Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Temde yaşadığım aksiyon dolu saniyeler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Bugün Temde giderken emniyet şeridinde geri geri gelen kangoo tarzı arabaya çarpmamak için yaklaşık 20 metre arkayı kitledim.Sanırsam bu kadar kendimi kastığımı hatırlamıyorum.Heyecandan enjeksiyonu kapatmışım.Kornaya yaklaşık 10 saniye bastım hıncımı alamadım.Şimdi bu adamın yaptığı cana kasıt değil mi ?

Sinirli bi motorcu değilim veya arabalara sataşan biride değilim ama bu olayda cidden çıldırttı bu adam beni.Yanında hanımı vardı.O an o mahluğu arabadan çıkarıp kafasını ön kaputa vura vura parçalamak istedim ama yapmadım yüzüne bakarak kornaya basıp gittim.Yüzüme bile bakamadı eğerki karşılık verseydi akşam haberlerde olabilirdik.

Bu olaydan size çıkardığım tavsiyeler: Güzel bi lastik alın,Absli motor alın,yavaş gidin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yolu kaçırdıysa paşalar gibi gidecek ileriden dönecek. ama insanımızda beyin yok beyin, hem kendini ham başkalarını riske atıyor allahın belaları.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda crossrunner vfr 800
    dostum emniyet şeritleri emin ol normal şeritden daha emniyetsiz dikkatli olmak lazım..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Kangoo zaten suçlu ona diyicek laf yokta.

arkadaşım senin temde emniyet şeridinde ne işin vardı ki e-5 olsa anlarım trfik vardır yol tıkalıdır temde öyle bir şey belli noktalar dışında olmaz.. hadi tıkalı olsa o zaman süratli gidilmez emniyet şeridinden bir yerlden aniden araç atlaya bilir şeride çünkü..

bir ikinciside panik frende 20 metre kitlediysen ortalama hızın sanırım 120-140 civarı falandı senin süratinde az değilmiş..
    Angrypower ve pea bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım senin temde emniyet şeridinde ne işin vardı ki e-5 olsa anlarım trfik vardır yol tıkalıdır temde öyle bir şey belli noktalar dışında olmaz.. hadi tıkalı olsa o zaman süratli gidilmez emniyet şeridinden bir yerlden aniden araç atlaya bilir şeride çünkü..

bir ikinciside panik frende 20 metre kitlediysen ortalama hızın sanırım 120-140 civarı falandı senin süratinde az değilmiş..
    Katılmamak elde değil. Ön göremediğin yollarda duramayacağın hızlara çıkmak senin hatan! Enjeksiyonu kapatman panik olman demek vere acemiliktir. Senin hatan. Arka freni kilitleyip aklına getiremeyip freni bırakmaman senin acemilik ve hatan.

Ya yağmurlu hava olsaydı?

Emin ol o adam ben dörtlü yakmış duruyordum, bir anda arkadan ses duydum, meftayı tanımıyorum die tutanağa geçirir ve pisi pisine gittiğinle kalırsın...

Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hızım 90-100 civarıydı.Adam geri geri geldiği için işim dahada zorlaştı.Gittikçe yaklaşıyordu bana.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun...

Adamın birisi İstanbul'dan Trabzon'a gemiyle gitmiş(Eskiden vardı:Yolculuk 2 gün sürerdi.) Yolculuk esnasında ne kadar parası varsa çalınmış. Köye gidince başına gelen olayı karısına anlatmış. Karısı çok üzülmüş. "Ne işin vardı o gemide?" demiş. Aradan uzun zaman geçtikten sonra bile karısı arada sırada "ne işin vardı o gemide?" der dururmuş. Bu durum köylünün kulağına gitmiş. Artık köyde adamı kim görse "ne işin vardı o gemide?" diyormuş...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adam ne kadar hatalıysa siz de o derece hatalısınız. İkiniz de kuralı ihlal etmişsiniz.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Altın kural :
    "Yolun size ait olan ve açık olarak görebildiğiniz kısmında durabileceğiniz hızda sürün."
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Enjeksiyonu nasıl kapattın hacı

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    temde emniyet şeridinde gideceksen en az 500m görüş mesafen olması aksi takdirde asla ne gaza basacaksın ne dikkatin kaybolacak.
    aman diyim istanbul burası. dikkatli abi allah korusun.

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun şaşırdık mı ""HAYIR"" .. Buralarda kural mı var ? Bu sadece trafikte değil her şeyde herkes her istediğini yapabiliyor.. Olurda yakalanırsa hani kota doldurmak adına gelene geçene geçerken işte ozamanda ense inceyse anca o zaman ceza yer yoksa ondan da bişey çıkmaz kurallar yok varsada fakire

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)