Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Apache ile 2600 km.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns200
    çoook titrer bazı kişilerin elerini oynatamadığı olur herkes uzunyola rtr ile gidemez insanları yanıltmayın 2 sefer istanbul abant a gidip geldim titriyor çinlilerden bile çok titriyor ama parçası kaliteli masraf çıkarmayan atik yakıtı az ama birdaha alırmıyım almam ne kullanıyorum derseniz ns200.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam ben kendim 121 kiloyum.Sen ve eşinden 6 kilo fazla.Yine de benim 49cc Arora Toros iyi çekiyor.Ama 76 kilo eşimi artçı alsam çökeriz herhalde
    bursalıali bunu beğendi.

yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    Gayet güzel bir rota.Bende genelde bandırmaya gidiyorum istanbuldan eşimle birlikte,gayet güzel kolay sorunsuz bir yolculuk oluyor.RTR150 olsun RTR180 olsun hiç bir sorun yaşatmadı bana.hatta Ankara turu dönüşünde bir RTR150 li arkadaşla tanıştık biraz sohbet ettik,buralardaysa selam olsun 2bin küsür km yol yapmış ohal varken geçen yıl ve neredeyse doğuanadoluyu güzelce gezmiş yaşadığı tek sorun yakıtı bitmesi olmuş
    Bakın benim kendi tecrübelerim üzerinden görüşüm F/P oranı gayet başarılı bir araç ne mehanik ne elektrik hiç problem yaşatmadı sağolsun.Yakıtta makul,geçen gün bir hesap yaptım 2011 model lancer aracım var yakıt karım 5bin kmde 1.100TL civarında zamanın ve aldığım hazzın zaten madddi karşılığı yok
    daha güzel kazasız belasız günler,geziler diliyorum .
    levend84 bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Destur..

Izmir´den tek molayla ayvaliğa indim (160km mesafe)

Dikiliye gelmeden 10km kala petrolde çay sigara yaptim (15dk)

Sonra kapattim ayvaliğa indim.

Hizim 110-120den aşagi inmedi

Sollama´da 141 km/h gordum hafif eğimli yol(duze yakin)

Sabah 5:00 te çiktim serin serin geldim.

Ellerde uyuşma
    Çanakta karincalanma
    Ayakta romatizma
    Olmadi...

Bayilmadan
    Aksirmadan
    Yigilmadan
    17hp nin hakkini vere vere..

Motor,RTR-180 kütür kütür...

Dikiliden sonraki balik sırtı yolda ns200lu yoldaşla denk geldik ayvaliga kadar arkasindan kopmadan yol aldim.

Kisaca 180lik almayi dusunen arkadaslar hic durmasin,alip pişman olanlar,yüzume karşi sövebilir.bu kadar iddialiyim.

Tvs babamin mali degil,dogruya dogru,yanliş yanliş derim

Hadi selametle..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

http://i.hizliresim.com/VDG02v.jpg

http://i.hizliresim.com/VDG0AB.png
    Sol arkadaki demir ne için abi ?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol arkadaki demir ne için abi ?
    Korkuluk.

Sökecektim aslinda ama oradan kilitlemesi kolay oluyor.

Hindistanda yasal zorunluluk.kadin yolcularin yan oturup(oturma yönü) elbisesini zincire,tekere kaptirmamasi icin.regulasyon bu sekilde.

Hatta ulkeye giren tüm japon grubu motorlarda bile zorunlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

O demirden(abus ile) arabanin helezon yayina,cryptonuda tvs ye bagliyorum.kapali garaj.

Sonra hepsi uşaga..çalacak ibnenin g..tünü keserim..
    yulis bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ben de eski bir RTR 150 kullanıcısıyım.her ne kadar satmış olsam da RTR sayfasını hep takip ederim.RTR sayfasının benim gibi eskileri beni tanırlar.RTR sayfasında çokca yazı ve paylaşımımı görebilirsiniz.
    titreşim konusunda ben de çoğu arkadaş gibi abartıldığını söyledim,söylüyorum.evet kimse hiç yok demiyor ama bu kadar da abartılı değil.ben apache'mle ADANA-EĞİRDİR-ADANA(eğirdir motofest)gittim geldim.defalarca eşimle hafta sonu gezilere katıldım,ADANA-G.ANTEP,ADANA-MERSİN-AYDINCIK,ADANA-ÜRGÜP gibi mesafelere gittim,geldim.hiçbir sorunla karşılaşmadım.Şu unutulmasın:silindir sayısı arttıkça vibrasyon(titreşim)azalır ama asla yok olmaz.sadece daha az hissedersiniz.ben şuan YAMAHA XJ6 DİVERSİYON kullanıyorum,bilindiği gibi 4 silindirdir,eğer çook inceleyecek olursam onda da muhakkak vardır ama ya hissettirmiyor yada ben hissetmiyorum.yıllardır uzun yol yazıları okurum,en güçlü motorlarla yola gidenler bile,100-150 km.de bir 5-10 dk.dinlenirler.
    tüm arkadaşlarımın güzel günlerde kullanması dileklerimle.
    levend84, bursalıali ve yulis bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de eski bir RTR 150 kullanıcısıyım.her ne kadar satmış olsam da RTR sayfasını hep takip ederim.RTR sayfasının benim gibi eskileri beni tanırlar.RTR sayfasında çokca yazı ve paylaşımımı görebilirsiniz.
    titreşim konusunda ben de çoğu arkadaş gibi abartıldığını söyledim,söylüyorum.evet kimse hiç yok demiyor ama bu kadar da abartılı değil.ben apache'mle ADANA-EĞİRDİR-ADANA(eğirdir motofest)gittim geldim.defalarca eşimle hafta sonu gezilere katıldım,ADANA-G.ANTEP,ADANA-MERSİN-AYDINCIK,ADANA-ÜRGÜP gibi mesafelere gittim,geldim.hiçbir sorunla karşılaşmadım.Şu unutulmasın:silindir sayısı arttıkça vibrasyon(titreşim)azalır ama asla yok olmaz.sadece daha az hissedersiniz.ben şuan YAMAHA XJ6 DİVERSİYON kullanıyorum,bilindiği gibi 4 silindirdir,eğer çook inceleyecek olursam onda da muhakkak vardır ama ya hissettirmiyor yada ben hissetmiyorum.yıllardır uzun yol yazıları okurum,en güçlü motorlarla yola gidenler bile,100-150 km.de bir 5-10 dk.dinlenirler.
    tüm arkadaşlarımın güzel günlerde kullanması dileklerimle.
    Allahına gurban Bora abi,

Bir Titreşim türküsü tutturdular gidiyor,

Yahu motorda gram kronik sorun yok,yok,yok..anlayin aga..kemik gibi hemde dinazor kemiği..makina..ne yaparsan yap bozamazsin...nokta..

Ulan Abartildigi gibi titresim olsa ne civata kalir ne vida hepsi gevşer,daha geçen 180lik makinamla,120km/h sabitle 60km sürdüm.efil efil geldim.

O methettikleri inazuma varya çift silindir onda bile titreşim var..

Her motorun vibrasyon anlaminda etkili oldugu bir devir bandi vardir..

Ornek
    Nc750 7.000Rpm de titremeye baslar.
    Vstrom 8.000Rpm de
    vs.vs.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    tvs çöp kaka leş ıyk

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs çöp kaka leş ıyk
    yağ yakmıyore

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ yakmıyore
    Benim motorum da yakmıyor

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Tvs apache diğer emsallerine göre sağlam motor. Tek silindir olduğu için titremesi normal. Gidip harleye 50.000 TL para veriyorsun masaj aleti gibi titiriyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler