Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

RKS alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Dinçer Aydem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .... Daha 3 gün önce SAKARYA-İZMİT-İSTANBUL turundan eşimle birlikte yeni geldim.Motoru bir kez bile dinlendirme den gittim ve geldim.Toplam 343 kilometre yol yaptım.

Alıntı Dinçer Aydem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Eşimle gittim.Sakarya da önce komutanım yanına Ziyaret yaptım sonra İzmit'e eşimin dayısının yanına...

...Toplam hafta sonu gezisinde 343 kilometre yol yaptım.İstanbul Sakarya arası dinlenmeden tek seferde dip gaz gittim.Gram sorun ses yoktu.Sakarya'da biraz gezip oradan İzmit'e geçtim ve sonra İstanbul.
    Siz, 3 gün önceki mesajınızda "motoru hiç dinlendirmeden 343 km yaptım" deyince ben hiç durmadan tapa gaz 343 km gittiniz samıştım.
    Ama şimdiki mesajınıza bakınca Sakarya'da komutanınızı ziyaret ettiğiniz daha sonra eşinizin dayısına gittiğinize göre buralarda mola verdiniz ve hem siz hemde motor dinlendi olarak anlıyorum.

İlk okuduğumda oldukça ilgimi çekmiş ve motoru incelemeye başlamıştım.
    343 km yol, hiç durmadan tapagaz, artçıyla 4.5 saat civarı yapar.
    Hem motorun ısınmaması, şişmemesi açısından ilginç gelmiş,
    Hemde 4,5 saat durmadan, tapagaz gidilmesine rağmen, titreşim olmaması, selesinin hiç rahatsız etmemesi gerek diye düşünmüştüm.

Sorular :

1-.... Sakarya'da komutanınızı ziyaret sırasında mola verip hem siz hem motor az da olsa dinlendi mi?

2-.... Kocaeli'de eşinizin dayısını ziyaret sırasında hem siz hem motor dinlendi mi?

3-.... Yoksa 343 km yolu, eşiniz artçı olduğu halde hiç durmadan, mola vermeden, tapagazmı gittiniz?

Hangisi veya hangileri ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    RKS benim sahip olduğum ilk motor markasıdır. RKS Cityblade modeller sayfasına bakarsanız yaşadığım sorunların ufak bir kısmını okuyabilirsiniz. Satın aldığınız bir ürün sorunlu çıkabilir neticede kul yapısıdır. Benim için bir markanın esas kalitesi satış sonrası hizmetlerinde ortaya çıkar. İstanbul'un göbeğinde gittiğim dört farklı servis motora bakmamak için elinden gelen her çabayı gösterdi. (Mecidiyeköy Prestij Motor hariç. Gerçekten çok yardımcı oldu) Genel merkez müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmeyi keşke burada yayınlayabilseydim eminim çok gülerdiniz. Yıllardır otomotiv sektöründe çalışan biri olarak böyle ciddiyetsiz bir firma ve servis ağı hiç görmemiştim. Eminim bu marka altında işini güzel yapan servisler ve insanlar muhakkak vardır ama bana pek denk gelmedi. Benim gözümde bu marka yazı tura atmak gibi, ürün iyi çıkabilir sorunsuz kullanırsınız yada sorunlu çıkar servisler ve markanın kendisini canınızı hayli yakar.

Motosikleti
    R25
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz, 3 gün önceki mesajınızda "motoru hiç dinlendirmeden 343 km yaptım" deyince ben hiç durmadan tapa gaz 343 km gittiniz samıştım.
    Ama şimdiki mesajınıza bakınca Sakarya'da komutanınızı ziyaret ettiğiniz daha sonra eşinizin dayısına gittiğinize göre buralarda mola verdiniz ve hem siz hemde motor dinlendi olarak anlıyorum.

İlk okuduğumda oldukça ilgimi çekmiş ve motoru incelemeye başlamıştım.
    343 km yol, hiç durmadan tapagaz, artçıyla 4.5 saat civarı yapar.
    Hem motorun ısınmaması, şişmemesi açısından ilginç gelmiş,
    Hemde 4,5 saat durmadan, tapagaz gidilmesine rağmen, titreşim olmaması, selesinin hiç rahatsız etmemesi gerek diye düşünmüştüm.

Sorular :

1-.... Sakarya'da komutanınızı ziyaret sırasında mola verip hem siz hem motor az da olsa dinlendi mi?

2-.... Kocaeli'de eşinizin dayısını ziyaret sırasında hem siz hem motor dinlendi mi?

3-.... Yoksa 343 km yolu, eşiniz artçı olduğu halde hiç durmadan, mola vermeden, tapagazmı gittiniz?

Hangisi veya hangileri ?
    Adamsın aynı şeyleri düşünerek bende inandırıcı gelmediğini söyledim ama abimiz dinlendirmeden 3,5 saatte gitmiş 4,5 saatten bile fazla sürebilir diye düşünüyorum, yokuşlarda vs hız iki kişi ile baya bir düşecektir.

Motosikleti
    Honda CB500F
    RKS'nin tutulmuş modellerine yönelmeni tavsiye ederim.Çünkü bu tip firmalar çinden motoru getirip denerler.Ya satılmazsa keserler yada motor çok arıza verirse. Tabi mümkün olduğunca japona yönelmeni tavsiye ederim.

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    ybr 250 ye baktın mı? fiyatı özelliklerine nazaran çok uygun.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu cok onceden acmıstım :D üstünden yıllar gecti :D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)