Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Harley Davidson Ultra Classic Electra Glide'ı nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oda birşeymi..

Arkaya dorse takar..antalyadan yaş sebze çekerim...yolda kantara girer..tır parkinda kuru fasulye yer..virajlara dalarim..
    zaaaa. karavan gibi motorsiklet. yan ayağa al, üstünde kamp kur. duş al, tv izle. öyle bir makina işte..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaaaa. karavan gibi motorsiklet. yan ayağa al, üstünde kamp kur. duş al, tv izle. öyle bir makina işte..
    Aynen aga..

Hani bir soz varya çıkartta golgesinde serinleyek diye he işte bu tam o turden bir alet..

Kisaca söğüt golgesine gerek yok..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS yok... gözümde bir java dan farksız

kadiköyde yanımda harley davidson sürücüsünün ışıklarda ani fren yapınca önü kitleyip kör tavuk gibi etrafa baktığını unutmadım:D

david son da olsan harleysonda olsan duramıyon.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

Arkadaşlar bu motoru alacak 80 bin tl verecek adam motorun kaç km de kaç viteste kaç devir çevirdiğini dahi adı gibi biliyordur

komik olmayın yok beygir yanlış felan :D harley alacak adam harley alır ss felan almaz tarz meselesi

Gezgin gardaş electra´nın sadece egzoz sistemi en az bir takim Abs sistemi satin alacak fiyatta.hatta daha fazla..

Takilma bu abs mevzusuna..

Sen kendi Abs ne taş değirme yeter..
    MotorKafa bunu beğendi.

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Alıntı CaptainMfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok temiz görünüyor. 2009 da Abs opsiyoneldi bildigim kadari ile. Nc den sonra bu tarz da bir motosiklette karar verdiyseniz, gold wing ile electra arasinda seçim yaptiniz diye düşünüyorum. Kazasiz belasiz insallah
    Bununla aynı yaşta ama 2 katı km'de gold wing ler bundan en az 10-20bin daha pahalı gidiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve surpriz surpriz, arka fren tutar, hatta ön fren kadar önemlidir.
    Ben zaten hemen hemen hiç ön fren kullanmıyorum. NC750S ile dahi hep arka frenle işimi görüyorum

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Harley'in test sürüşünde kullanmıştım bunu. O zamanlar shadow 750 kullanıyordum.
    Shadow'dan inip buna binince, makine aşırı dolu gelmişti.
    Güç açısından shadow'la arasında ciddi bir fark olsa da, bu motorlar düşük devirde zevk verdiği için hız anlamında pek bir farkı yoktu.
    Konfor olarak shadow'dan farksızdı diyebilirim. Yani NC'den daha konforsuzdur

Kısaca harley'in bambaşka bir hazzı, ruhu, tarzı olsa da, sen o tarza sahip değilsen hiç bulaşma derim.

Bütçeden bağımsız olarak ise bunun yerine BMW K1600 GTL öneririm. Bu motor arşa ulaşmak gibi bir şey olur sanırım

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bütçeden bağımsız olarak ise bunun yerine BMW K1600 GTL öneririm. Bu motor arşa ulaşmak gibi bir şey olur sanırım
    K1600 GTL bana şekil itibariyle fazlaca SS makineyi andırıyor. O yüzden pek ısınamadım ona

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)