Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İspark

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM RC 250
    Herkeze hayırlı geceler malum motoru dışarı bırakamıyoruz kapalı İspark otoparkı var evimin aşağısında daha gidip konuşmadım acaba gece orada güvenlik kalıyor mu ? İsparkın bu kapalı otoparkını kullanan arkadaşlar yazabilirse sevinirim. Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Buraya yazana kadar oraya bir koşu gidip baksaydın bu sorunun cevabını daha kesin öğrenmiştin.
    MSMorkan, bursalıali, mavellen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    isparkların hepsi değil ama bazı kapalı olanlar motosiklet alıyor tabi boş motor için yer varsa ancak yine de isparka bıraksan bile kilitle önlemini al çok da sağlam korunmuyor ve her hafta 1 gün illaki pazar kuruyorlar ki gördüğüm en saçma olaydır bu da

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Daha önce bahçelievler haznedar kapalı ispark otoparkından hayabusa model motosikletim çalındı kaskolu olduğu için sorun yaşamadım ama isparka çok güvenmeyin.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    İsparklar gördüğüm kadarı ile tahsilat odaklı kurulmuş, güvenlik ya da hizmet odaklı değil.
    Aracını bırakabilmek haricinde hiçbir hizmet bekleme.

Diyelim güvenlik olsa bile senin motor gene de çalınabilir, zarar görebilir.
    MSMorkan bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    İspark aracınızı korumaz, sadece aracınızın işgal ettiği alan için sizden para alır (modern değnekçilik)

Aracıma bakacak diye hiç ümitlenmeyin.

Aracı korumuyor ispatı peki yerel otoparklar çalımsımı noluyor

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İsparklarda özellikle kapalı olanlarında abonelik sistemi olabiliyor. Yani sınırsız park ve giriş-çıkış için aylık abone olabiliyorsunuz.

İsparklara bıraktığınız araçlarınız hasar ve çalınmalara karşı sigortalıdır. Güvenle bırakabilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı ugurylman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze hayırlı geceler malum motoru dışarı bırakamıyoruz kapalı İspark otoparkı var evimin aşağısında daha gidip konuşmadım acaba gece orada güvenlik kalıyor mu ? İsparkın bu kapalı otoparkını kullanan arkadaşlar yazabilirse sevinirim. Teşekkürler
    Görevli kalsa da aracınızın başına bir şey gelirse sorumluluk almazlar. Ama dışarı bırakmaktan her halukarda iyi. Kapalılarda kamera falan da oluyor hırsızlık olmaz kolay kolay. Aylık abonelik için gidip konuşmanız lazım.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    HERKEZE DEĞİL HERKESE ikincisi zeytinburnun da oturuyorum yer altı otaparkı isparkın almadı motor almıyoruz dediler. İsparka güvenme daha düzgün bi otoparka park et bence.

Pangaea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    ben umraniyede katli isparka aylik 70 liraya abonelik yaptirdim uzun sure kullanmayacagim zaman oraya birakiyorum motoru ama kime sorsam isparka cok guvenme kac kisi suan isparkla davali araci calindi zarar gordu diye biliyor musun diyor.

Motosikleti
    KTM RC 250
    Herkese teşekkürler cevapları için forum istanbul avm nin kapalı otoparkına bırakıcam büyük ihtimal kilit vs alıp. En azından güvenlikler 7 24 oradalar

Motosikleti
    R25
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya yazana kadar oraya bir koşu gidip baksaydın bu sorunun cevabını daha kesin öğrenmiştin.
    Bu yüzden ilerleyemiyoruz tembeliz..

Motosikleti
    KTM RC 250
    Yaw hocam olay tembellik değil bu yüzden foruma üye olmuyordum hayır herkes ayrı bir tripte adam akıllı birşey sorduk kullanan veya önerisi daha önce kullanmış memnun kalmış kişiler benimle paylaşması için açtım konuyu yaptığınız triplere bak.. Çocuk gibisiniz ben bilmiyormuyum gitmeyi valla ayıp.... Yok gidip sor buraya konu açacağına vay arkadaş hayatımıza bile burnunu sokar olmuşlar istemiyorsan yazma okuma bu kadar basip kız gibi triplere girmenize gerek yok.
    GT250rAlanya ve Dxsec bunu beğendiler.

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Alıntı ugurylman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese teşekkürler cevapları için forum istanbul avm nin kapalı otoparkına bırakıcam büyük ihtimal kilit vs alıp. En azından güvenlikler 7 24 oradalar
    Tehlikeli diye biliyorum orasını çok yoklarlar orda

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Motorumu 3 sene önce z.burnu yeraltı meydan isparka bırakıyordum, tadilata girdi 3 sene geçti motorları çağırıcaz dediler çağırmadılar arabalar aynen geri çağırıldı, beyaz masaya başvurdum, parmak okuma sistemli kilit sistemi için çalışma yapılıyormuş 3 senedir yapmadılar, yetkilileri aradım baştan savmak için özel kilit sistemi bahanesini söylediler.Tekrar yarın arıycam belediyeyede gidicem, şimdilik parktürke bırakıyorum 150 tl dün msj geldi tekrar zam yapılacak diye...ispark 75 tl idi...yazıklar olsun böyle çıkarcı sömürücü işlerine göre rant sağlayanlara ve isparka...

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu 3 sene önce z.burnu yeraltı meydan isparka bırakıyordum, tadilata girdi 3 sene geçti motorları çağırıcaz dediler çağırmadılar arabalar aynen geri çağırıldı, beyaz masaya başvurdum, parmak okuma sistemli kilit sistemi için çalışma yapılıyormuş 3 senedir yapmadılar, yetkilileri aradım baştan savmak için özel kilit sistemi bahanesini söylediler.Tekrar yarın arıycam belediyeyede gidicem, şimdilik parktürke bırakıyorum 150 tl dün msj geldi tekrar zam yapılacak diye...ispark 75 tl idi...yazıklar olsun böyle çıkarcı sömürücü işlerine göre rant sağlayanlara ve isparka...
    Hocam bende Zeytinburnundayım aylık 80 tl veriyorum otoparka bulvar caddesinin arkasında.

R25 Hondanın yeni çıkardığı cb ler falan da duruyor orda yani güvenilir bi yer 8 aydır kullanıyorum.

Yakınsanız yerini söyleyeyim oraya bırakın gayet güvenli hemde paranız cebinizde kalsın.

Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Tabiki söylerseniz sevinirim teşekkür ederim, çağrı marketin orasımı yoksa 4 5 katlı?

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki söylerseniz sevinirim teşekkür ederim, çağrı marketin orasımı yoksa 4 5 katlı?
    Aksiyon Oto Kuaför

Yeşiltepe Mahallesi, 53. Sk. No:9, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Tam konumu bu sanırım karşısında güneş sigorta ve Anadolu sigorta var bulvar caddesinde ki yapı kredinin tam karşısında ki aradan ilk sağ yapıyoruz hemen internet kafenin ilerisinde. Normalde halı yıkama oto kuaför falan ama motosikletler falan da geliyor oraya üstünü kapatmışlar motorların olduğu yerin 7/24 açık otopark çok iyi insanlar.

Evime zaten 3 dk mesafede çok rahat ediyorum diğer otoparklar çok pahalı 100 lira bile bana pahalı gelirken 150 çok fazla..

Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Çok teşekkür ederim ilginize oraya gidip bakayım, işin ilginci dün sordum parktürkte araba aylık 190 tl miş.150 motor 190 araba nasıl bir hesap oranları varsa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Bende mecburiyetten bıraktım ispark motor alıcak diye.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)