Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun 250r dan başlangıç motoru olur mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rmg Moto gusto Rapid 50
    Arkadaşlar 2016 model 15bin km de zealsun250r 5,500 liraya tanıdık vasıtasıyla buldum sizce başlangıç olarak alınır mı aranızda kullanan varmı yakıt durumunu merak ediyorum ve başlangıç olarak nekadar mantıklı olur fiyatı uygun gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Sana Bağlı Cup Bizim Burda Cup Motorlada Ölen Var Önemli Olab Gaza Gelmemen

Ehliyet in var mı

Motosikleti
    Rmg Moto gusto Rapid 50
    Yok öyle yarışayım hız yapayım gibi bi derdim yok hoş görünsün az yaksın yeterli

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet in var mı
    Ehliyetim yok abi motor sürmeyi biliyorum ama vites geçişlerine tam alışmak için önce motoru alıp sonra ehliyeti almak istiyorum direk a sınıfı alcam çünkü kalırsam sınav basına 250 lira para ödeyemem
    Motoru mahalle içinde trafik olmayan yerlerde sürüp öğrenip ehliyet alcam

Sonuçta Çinli hava sogutmalı.motor. motor parçası bunların satandart oluyor , hepsi genelde aynı .

Grenaj ise o model özel oluyor ,

Hız yapayım diye derdin olsa da zaten hız yapmaz bu alet.

Egsozu deldirip milletin başı agrıtıp sen bayan aile fertlerin ne laf ettirme .

Ben yerinde olsam comuter alırım cbf150 ,YBR, tvs apachi, ns 160 hero hunk , gibi gibi

Aldıgın fiyat bunları satarsın arız a çıkarmaz eşek gibi biner sin.

Senin alacagın alet ile düşer isen onun ne granej bulursun , ne alacak adam .

Dert siz başına dert alma .fiyat uygunmuş o da ayrı konu. Ama her zaman şunu unutma tutulan motor iyidir.

Ben mesala anlmdıgım şeyde millet bakarım ondan alırım.

Mesele ben patlıcan dan anlamam evden bana pazar git patlıcan al denildi mi pazarda hangi tezgah ın müşterisi çok millet patlıcan nerden alıyor ise ben de gider ordan alırım .

Kötü bile çıksa anne herkes burdan alıyor du bende aldım derim.

Bildiğim malda karpuz , portakal gibi kimseyi dinlemem hangi tezgahın mal alacagıma ben karar veririm .

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Bizim arkadaş Hyosung gt250r aldı. Motor bozuldu, motorda sürekli arıza çıktı motoru bozuk olarak satmak zorunda kaldı bilindik marka motorlar alman hem sürüş hem de satış açısından daha iyi olacaktır. Hee ben bu motoru alacağım istiyorum dersen çıkacak sorunlara katlanacaksın.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben hysougun 250cc inde gv de 60 bini devirmişini gördüm 35 bin km yi devirmişini gördüm.. hyo nun motorları gayet başarılı..

tabii cutoff iptal edip 250cc lik motoru 650cc lik gibi sürmeye kalkan yada ilk serilerde cutoff yoktu redline de vurdura vurdura krank kıranlar tabiki motoru kötüler .. motor güzel çalışma disiplini teknik ve mühendisliği gayet başarılı özelikle enjeksiyonlu serinin..

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung'un kullandığı motor zaten suzuki'nin degil mi?

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tavsiye etmem. Çünkü, daha yeterli tecrüben yokken sorun çıkaracak bir motorla başlarsan bu işten soğursun. Gösterişsiz ama sağlam bir şeyle başla. Tecrübe kazan. Motosikletin ufak tefek işlerini yapmayı öğren. Ondan sonra hava cıva konularına takılırsın.
    Ben uzun yıllardır motor kullanırım. Tabiri caizse "Fakir ama gururlu" motorlar aldım. Havalı motorlara hiç müşteri olmadım. Çünkü, bu işin bir de hava parası ödemesi oluyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung'un kullandığı motor zaten suzuki'nin degil mi?
    650 likler direk suzuki sv650 lerde kullanılan motor.. 250cc liklerde ortak beraber gelişitrdikleri bir motor kaliteli güzel V-twin Dohc 8valf lik bir motor ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler