Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Koruma takozu kapaği çatlatti antifiriz damlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba dün CBR125R ile sağa dustum ve koruma takozu kapağı çatlatmış ve ordan antifiriz damlıyor motoru süruyorum ama hararette falan sorun yok sadece kapak tarafından yere hafif damlıyor ve su eksiltiyor. Bu durumda ne yapmalıyım kapakmı değişmeli sizce kaç tl tutar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çatlagı görebiliyorsan üzerine sunfix ile dolgu yap youtube da araştır sunfix i cok saglam bi ürün

Geçici cozumler çok sıcak gelmiyorda kapagi degistirsem fiyat ne tutar yaklasık?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Neyin kapağı catladi tam parça adı verirsen veya parçanın adını bilmiyorsan fotoğraf yükle bilen çıkar o şekilde fiyatını arastirabilirsin

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Kapak ucuzsa değiştir. Değilse sunfixin sarı ve mavi macununu karıştırıp sızdıran yere sıva. Donduktan sonra taş gibi oluyor

Tamam yarin baktiracağim tam olarak adını bilmiyorum yarın ögrenince buraya yazarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

https://i.hizliresim.com/WDLyAP.jpg fotografini buldum. Kullanmaya 1-2 gun devam etsem sorun olurmu?

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Kaynak yapılıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)