Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SHOEI deri motosiklet ceketi hk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    selamlar. yurtdisindayim. uygun fiyata shoei marka hakiki deri motosiklet ceketi buldum ikinci el. satici yaklasik 20 yillik oldugunu soyledi. ceket cok iyi durumda fazla giyilmemis. fakat internete baktigimda shoei deri ceket ürünü 1-2 tane ikinci el bulabildim. sahte olmasin bu ceket? shoei deri ceket üretip satmis midir bilgisi olan var mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Shoei tarafından yapılmış bir deri ceket bulunmamaktadır. Bugüne kadar reklam amaçlı şapka tshirt ve benzeri ufak aksesuarlar yaptığı oldu. Fakat hiç deri mont yapmadı.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Belki 20 yıl önce kısıtlı üretim yapmışlardır. Türkiye'den kaç kişi 20 yıl önce Shoei'yi bilecek de bundan haberdar olacak?

Motosikleti
    https://eksiup.com/656d7678194

ceket bu arkadaslar

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Sal abi yurtdışında tonla ürün var uygun fiyatlı.Ben güvenip de almazdım şahsen.
    Yok mu alpinestars,dainese falan?

Motosikleti
    4-5 kati fiyatina onlar. bi de retro goruntusu hosuma gitti. gercek deri ise shoei olup olmamasi cok da onemli degil zaten ama bilmek istiyorum shoei deri ceketi var mi diye. internete yazinca ingiltere'de falan cikiyo 1-2 tane ilan.

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5 kati fiyatina onlar. bi de retro goruntusu hosuma gitti. gercek deri ise shoei olup olmamasi cok da onemli degil zaten ama bilmek istiyorum shoei deri ceketi var mi diye. internete yazinca ingiltere'de falan cikiyo 1-2 tane ilan.

Bence cok guzel. Fiyati uygunsa senin icin ve uzerine tam oluyorsa dusunecek birsey yok.

Kolda duran markaya ve iscilihine bakinca orjinal gibi duruyor. Bence ticari amacka uretilmemistir. Calisanlarina ya da bayiilerine hediye amacli limitli sayida uretilmistir. Tabii ki tahmin

Guzel bir bakimdan sonra cok yakisikli olur bence.

Ustelik muhtemelen Turkiye’de bir tek sende olacak ;)

Motosikleti
    fabrikaya mail attim. 'evet zamaninda uretilmisti' dediler. ceketin fotosunu attim onlarin modeli mi diye. dakikasinda cevap geldi, maillestigim adam dogrulayamamis ama japonya'dan talep etmis. cevap geldigi zaman yonlendirecegim dedi. simdi cakma olsa bile sirf bu markanin reklami olsun diye bu ceket alinmaz mi? bence alinir. bedeni olursa yarin alacagim ceketi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

aynen, bi de alpinestars falan onunde kocaman logolu ceket uretiyor. hosuma gitmiyor benim oyle. bu ceket cok sade, motosiklet ceketi oldugu belli bile degil neredeyse.

Motosikleti
    xsr 900
    hocam bence kacirmayin, cok guzel ve gercekten farkli bir ceket olur.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alın alın güzel olur.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Hocam bosver onu gel benim montu satayim ben sana.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...79733082/detay

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fabrikaya mail attim. 'evet zamaninda uretilmisti' dediler. ceketin fotosunu attim onlarin modeli mi diye. dakikasinda cevap geldi, maillestigim adam dogrulayamamis ama japonya'dan talep etmis. cevap geldigi zaman yonlendirecegim dedi. simdi cakma olsa bile sirf bu markanin reklami olsun diye bu ceket alinmaz mi? bence alinir. bedeni olursa yarin alacagim ceketi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

aynen, bi de alpinestars falan onunde kocaman logolu ceket uretiyor. hosuma gitmiyor benim oyle. bu ceket cok sade, motosiklet ceketi oldugu belli bile degil neredeyse.
    Mailleştiğiniz kişi ismini öğrenebilirmiyim. Fabrika diye mail attığınız kişi ? Tekrar belirtmek isterim shoei bugüne kadar motosiklet ceketi hiç üretmedi. Bu ürünler tek tük teklif için üretilen fason ürünlerdir.

Ayrıca belirtmek isterim marka modeli ne olursa olsun okadar eski bir mont üzerindeki korumalar ve dikiş teknolojisiyle günümüzdeki motosikletleri kullandığınızda performans almanız mümkün olmayabilir. Yani 10 yıl önceki omuz korumasıyla şimdiki omuz korumaları ayrı standartlarda üretiliyor. Motosikletler güçlendikçe korumalarda yeni teknolojiler kullanılmaya başlanıyor.

Amacınız üzerinde shoei yazan bir mont sahibi olmaksa kendinize iyi bir deri mont alın shoei logosunu üzerine diktirebilirsiniz.

Shoeinin kendi denetimiyle üretilen hoody tshirt şapka gibi promosyon ürünleri bulunmaktadır.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam ne boş konular 20 yıllık ceket diyorsunuz o ceketle motora mı bineceksiniz onu anlamadım

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Ceketin yaka ve omuz kısımlarında aşınmalar başlamış. Bu ilk yağmurda pert olur benden söylemesi. Güvenlik konusuna girmiyorum bile bununla olası bir kazada ceketin paramparça olması mümkün.

Motosikleti
    shoei sitesine girip destek kismina yazdim. kendileri bana ...@shoei.zendesk.com' uzantili mail ile donus yapti. isterseniz bi de siz mail atin. urettik diyor adam, internette de dunyanin farkli yerlerinde ayni sekilde etiketli ceketler var. siz shoei icin calistiniz mi? fabrikasinda bulundunuz mu? ya da kac senedir butun urunlerini takip ediyorsunuz? kacirmis olma ihtimaliniz yok mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

yok hocam, uçaga binicem. pilotum ben. kusura bakmayin motosiklet forumunda shoei hakkinda bu konu acma gafletinde bulundum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

cekete baktim, asinma yok denecek kadar az. fakat bedeni olmadi, dar geldi. o yuzden almadim. asinsa da tamiri mumkun, bi de hakiki derinin hemen pert olacagini sanmiyorum. bi cok deri urun kullandim. bakimi yapilan deri gercekten ciddi bir mukavemete sahip.

guvenlik konusunu anlamadim acikcasi. zaten ceketi kaza durumunda parcalanip bizi korusun diye almiyor muyuz? kask da oyle nitekim, tek kullanimlik bir urun. mesela 70-80 ile asfaltta suruklendikten sonra zarar gormeyecek ceket oneriniz var mi? omuz-sirt-dirsek-bel korumasi bulunan bir ceket ek olarak hangi guvenlik onlemlerine sahip olabilir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

guzelmis aslinda, fakat biraz daha koyu tonlara bakiyorum ben. yine de alsam bile kargosu sikinti olur, dunyanin obur ucundayim ben (: bi de yerel para birimine bile cevirsem benim butcemi asiyor sizin ceket. umarim en kisa surede musterisini bulur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)