Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Tek Teker Buse'nin Yakalanması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    literatürde suçun faydası diye bişey var

niyet, yön önemli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı schizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    recm edelim isterseniz?
    bu kıza dediğiniz cezalar verilirse trafik güvenliğini tehlikeye sokmaktan verilir, bu durumda da inanın bana hepiniz 3 ay içinde yanarsınız. yükseklerden uçmayın gaza gelmeyin, yerine getiremeyeceğiniz duyarları kasmayın. altında kuba mondial falan varken yapmayın böyle hareketler demek kolay tabi hepimiz kullandık bir zamanlar, yüksek cc motosiklet alınca yanlayarak viraj dönme, sonrasını düşünmeden tekere kalkma, aralardan geçme falan hepsini yapcaksınız. yapmayanlar vardır tabiki ama en uysalı bile aralardan geçer, hız limitini aşar. o yüzden kendi ipinizi çekmeyin boşuna. azıcık mantık kırıntısı.
    meraktan soruyorum yaş kaç? olayı abartarak neden recme çektin?
    filtreleme yaptın diye çekip ceza yazan polis ben görmedim. vardır belki ama ikisi aynı şey değil. sanıyorsun ki bu tipler arada bir teker yapıp paylaşıyor. maltepe sahil yolunda oturuyorum ve bu tiplerle sürekli karşılaşıyorum. daha henüz bunların kontrolü kaybedip diğer insanlara verebileceği zararın boyutunun farkında olmadan burada yorum yapma. bu tarz sürüşü filtrelemeyle bir tutup masum hale getiremezsin. 3 yıl hapis de demedim. mevcut cezanın uygulanmasını gerektiğini düşündüğümü söyledim. yok o zman tekerciler yakalanmaz aradan geçenler hapis yatar diyorsun. tekerciler tek tek yakalanıyor. kimisi ikinci sefer yakalanıyor. ceza caydırıcı olmadıkça da devam edecek. ayrıca kendi fikrimi beyan etmişim yok mantık kırıntısı yok %51 saçma sapan üstü kapalı sekilde konuşmaları anlayamadım. yok yatırıp bilmem ne yapmadığım kalmış vs. kankası takipçisi falan mısın bunların?

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraktan soruyorum yaş kaç? olayı abartarak neden recme çektin?
    filtreleme yaptın diye çekip ceza yazan polis ben görmedim. vardır belki ama ikisi aynı şey değil. sanıyorsun ki bu tipler arada bir teker yapıp paylaşıyor. maltepe sahil yolunda oturuyorum ve bu tiplerle sürekli karşılaşıyorum. daha henüz bunların kontrolü kaybedip diğer insanlara verebileceği zararın boyutunun farkında olmadan burada yorum yapma. bu tarz sürüşü filtrelemeyle bir tutup masum hale getiremezsin. 3 yıl hapis de demedim. mevcut cezanın uygulanmasını gerektiğini düşündüğümü söyledim. yok o zman tekerciler yakalanmaz aradan geçenler hapis yatar diyorsun. tekerciler tek tek yakalanıyor. kimisi ikinci sefer yakalanıyor. ceza caydırıcı olmadıkça da devam edecek. ayrıca kendi fikrimi beyan etmişim yok mantık kırıntısı yok %51 saçma sapan üstü kapalı sekilde konuşmaları anlayamadım. yok yatırıp bilmem ne yapmadığım kalmış vs. kankası takipçisi falan mısın bunların?
    yaş 33 de yaşla ne alakası var onu anlamadım. bunların kontrolünü kaybedip insanlara verebileceği zararları 14 senelik motosiklet tecrübeme dayanarak tabiki biliyorum. senin attığın makaslardan aralardan geçmelerden hız limitlerini aşmalarından daha kötü daha iyi değil hiç biri. cezalar caydırıcı olursa devam etcek doğrudur. makas atmalar da devam edicek, hız kurallarının ihlali de devam edicek, sağlamalar da devam edicek. yaptığınız bildiğin sürü psikolojisi, biri tokat atmış hepiniz tekme vuruyosunuz. zannedersin fahri trafik polisi hepsi. iğneyi kendinize bi zahmet.
    tutturmuşsunuz bi tane teker yapan yayaların arasına çarptı bıdı bıdı, ulen 100 tane video koyarım ben buraya aralardan geçerken insanların başı yanan, hız kurallarına uymadığı için felaket yaratan.
    bu arada bu kızı tanımam, youtube da videolarına hiç denk gelmedim, herhangi biyerden de arkadaşım değil. olması da gerekmiyor. tabi bizim insanlar alışkın tanıdık kayırmaya kafa oraya gidiyo sen de haklısın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

