Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En ucuz scooter önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar evim ile işim arası yaklaşık 2km dik yokuş. Sabahları işe araba ile gidiyorum. Motoru garajdan çıkarmak işyerinde deli bağlar gibi kitlemek çok uğraştırıcı.

Şöyle kapının önüne koyabileceğim güneş vursa yağmur yağsa sallamayacağım. Çalınsa hırsıza .. saolsun diyebileceğim bi scooter ihtiyacım var. Atıyorum eminönüne gittim yolda bırakıp işimi halledip geleyim. Çalındımı uçtumu diye düşünmeyeyim.

Ucuz yollu bi sukuter önerisine ihtiyacım var. Yaptığım ufak araştırma sonucu sym fiddle 2 ler gözüme çarptı 2-3 bin tl aralığında fiyatları var eski modellerin.

Daha ekonomik ama 3 günde bir bozulmayacak öneriler ilaç gibi gelir.

thnx for your relation
    king regards.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    kymco sym den aşağı motor alırsan Allah günü bozulur asla karburatorlü 50 lik 100 lük scooter alma kışın çalışmıyor buji ısıtıcı yok vs vs bitmiyor derdi

Haklisin ama öncelik ekonomik oluşu bellir bi miktar para verirsem çalınmasin diye tribe girerim yine. Koymayacak bisi olsun

Motosikleti
    Kuba Superlight
    En ucuz ve en masrafsız scooterlar için 50 cc modellere yönelmelisin Kuba marka olanlarda cc yüksletme kiti var fabrika tarafından satılıyor 50 cc alıp 100 cc'ye yükseltirsen mtv sigorta ödemeden kullanabilirsin.

50cc ler ehliyet ve sigorta avantaji yüzünden faiş fiyatlandı diye biliyorum.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar evim ile işim arası yaklaşık 2km dik yokuş. Sabahları işe araba ile gidiyorum. Motoru garajdan çıkarmak işyerinde deli bağlar gibi kitlemek çok uğraştırıcı.

Şöyle kapının önüne koyabileceğim güneş vursa yağmur yağsa sallamayacağım. Çalınsa hırsıza .. saolsun diyebileceğim bi scooter ihtiyacım var. Atıyorum eminönüne gittim yolda bırakıp işimi halledip geleyim. Çalındımı uçtumu diye düşünmeyeyim.

Ucuz yollu bi sukuter önerisine ihtiyacım var. Yaptığım ufak araştırma sonucu sym fiddle 2 ler gözüme çarptı 2-3 bin tl aralığında fiyatları var eski modellerin.

Daha ekonomik ama 3 günde bir bozulmayacak öneriler ilaç gibi gelir.

thnx for your relation
    king regards.
    Honda Fizy 125
    Honda Spacy 110
    Honda Activa 100
    Kymco Agility 125
    Yamaha Cygnus L
    Sym Fiddle II 125
    nokiaxxx bunu beğendi.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Fizy 125
    Honda Spacy 110
    Honda Activa 100
    Kymco Agility 125
    Yamaha Cygnus L
    Sym Fiddle II 125
    eyw hemen fiyat araştırmalarına girişeyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda fizy ne karbüratör mü kaldı arkadaşlar hangi çağdayız

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En ucuz ve en masrafsız scooterlar için 50 cc modellere yönelmelisin Kuba marka olanlarda cc yüksletme kiti var fabrika tarafından satılıyor 50 cc alıp 100 cc'ye yükseltirsen mtv sigorta ödemeden kullanabilirsin.
    tüm 50 cc modellere uyumlu var mı o kitlerden?
    link verebilir misiniz?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda fizy ne karbüratör mü kaldı arkadaşlar hangi çağdayız
    Dikkat etmemisim bak ona, tesekkurler

Motosikleti
    MT-07
    Yamahaya bulaşma o modelde. Alacaksan spacy al. Çeyrek altın gibi motor. Anında elinden çıkarırsın.
    mchi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Spacy onermem paketci motoru calinma riski bence cok yuksek cunku adam calsa tornavidayla soke soke satar 1 ay gecinir ben bu senepten almadim yoksa atik cevik motor

Abi az butceni artir enjeksiyonlu al bak kisin calismicak motoru ureten muhendisten tut da sulalesine sabah aksam soveceksin

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spacy onermem paketci motoru calinma riski bence cok yuksek cunku adam calsa tornavidayla soke soke satar 1 ay gecinir ben bu senepten almadim yoksa atik cevik motor

Abi az butceni artir enjeksiyonlu al bak kisin calismicak motoru ureten muhendisten tut da sulalesine sabah aksam soveceksin
    Bütçem çalındığında umursamayacım mebla ile sınırlı

max 2bin tl ayıracağım bütün karbüratörlüler kışın çalışmaz mı ?

Motosikleti
    MT-07
    Çalışır neden çalışmasın? Ben kar altında fizy'i tek marşta çalıştırıp gittim fakat ön arka kampana, en azından spacyde ön de disk fren var.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Hırsız motor ayırmaz, çalınması en kolay ne ise alır götürür. Öyle bırakıp bir yere gidersen olmaz o iş. Fiddle2 iyi bir modeldir hırsız hayır demez yani.

Ne kadar ucuz alcam desemde yine gittim 2015 bws 125 e takildim. Bakalim pazarlik suruyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)