Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci el motor hakkında yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba başlıktanda anlaşılacağı gibi ben 2. El supersport bi motor almak istiyorum. Honda Cbr 125 olarak karar verdim. Fiyat aralığım 6-7 milyar arası renk fazla fark etmez. Sahibinden bakıyorum genelde ilanlara. Bu konuda sizden bi bilgi almak istedim 2. El ve benim marka modelini söylediğim yani honda cbr 125 cc olan motorlarda neye dikkat etmeliyiz?

Benim 6-7 milyarlık kaç km olur en az bu motorlarda bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla detayı arkadaşlar verir ama problem yok sıkıntısız diyip önüme cıkarıdkları tüm ikinci ellerde sıkıntı vardı. (göçük, elektrik, kırık, yamukluk, değişen).

o nedenle yanında bilen birisi ile git, cünkü insanlar karşıdaki anlamaz diyip birşeyleri itelemeye çalışıyor.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla detayı arkadaşlar verir ama problem yok sıkıntısız diyip önüme cıkarıdkları tüm ikinci ellerde sıkıntı vardı. (göçük, elektrik, kırık, yamukluk, değişen).

o nedenle yanında bilen birisi ile git, cünkü insanlar karşıdaki anlamaz diyip birşeyleri itelemeye çalışıyor.
    Haklısınız zaten yanımda kesin bilen bi arkadaşımla gitmeyi düşünüyorum alacağım zaman.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)