Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet almak için son şansmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

https://youtu.be/fyy0LxNafAk
    Bi tebessüm ile başlayalım diye videoya bakmanızı tavsiye ederim.
    Arkadaşlar malum zamlar vs çok uzatmıyayım. R25 almak istiyorum lakin kış yaklaştığı ve tecrübem az olduğundan motor kış boyunca yatacağı için tereddüt ediyorum. Ehliyetim kasım ayında çıkacak bu sırada imkan buldukça ekipman alıyorum. Bayiye sordum motosikleti aldıktan sonra 90 gün boyunca bayide kalabiliyormuş motor istersek. Sizce yıl sonuna kadar bekleyip almak mantıklı olur mu aralık sonunda alsam 3 ay martta havalar güzelleşmiş olur bende bir dahaki kış gelene kadar iyice tecrübelenmiş olurum bu sayede. Benim fikrim bu yönde en azından, bu konuda siz değerli ustalarımında fikirlerini almak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alacaksan şimdiden al. fiyatlar şişecek daha..
    saskin18 bunu beğendi.

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    aralığa kadar r25 40.000 TL olur bence

Motosikleti
    R25
    Hiç bekleme al. Beklersen daha yüksek bi rakama alırsın.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Yav ağlamayın şu forumda beyler paranız varsa gidip alın, yarın daha pahalı olacak bunu anlamak için ekonomist olmaya gerek yok

Çokomellerin fiyatı 2 katı oldu motor alak mı almayal mı diye soruyosunuz.ALINNNNNNNN
    saskin18 bunu beğendi.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Bir gün bile beklemeyin alabileceğiniz en iyi motoru alın.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Koşa koşa git al hemen, zamlar an meselesi. Yoksa bir dahaki yaz sadece hayalini kurarak geçirirsin.
    Biraz kuru param olsa iki motor alır atarım garaja. Bir dahaki yaza en az 10 bin tl kârın olur emin ol. Geçen kış bundan çok daha iyi olduğu halde bunu yapabilseydim 10 bin tl daha fazla param olurdu.
    saskin18 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    hep diyorum arkadaşda yukarda ne güzel demiş ekonomi belli her gün fiyatlar artıyor zaten euro4 standartında artık 250 c.c kalmadı gibi performans kaybından ötürü 300c.c yolluyorlar buda üst vergiye takılıyor şunuda belirtiyim 250c.c euro4 gelenlerin performans standartıda 250 lik euro3 versiyonlarına göre 200cc ayarındadır japonlar o yüzden 300c.c ye fikslediler o olayı..

konuya dönersek 250-300c.c motorlar 2019 -2020 rahat diyorum minumum 40 bin tl lerden açılıcak kapılar 35-40 bin lira arası..benzin şu anda 6.92 tl arkadaşlar hep dedim 6.5 olduğunda beri ben artık dedim benzine düz 7 tl diyorum dedim geldi o rakamlara kısa sürede..

Kısaca lafımı tekrar ediyorum bit pazarına nur yağacak zamanında burun kıvrılan beğenilmeyen dalga geçilen ama sağlam ,dayanıklı, belli bir kalite standartı olan kendini ispat etmiş fakat ikinci eli sürünen motorlar altın gibi değerli olucak..

ama en çok benzin furyasından ötürü 50c.c cup , scooter, mobilet piyasası coşucak.. kim 100km de 1.6,1.8 yakmak istemez cub lar yakıyor.. en azından adamın yüksek hacim motoru varsa şehir içi onla 5-6 litre yakıcağına 50 lik cub yada scooter alıcak bir tanede onla şehir içinde gezicek diğeri ile uzun yol yapıcak..

artık öyle nc ile şehir içi 3.5-4 litre yakıyorum sohbetleri falanda bu benzin fiyatlarında kurtarmaz..
    saskin18 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Paran mı var derdin var.

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Kawasaki z900’ün 103.000 tl olduğunu da gördük hadi bakalım..
    saskin18 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)