Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motor alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar royal jordanian'ın motosikleti çok hoşuma gidiyor. Özellikle sesi Acaba egzozu ne çok merak ediyorum. Şu motosikleti alıp egzoz değiştirsem nasıl olur sizce ? Aynı sesi alır mıyım?
    Birde bu adama londranin ıçinde bu kadar gürültü yapmsasına nasıl izin veriyorlar anlamadım çok tuhaf..
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...91163619/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam paran varsa alacak kadar değil ama devamını getirebikecek kadar varsa 1 saniye düşğnmeden al derim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    BMW F800'deki Rotax motorun 100cc ekstra olarak modifiye edilmişini kullanıyormuş bu motor; F800'lerin motorları kronik sorunlu motorlar değil miydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim forumda sanki birisinde vardı bu motosikletten.Ama kim olduğunu hatırlamıyorum.

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Link için teşekkürler hocam yarın alıyorum güzel motor.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Ta kendisi ben de takip ediyorum o herifi
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    RJ'nin tüm motorlarında sesli egzoz var. Msx125 ile bir videosu vardı. 125likten bile deli gibi ses çıkıyor. Bu arada nudaya ben de hastayım. Çok değişik çizgileri var. Depo kısmı özellikle hoşuma gidiyor. Kafa biraz tuhaf duruyor ama tümüne bakınca gayet güzel duruyor. Param olsa da ben alsam.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

https://youtu.be/2iSkTUpS-FQ?t=2m18s

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Hocam Nuda900 boy ister. Sizin boyunuz kaç. Yüksek bir makinedir.

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Bende aynı modelin Eskişehir’de satılanını takip ediyordum ancak o zamanlar bütçe yetmediği için Husqvarna Te610 aldım. Motosiklet herşeyiyle kendini size bağlıyordu.
    Ta ki sanayiye uğrayana kadar...
    Eğer yaşadığınız yerde yada yakınında servisi varsa bence onunla iletişime geçin. Parçalarını,servis ücretlerini vs. Öğrenin ona göre değerlendirin.
    Aksi takdirde benim gibi yedek parçalarını yurtdışından getirtip kendiniz tamir,bakım yapmak zorunda kalırsanız sıkıntı olabilir. Ben yedek parça bulamadığım , yaşadığım çevrede bu motosikletlerden anlayan bir servis olmadığı için sattım.( Bu arada ikinci el piyasası da maalesef çok durgun- soran çok oluyor ama piyasası çok ağır)
    Sonrasında bir şekilde bütçemi ayarladım Eskişehir’deki Nuda 900 ‘u almayı kafaya koymuştum ama geçmişi düşününce gittim Yamaha aldım. Şimdi kafam rahat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)