Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

50 cc motor yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar uzunca araştırdırdıkdan sonra 50 cc yuki gusto motor almayı kararlaştırdım gerek bayırlar da gerek güc performans olarak yukı gusto gibi duruyor, 50cc ruhsatta amaa 100 cc oldugu söylendıgınden benı bayagı bi cezbetti. yalnız bunun otomatık ve vitesli olarak ayrılıyor tork ve max güc olarak viteslide daha cok bugun bayıyle görüştügümde de vitesli daha güclü dedi sizce tork ve max güc ne gibi etkiler? sizce dogru bi karar kılmışmıyım 50 cc olarak motor hakkında yorumda söylerseniz cok mınnattar olurum.ilk tecrübem olacak ehliyetim yok.yer ankara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    hep diyorum 50cc - 50cc dir 100cc falan değildir..

hiç bir firma o riske girmez en ufak bir şikayette başları çok fena ağrır iş evrakda sahtecilikden tutda devleti kandırmaya yanlış ürün ithal etmeye kadar yürür firmanın başı öyle böyle ağrımaz hani fabrikayı kapatsalar kurtulumazlar haklarında ki soruşturmalardan.. o işin şakası yok..

bazılarında o hız limitleyici var onu iptal ediyorlardır en fazla.. aletde Allah ne verdiyse gidiyordur ama motorunda ömrü o denli kısalır tabiiki..

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50 cc max güç ve tork bakımından yuki bilmemne marka bayır yokuş bence sen başına bela alma biraz para biriktir

hoş geldin

cup candır

mevzuat: 50cc ile otobana giremezsin
    realite: şehir içi otobandan beter!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)