Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dikkat..! Polisler deli gibi motosiklet çeviriyooo

Motovento
    REKLAM ALANI
    appleworm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 t (ZEYTİN)
    Sen Hem Ehliyet Almak Için O Kadar Gün Beklett Sinava Girr Sonucunu 1 Ayy Sonra Açikla Direksiyon Sinavina Gir Sonucunu Al Sonuçlar Tekrar Meb E Gitsinn Hala Orda Bekliyooo Sonraa Sen Gell Senin Ehliyetin Yok Diyee çevir... Yazik Günah Yaaaa....sonraa Ohh Olmuşşş Diyin Ne Ala Memlekett...
    ben, ceytin ve ZEYTİN dağ bayır tepe gezer dolaşırız hiç sıkılmadan:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung karion 125
    bir kere "sat motoru" lafı hoş değil. Evet, korumasız ve dikkatsiz kullananlar gerçek motorcuları etkiliyor. Ama öyle söyleyen memur, aşağıladığı motorun trafik sıkışıklığına çare olacak araç olduğunu hatta kendi işini de kolaylaştıracağını düşünse bu lafı söylemez. ama devlet herşeyi düz mantıkla çözmeye kalktığı için olan vatandaşa oluyor. ne fazla satılıyor koy ötv'yi, ama onu kullanıma teşvik ve kolaylaştırma için düzenleme yok. motorla ilgili trafiğin bir eğitim yazısı veya pankartına rastladınız mı ?
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

murty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 zat kırmızı
    abi ben naapiim yaa ehliyet yok diye ceza yedim 400 civarı insallah bu ayı 26 sında yazılı sınava giricem sınava harcadığım para vize için ayırdığım paraydı vizede trafik borcumda çıkıcak bugüne kadar ehliyet yok diye kaçak gibi bindim motora bundan sonrada vize yok diyemi kaçak olucam yanii off yaa of...

bunca motorsiklet kazaları ve ölümlerinden sonra çevirmeleri gayet doğal , motor sahibi olur olmaz cin olmadan şeytan olana bazı motorcular yüzünden bu çevirmeler adam almış motor kask kolunda arkasındaki artçıda kask yok yazlık ayakkabı ile binmiş bir artçı ve artislik hareketler tv de çıkan haberler gazetede çıkan yazılar yok motorlar yarışıyor yok efendim otobanda kazaya neden oluyoprlar bu tür çevirmelere meydan verillmesine neden oldu bir kaç kendini bilmez artiz motorcular yüzünden yazık adımız çıkıyor serseriye bu bilinçsiz kendini bilmezler yüzünden inşallah onlarda bilinçlenirler aldıkları derslerle ....

FIRFIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax momo
    Yeter ama artık bunların yaptıkları.ehliyetimi haftaya alıcam inşallah ama alıncada bunlarla yine ugrascaz yolumda giderken dur biraz daha git öteki cevirmede dur.ehliyet kullanmıo motoru biz kullanıoruz cogu ehliyetli insandan daha akıllı gidenler var işte sitemin insanları akıllı adamlar.bunun sonu yok kurtulamıcaz bunlardan.kasksız deli gibi gidenleri,kazaya sebebiyet vericek trafiği tehlikeye düşürücek adamlar belli toplasınlar abi kaskımız kafamızda artcımızda korumalı efendi gibi yolumuzda gidioruz bizden ne istiosunuz....
    sen hiç gitmeyecek gibisin degilmi, o gidenlerde senin gibiydiler...

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    dün gece antalyada beach park diye bir yer war ordayız 4 arkadaş hepimizde motor ehliyet tok hiçbirimizde otururken bi baktık girişlere ve çıkışlara narkotik ve trafik polisleri durmuş motorları arabaları durduruyorlar 1 saat nasıl çıkacaz diye düşünüyoruz bi baktık herkese çatır çatır ceza kesiolar neyse arkadaşın biri bn gidiom dedi çocuk tam çıkarken dur dediler başında 6 tane polis 2si kadın ehliyet yok demiş neyse kadın demiş sen o zaman nasıl geziyorsun filan çocuk demiş motor çalıştığım yerin haftalık 40 milyona çalışıyorum filan zarla salmışlar millete ceza yazıyorlar biz çımakadık sonra bi baktık başka bir yerden bisiklet insin deiye bi yol yapmışlar hemen orda çıktık vınnn walla acayip bi denetim war bugün şehir içindede öyleydi allah polislerin azabından hepimizi korusun

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    İyi de, motor ehliyeti almakla öğrenmiş olmuyor ki insan bişey?
    Hatta bircok direksiyon kursunda biliyorsunuz, öğretmiyorlar bile bişey..
    -t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı
    az kaldı az 1 haftaya alıyom ehliyeti ondan sonra ben polis çevircem
    mustafa abı yardım lazım mı..??
    ya bırsey sormalıyım motorun
    muayenesı bıttı dun vergı borcunu yatırdım pazartesı muayeneye gıdecegım
    cevırmede motoru baglarlarmı..??
    ____it's my life_1982____

