Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni başlatılan kampanya hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar malum ev kampamyası başlatıldı. 0’98 e başlayan faizle birlikle 25 bin konut için geçerli olan %10 luk bir peşinatla insanları konut sahibi yapmayı planlıyorlar. Tamam iyi güzel uygulama ama kampanyaya dahil olan firmalarda geçerli. Yani gidipte nidapark evlerinde 1 milyon tl lik ev için geçerli. müstakil evim gibi evlerde geçerli değil bildiğim kadarı ile doğrumuyum? Kampanyaya katılan firmalardaki satılık evler için başlatılan bir uygulama. Gidipte mahalle arasında 200 bin tl lik ev almak istesen olmuyor değil mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eran_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2016 Aralık ayında 0,88 faiz oranıyla ev almıştım. Son yıllarda her yerden kazık yerden tek avantajlı alışverişim bu oldu sanırım.
    Sizin dediğiniz olayı bir keresinde yine yapmışlardı. Toki'nin X firmasıyla yaptığı anlaşmayla yapılan konutlar için geçerlidir. Bunlar da genelde pahalı projeler oluyor.

Krediyi bankalar değil inşaat firmaları verecek. bu iş bile başlı başına garip geldi bana. ve evet sadece o krediyi veren firmalardan ev alınabiliyor bildiğim kadarıyla.

Çok kötü bence herkesin cebinde bi milyon tl si yok
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Dolar artmaya devam ediyor ve emlak piyasası şişti. Çok mantıklı gelmedi bana önümüzdeki yıl emlak fiyatları düşmeye başlayacak diyor uzmanlarda. Sanırım betoncuları kurtarma operasyonu. Zaten çok üstünde satıyorlar maliyetin. Yüzde 25 indirim olursa ben düşünürdüm.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yerli ve milli müteahhitlerin evleri için geçerli sadece.

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Lan ne evi burada motorunu değiştirmek isteyip de dolar yüzünden evinden çıkaramayan var www.ev.net/forum mu bura :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)