Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTORUM ÇALINDI - BAJAJ PULSAR NS150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gt250Naked Comet
    Merhabalar ben Adnan BOZACI,

Bana ait olan Bajaj Pulsar NS150 motorum dün gece saat 12-06 arasında çelik halatla bağlı olduğu(ışık altında olmasına rağmen) sokak direğinden bir şekilde çıkartılıp çalınmıştır. Siyah renk ve hiç sticker vs. yoktur. Sadece ön far üstündeki kısa rüzgarlıkta 4 5 cm yarım ay şeklinde bir çizik var. Yer İstanbul Ataşehir Ferhatpaşa bölgesi.Ümraniye Sancaktepe ve Ataşehir içinde bulunması daha yüksektir.

Plakası 34 PJ 2118

Ben sokağıma bakan binaların güvenlik kameralarına bakmak için talepte bulundum. Sanırım hepsine yarına kadar ulaşabilirim.

İfade sırasında da yaşadığım küçük bir mevzuyuda yazmak istiyorum. Sabah ilk işim polisi arayıp ihbarda bulunmak oldu. Ekip geldi ayak üstü ifade alıp daha sonra yazılı olması için karakola gitmem gerektiğini söyledi bende 9 da karakola gittim. Karakola girerken girişte hiç kimse yok güvenlik olarak daha sonra içeriye elimi kolumu sallaya sallaya girdim(yani terörist filan olsam içerde rahatlıkla katliam filan yapılabilirdi). İfade için ilgili arkadaşın Kahvaltsının bitmesini beklememi ve ifademin daha sonra alınacağını söylediler. Ben tamam 5 10 dk beklerim dedim fakat bu bekleyiş bir 50 dk kadar sürdü. Hır çıkartacaktım fakat memura mukavemetten birde nezarette uğraşıp ailemin üzülmesini istemedim. İçimden dedim bunlar mı bulacaklar benim motorumu diye. Bu nasıl bir düzendir anlam veremiyorum artık.

Motora yolda denk gelen olursa 155 i ya da bana ait olan 0531 393 3179 telefon numaramı arayabilir.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC700S
    Geçmiş olsun, umarım kısa sürede bulunur.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Geçmiş olsun hocam çok üzüldüm, umarım bulursunuz. Hangi marka model zincir ile bağlıydı, kaliteli bir marka miydi?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. umarım bulunur.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    geçmiş olsun, umarım yakın zamanda bulunur

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Memurun kahvaltı yapacağım diye kimseyi 5 dakika bile bekletme şansı yok.Şikayet edin böylelerini.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. İnşallah bulunur. Polisten medet umma. Hiçbirşey yapmayacaklar. Teknemin deniz motoru çalındığında gelmemişlerdi. Sonunda ben fotoğraf çekip karakola götürmüştüm onlar da sanki olay yerine gelmişlermiş gibi rapor tutmuşlardı.

Aklıma gelmişken. Sakın ola ki motorlarınızı çelik halat ile bağlamayın. Kesilmesi çok kolay. Arkadaşım halat kilidin anahtarını kaybetti. 20 santimlik minyatür kıl testere ile yardıma gittim. Tam kesmeye başladım ki telefon geldi. Bir kulağımda telefonda muhabbet ederken diğer elimle de halat kilidi kestim. Konuşma bitmeden ben halatı kesmiştim bile.

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Memleketin karakol, düzenini ve içinde ki umursamaz memurlara bende acayip sinir oluyorum. Çoğu hakketmiyor bu mesleği ve laiki ile uygulamıyor.

Çok geçmiş olsun. İnşallah kendi çabaların ile bulursun çünkü arkadaş grubu ile beraber bir arkadaşımızın çalınan motorunu bulmuştuk.

Sancaktepe -Samandıra arasında ikamet ediyorum. Aklımda bulunacak!

Asla ve asla sokağa bırakmayalım motosikletlerimizi ne kilit olursa olsun arkadaşlar!

Cok gecmis olsun motor bulunurda ( ki insallah bulunacaktir) motorsiklet camiasi bulur
    Merakimdan soruyorum nasil bi halatti nasil kilit kullanmistin fotograf var mi

Motosikleti
    Hyosung Gt250Naked Comet
    Dilekleriniz için teşekkür ederim. Forumu sürekli takip ettiğim için motorun çalındığı andan itibaren sadece benim çabalarımla bulmam gerektiğinin zaten farkındaydım. Polisede resmi olması için gittim sadece. Polislerin ciddi disiplin problemleri olduğunu zaten son 10 15 yıldır farkındayız. Ben çevredeki binalardaki kayıtları kendim bir şekilde görüşüp almaya başladım.

Benim garibime giden mevzu şu halatı testere ile kesseler yerde demir tozları olurdu. İlk baktığım şey o oldu fakat bir tane bile toz yoktu. Halat çapı 20mm filandır diye düşünüyorum. Bir arkadaştan başka motor alırken almıştım halatı. Özel kilit anahtar yuvalı filandı. 100 150 tl lik bir halattı.Resmi ne yazıkki yok.

Motoru daha 20 gün önce aldım. Dün sigorta yaptırdım. Adamın kursağında bırakıyorlar bu kansız adiler.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler