Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik sigortası ücret iadesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonDarBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial UAG 100C 2018 MODEL
    Motosikletimin satışını verdim noter huzurunda paramı aldım imzaları attık ruhsatı diğer evrakları felan verdim + ve satmadan önce trafik sigortamı yaptırmıştım 1 hafta önce elimde şuan motosiklete dair hiçbir belge yok sigortacıma gidip sigortamın bedelini iade alabilirmiyim trafik sigortasının kağıdı yok elimde?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Noterde satış sonrası iki kağıt verilir birisi alıcıya digeri saticiya siz o kagitla gidip iptal etmeniz lazim.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    motosiklete ait hiçbir belge yok derken satış kağıdını alıcıya mı hediye ettiniz? o kağıt resmi evraktır yarın saçma sapan şeyler için saklamanız veya sigortayı iptal ettirmek için almanız lazımdı.. onu buldunuz diyelim şimdi olması gerekenleri yazayım. o evrak varsa sigortacıya watsapp tan atsan yine paranı hesabına yatırır.. dikkatini çekeceğim diğer konu genelde sigortacıların müşteriden aldıkları haksız paraya önem ver.. sigortayı 365 gün için yaptırdın ve bir hafta sonra iptal ettiriyorsan sadece 1 hafta parası kesip vermesi lazımken, genelde içinden 50-100 kendine alıp kalanını veriyorlar.. bazı firmalar genel müdürlükten direk yatırıyor parayı burada sigortacının para alması mümkün değil.. bazı uyanıklarda parayı kendi hesabından içinden keserek alıyor işte o uyanıklara dikkat et..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)