Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eski Model Motosiklet Almak ?!?...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Motosikletim 20.000 (R25) e yaklaştı yani 2500 km falan kaldı. Uzun zamandır kullanıyorum önceki motosikletimde 250cc idi . Bir 4 silindir yada en azından 600cc bir motosiklet istiyorum. Bildiğimiz gibi ülkemizde ekonomi sürekli yer isteyen amcalar gibi asla düzgün değil. Kurlarda baya zıpladı 1-2 senede düşeceğinide sanmıyorum. Motosikletimi 0 almıştım artık 0 almak neredeyse imkansız . Şimdi 20.000 den sonra motosikletin değeri düşecek diye düşünüyorum. Bende takasa sokmaya düşündüm.

Tahmin edeceğiniz gibi sürekli 2006 model - 2007 model motosikletler geliyor . Elde parada olmayınca bende eski modele girişeyim dedim. Fazer 6 , 900 hornet , 900rr (en sevdiğim budur) , gsr600 gibi teklifler geliyor .

Sizce böyle bir yola girmeli miyim ? Bana mantıklı gibi geldi. 4 silindirin değeri pek düşmüyor gibi sanki. ama sizinde görüşlerinizi almak istedim . Uzak dur dediğiniz modelleri motorları falanda yazarsanız sevinirim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepsi miladını doldurmuş, görmüş geçirmiş motorlar. 900 hornet aralarında düzgün kalmışı olabilir. Fazer hariç hepsi yakıtı içer, fazer durmaz.

Ekonomiden, yeni model motosiklet alamamaktan bahsediyorsan, eski motosikletlerin pek de ekonomik olmayacağını söylemem gerekir. Zaman ve kullanım kaynaklı pek çok prça ömrünü ya tamamlamış ya da tamamlamak üzeredir.
    Mutlaka akla gelmeyen masrafları olacaktır. Özel bi ilgin yoksa ve motosikletini kırk yılda bir kullanmıyorsan tavsiye etmem
    Az silindir, çok iş

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    R25i sat gel benim motoru satayım sana şehir içi 5,5-6,5 litre şehir dışı 4 litre yakıyor
    Wokiie bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Olur da şimdiki motorun gibi bas marşa git olmaz,illa bi masraf çıkar

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25i sat gel benim motoru satayım sana şehir içi 5,5-6,5 litre şehir dışı 4 litre yakıyor
    İstanbul yıllarımda Melih Yılmazın xj sini çok beğenmiştim. Diversion da keza hoşuma gidiyor...da işte kafa kafaya takas olmuyor malesef :D

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    2007 yepisyeni yav.
    Wokiie bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 yepisyeni yav.
    Yine yıllanmış . Aslında şöyle bi 5.000₺ bulabilsem bir yerlerden . Yine bi er6n falan alabilicem ama işte :/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)