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Ne Ehliyetim Var Ne pLakam. Motoru Aldık ama Daha Borcunu Ödemiş Degilim Kim düşünür Bunları . Önce Bi KapataLım Borcu Onlarıda Düşünürüz Elbet. Gerci Trafikci Kankalar Cok ama Ben Amirlerinden Cekiniyorum.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tkalfaoglu adlı üyeden alıntı
    İyi de, motor ehliyeti almakla öğrenmiş olmuyor ki insan bişey?
    Hatta bircok direksiyon kursunda biliyorsunuz, öğretmiyorlar bile bişey..
    -t

hafif şiirsel sözlerin çok doğru

bendede 3 aydır ehliyet var motor yok kadere bak şu aysonu bi gelsede memlekete dönsem

bu arada arkadaşlar bilmam dikkat ettinizmi daha öncede bir arakdaşın yazdığı gibi plakasız ve motorun önüne müzik sistemi bağlayan genellikle son ses arabask dinleyen gördüğü bayanlara laf atan bir kitle oluştu aslında eskidende vardı javalara mz lere grenaj uydurup bu tip şeyler yapanlar çıkıyordu ama şimdi motor fiyatlarının düşmesi ile hemen hemen her gelir grubundan insan motor alabiliyor

aslında öylede olmalı motosiklet en ucuz ve doğaya zarar vermeyen ulaşım yolu fakat bazı kendini bilmez arkadaşlar toplum içinde büyük huzursuzluk yaratıyorlar sonuçlarıda herkese mal oluyor malesef ..

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    Alıntı GakkosAtalay adlı üyeden alıntı
    Ne Ehliyetim Var Ne pLakam. Motoru Aldık ama Daha Borcunu Ödemiş Degilim Kim düşünür Bunları . Önce Bi KapataLım Borcu Onlarıda Düşünürüz Elbet. Gerci Trafikci Kankalar Cok ama Ben Amirlerinden Cekiniyorum.
    buba o motora plaka alınmaz mı ya bi alırlarsa altından gider walla 120 milyon wer hemen al bi plaka

cantillman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı
    Beyler benim motorunda muanesi bitmiş size bir sorum olacak hatta bir kaçtane

1- Muaneyi nerde yaptırabilirim (avrupa veya anadolu farketmez)

2- Muane yapılırken motora ihtiyaç var mı (motor bir hafta serviste kalacak)

3- Muane ücreti nekadardır

şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim bilipte yardım etmemezlik yapan arkadaşlar olursa allah onları bildiği gibi yapsın

1-Avrupa yakasında kemerburgaz ve beylik düzünde...
    2-evet... kesinlikle...(sakın trafik müşavirlerine gitme çoğu sahta muayene yapıyor...)
    3-50 YTL+ TEMİZ KAĞIDI vergi borcun olmadığına dair....rakamlar değişmiş olabilir benim söylediğim rakamlar mayıs ayı rakamlarıdır...
    [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/4986/untitled29jl.gif[/IMG][/URL][/IMG]

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    nedense bu cevırme olayları bu donem insanlar ehliyetlerini edindikten sonra kesildi. bugun ilk defa işe gittim, kucukyalı'dan maslak'a. saat 7.30-8 arası bir tane bile polis yan bakmadı bana adamlar ne zaman ne yapacaklarını biliyorlar be

agcaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Focus 100
    abi ben bıktım bu polislerin ehliyet muhabbetinden hatırlatmayın yaw

KANUNSUZ 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 750 R /SUZUKI DR BIG 800
    ArkadaŞlar....yanliŞ AnlaŞilmasin Ama Atilan BaŞlik Bana Ters Gelİyo Yanİ Polİsler Neden Motorculara Taksinkİ?? TrafİĞe Uygun Şekİlde Nasil Çikilmasi Gerekİyorsa Kanunlar DoĞrultusunda...uygulaniyorsa Neden Çevİrsİnkİ Polİs Benİ ArkadaŞ...bİlmedİĞİmden Soruyorum ..yoksa Polİsler Motorculara GerÇektenmİ DÜŞman???cevap Yazarsaniz Memnun Olur, GerÇeĞİde ÖĞrenmİŞ Olurum...teŞekkÜrler...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sonuna kadar destekliyorum uygulamayı.
    May the Force be with McLaren Mercedes

mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uygulamalar guzel ben polislere yakalanmadıktan sürece cünkü bendede ehliyet yok
    geci burad ehliyet soranda yok
    [COLOR="DarkRed"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT]MOTORA MOTOR DEMEZDİ ÇÜNKÜ ''R'' leri SÖYLEYEMEZDİ:queen:

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Çevirsinler bakalım ehliyeti gözlerine sokucam hatta ilk işim özellikle durucam ve buyurun evraklarım diyecek. (Ehliyeti aldımda bu arada.)

neden polisden korkasiniz canim?
    ehliyetsiz motor kullancak kadar ... degilsiniz sanirim?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye dede dünyanın her yerinde olduğu gibi bu tip uygulamalar yapılmaktadır vede yapılacaktır ...Evrakları tam olan herkes göhsünü gere gere gezmektedir ..Hem suç işleyip hemde suçu işleyecek olanlara aman dikkat edin demek mantıklı olmadığı kadar şuçada teşviktir...Açtığınız başlıklarda daha mantıklı konulara değinmeniz dileği ile
    Saygılar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler