Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PCX 150 ÖN FAR CAMI ÇATLADI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA PCX150
    HERKESE MERHABA. FORUMDA YENİYİM BİLMEDEN BİR HATAM OLURSA AFFOLA. 17 MODEL PCX 150 MOTORSİKLETİM VAR. GÖZÜM GİBİ BAKIYORDUM. BUGÜN MOTORU YIKARKEN FARKETTİM ÖN FAR CAMINA TAŞ YADA BİRİLERİ CİSİM ÇARPMIŞ VE FAR CAMININ TAM ORTASINI 3-4 CM KARE ÇATLATMIŞ. İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE MORALİM BOZULDU. BU SAATE KADAR İNTERNETTE SADECE FAR CAMI ARADIM. ANCAK SONUÇLAR HEP KOMPLE FAR TAKIMI OLDU. ODA 1.5-2 BİN TL OLUNCA TABİ İMKANSIZ OLUYOR. ELİNDE FAR CAMI OLAN YA DA BULABİLECEĞİM BİR YERİNE BİLEN VAR MI? EĞER ŞU İŞİ HALLEDERSEM GERÇEKTEN ÇOK RAHATLAYACAĞIM. YEMİN EDERİM GÖZÜMÜ UYKU TUTMUYOR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Cam tamiri yapan yerleri araştır carglass gibi. Yoksa o kısım komple tek parça görünüyor ve gerçekten pahalı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Aynisi bajaj a olsaydi ekrem ataya 2-3 giydirip sifirini arti bakim paketi alirdiniz markacilar

Evet honda ceo su foruma bekliyoruz

Motosikleti
    HONDA PCX150
    En mantıklısı o gözüküyor teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hoş geldin

geçmiş olsun

Motosikleti
    HONDA PCX150
    Teşekkür ederim bakalım carglass ile yarın iletişime geçeceğim umarım düzelir

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Honda Ceosunu Korumasi Ve Şöförü Akrabam Bana Dedi Ki Ana Bayide Bulunuyormus Parcalar

Motosikleti
    HONDA PCX150
    Çok teşekkür ederim. Yarın bi telefon görüşmesi yapacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Maalesef bayi komple far satıyor. 2 yol kaldı oda ya carglass ya da kaportacıds zımpara ve pasta işlemi

Motosikleti
    MASH150/PCX150/MT25/XMAX250/DOWNTOWN350
    Zaten istesende sadece camı değiştiremezsin. Farın orjınali vakumlu presli içinde hava yok yani, su girmemesi ve nem olmaması için.
    Çok rahatsız edici değil ise o şekilde kullanmaya devam et, çünkü o paraya sıfırı alınmaz. Yada Farı sağlam kazalı başka bir motor bulursan ucuza almaya bak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler