Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trafikteki Dalaş Ve Ayna Kırma..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    45 le giderken ne kadar da tehlikeli bi şekilde önüne kırıyor hakikaten... te allam yarabbim. hachiko sen nerelerden buluyorsun bunları?

Motorcu camiasının da bu saçma muhabbetleri hiç çekilmiyor. Biraz anlayışlı olmak gerek yol ver geçsin millet. Kendi makasa girerken kim bilir kaç kere milletin önüne kırmıştır.

Ayna muhabbeti ise başlı başına saçmalık karambole dengeyi kaybetse pert olacak

Motorcu camiasının da bu saçma muhabbetleri hiç çekilmiyor.
    Bireysel olayları camiaya maletmesek. Bari biz yapmasak...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Adamın üzerine kırdığı falan yok, aksine geçsin diye beklemiş ama bizim kafasız geçmemiş. Bu kuş beyinli motorcuların videolarını yayınlayıp hitlerini yukseltmemek lazım. O adamın yerinde olsam işi gücü gideceğim yeri bırakır o motorcu bozuntusunu yakalayana kadar takip ederdim. Ondan sonrasını da ben çekip kanalıma koyardım.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    kendini savunmakla alakası yok resmen vandallık bu. kendine önce güçsüz bir hedef(araba) belirlemiş. canı ayna kırmak istemiş kırmış. bide demiş ben şimdi bunu sebepsiz yere kıramam önce önüme kırmasını bahane edip diyaloğa gireyim sonra karşıyı hafif hakaretlerle bir test edeyim baktım karşısı pasif gözüküyor o zaman operasyonu başlatabilirim diye düşünmüş. kendince bir şey başardığını zannettiği içinde bunu gururla paylaşıyor. arkadaşın önceki videolarına bakarsanız hep sebepsiz yere nem kapıyor bir sürtüşme arıyor. bu arkadaşın ihtiyacı olan tek şey temiz bir dayak.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Benim eski motorum trabzona satmıştım hatta bu arkadaşa motorun yanında o eldivenle montu da ben verdim ama disk kilidini vermeyeceğimi sonraki motorumda kullanacağımı söylememe rağmen 2 dakikalığına eve çıktığımda disk kilidini çantasına atmış tabi o anda farketmedim bidaha aksam farkına vardım eğer o an farketsem kesinlikle inadına satmazdım.
    polo34 ve serif abi bunu beğendiler.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    kartal aynasını kırsan ne olcak amk,git mersoya yap aynısını nası kan alıyo senden

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    ben üzüldüm izlerken yazık günah. Video olayın başladığı ilk anda ekranı dondurduğunuzda herşey ortaya çıkıyor zaten. Kavşakta diğer araçların arasına girip kendini ve takip mesafesini riske sokan bir motorcu. Zaten öndeki gri araç ani frene bassa motosiklet ona çarpacak. Yani kartala gelene kadar başka tehlikeler var. Kartal şöförünü takdir etmek gerek uzun süre sabretmiş ve tehlikeli bir hareket yapmamış. Fakat motorcunun son anda kırdığı ayna gerçekten hak olmuş yazık günah gerçekten. Belli bir olgunluğa ulaşamamış insanların motosiklet kullanmaması gerek.

Vlogger kardeşin başka bir videosunu izledim,[Ahanda bunu] baya hoş, baya ilginç bir dünyası var kendi içersinde. Güzel güzel... hachiko bulmuş gene, maşaallah.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu cinsten motosiklet sürücülerinin nüfusu her geçen gün biraz daha artıyor ne yazık ki. Bunların nüfus artışının önüne geçilmezse trafik ortamı Mad Max filmine dönecek.

Formül çok kolay.
    Al bir tane R25.
    Bir de aksiyon kamera.
    Dal trafiğe.
    Bulaş herkese.

Beyin bedava...

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bulmadım arkadaşlar arakladım https://eksisozluk.com/kufur-etti-di...2870?a=popular gene bize kitliyorlar hali ile..

Başlığı it dalaşı yazacaktım , dedim şimdi bana da kitlerler boşverin dedim..

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Trabzondaymış, kesin birisi vurur bunu

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Birazını izledim sadece ve sadece apaçilik. Köprü altındaki redline da görgüsüzlük.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Video yalan olmuş ya la..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tühh gene videoya yetişemedik.

Motosikleti
    R25
    Videoyu izleyemedim ama bu tip motosiklet süren tipler hem doğru dürüst motosiklet sürücülerini kötülüyor hemde genç nesile kötü örnek oluyorlar.
    Geçen birisi yanıma geldi " abi bende bundan alcam, ayna kircam " dedi ben şok içimden inşallah alamaz dedim alırsa bir apaçi daha çıkmış olacak..
    Ama bu videolara bakıp " motosikletçiler hep böyle " diyenlere de ayrı kıl oluyorum..

Motosikleti
    Peugeot 103
    Videoyu kim kaldirdi ?

Alıntı ÖmerFaruk199 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama bu videolara bakıp " motosikletçiler hep böyle " diyenlere de ayrı kıl oluyorum..
    Böyle bir konuyu motosiklet sürücülerine yüklemek ayıp. R25 cilerin alayı böyle

Videoyu kanal sahibi kaldırdı muhtemelen ekşi ye düşünce. Halbuki reklamın iyisi kötüsü olmaz,

Motosikleti
    R25
    Alıntı Metilen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir konuyu motosiklet sürücülerine yüklemek ayıp. R25 cilerin alayı böyle

Videoyu kanal sahibi kaldırdı muhtemelen ekşi ye düşünce. Halbuki reklamın iyisi kötüsü olmaz,
    Bence mt7 ye akropovic takanların alayı böyle

Yok yok şaka yapıyorum alınmayın sakın ;)
    Metilen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)