bu arada tekrarlıyorum "BEN BU YAPILANIN DESTEKÇİSİ DEĞİLİM" sadece hepimizin yaptığından farklı şeyler değil bu. hepsinin genel adı var, trafik güvenliğini tehlikeye sokmak. insan öldürmek gibi düşün bıçakla silahla döverek hiç farketmez. bu yapılan tabiki doğru değil ama hepimiz yapıyoruz. caydırıcı olursa hepimize caydırıcı olcak ve sen filtreleme yaptığın için ceza yiceksin. ben de yicem.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben de çok yaptım busecim, yapacak bişey yok, olur öyle şeyler, tövbe istiğfar et, gerisi allah'a kalmış.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lakabım "tek teker" olsa utanırdım, zaten mahalleye sokmazlardı. Bir Nesli Avcı'ya bakıyorum, Allah özenmiş de yaratmış Yunanistan senin Makedonya benim geziyor, bir Tek teker Buse'ye bakıyorum tövbe estağfurullah anca Barbaros Bulvarında ön kaldırma.
    Nesliyi bende takip ediyorum helal olsun ona
    tommygun ve bursalıali bunu beğendiler.

muyago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kapalı alan mı diyor? hehehee güldürme

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Ulan şu tek tekeri bir ben beceremedim ya la

Motosikleti
    Artık Yok...
    tek teker yapmanın neyi marifet biri bana onu anlatsa şurdaki yazı yazan yada yazıyı okuyan herkese 5 dersde kralını öğretirim kaldıki motor süren insanların 10 tanesinden 9 u kaldırır ..

tekrar kaldıki tekere kendiliğinden gelen motorlar vardır zaten sizin bir şey yapmanıza gerek bile yoktur mt07 -09 gibi ..

zaten tek tekercilerinde çoğu bunları sürüyor yiyorsa tekere çok çok zor gelicek bir makinayı kaldırsınlar..

Marifet tekere gelicek makinayı kaldırmakda değil gelmiycek makinayı kaldırmakda..
    bursalıali bunu beğendi.

tipe gel ya. bence kaskı hiç çıkartmamalı

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yetenekli olan bu adam adı PADMA , her boyutta motosikletle yapar gösterisini. 3-4 sene önce motosiklet fuarında gösteri yaptı KTM kaptı. Çılgındır, tam bir shovmendir.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan şu tek tekeri bir ben beceremedim ya la
    Hacı senin R1 tekere gelmez...

Direk kafaya geçer...

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı senin R1 tekere gelmez...

Direk kafaya geçer...
    İşte sorun bu, acık daha gaz versem kalkacak gibi ama gazı fazla kaçırınca üstünden atar diye tirsiyorum
    levend84 bunu beğendi.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte sorun bu, acık daha gaz versem kalkacak gibi ama gazı fazla kaçırınca üstünden atar diye tirsiyorum
    Aman haa,gaz kolundaki 2-3 mm oynama tekerde ilave 20-30hp artiş demek...

Zalım hiç affetmez..ingiliz beygiri gibi...
    54RR bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    bırakın ellemeyin böyle magandaları diyeceğimde sadece kendilerini gebertseler iyi başkasınında kanına girecekler

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    özeniyor insan ahanda özendim bende dominarla tek teker edeceemmmmm

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)