bu güce bi abs yakışırdı.. onlarla ilgili kötü anı biriktirmemek için extra dikkat ediyorum ��
    Cb900 hornette naked. Temizi kalsa sen o zaman görürdün

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Açıkçası oradaki Cbf 150'ler de gri renkli ve eski tip stickerlıydı, muhtemelen 2007-2008 falandı ama artık nasıl bakım yapmışlarsa taş gibiydi aletler. Buarada 16000'den vermişler de alamamışsak hepimize yazıklar olsun
    O CBF150' ler 1.300 TL' den verildi...
    tommygun bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlanlar da temiz var ancak baya keskin bir motor. Ölmek için güzel araç

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O CBF150' ler 1.300 TL' den verildi...
    Denk getirebilsem 5-10 tane alıp zulalardım

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Hayret. Ben de ilk defa bu gece rüyamda motosiklet gördüm. Zamlardan dolayı mı acaba. 1200GS'im varmış, tarz değişikliği için MT09 ile takasa giriyordum.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Denk getirebilsem 5-10 tane alıp zulalardım
    Denedim. Aynı şekilde düşünüp ısrarcı oldum. İki CBF1000, 10 adet CBF150 için peşin para ile hemen almayı teklif ettim. Israr ettim, yönetimle görüşmeyi teklif ettim... sonra tekrar ısrar ettim, tekrar ve tekrar. Malesef sadece en az bir senedir şirkette çalışanlar arasında satış yapılabileceği söylendi. Satın alandan alayım dedim, benim için satın alın dedim... O da olmadı.

Kısaca;
    Ben Onlar
    Ben Onlar
    Ben Onlar
    Ben Onlar
    Ben Onlar
    Ben
    tommygun ve YasinC bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)