Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiyelerinize ihtiyacım var!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.10-15 bin TL arası bir bütçeye sahibim. Bu bütçe ile alınabilecek, iş-ev güzergahı arasında kullanacağım, bazı günler eşim ile deniz kenarına gideceğim chopper/cruisser tarzında bir motosiklet almayı düşünüyorum.
    Fakat kafa biraz karışık,aslında butceyi arttirip gönlüm GV650 diyor ama ehliyet yeterli değil. Bu nedenle GV250 (2008 model üstü) daha cazip geliyor ama üretimi durduruldu diye bir söylem vardı,parca sıkıntısı olur mu olmaz mı pek bilmiyorum.Kimi Küba ve Keeway tavsiye ediyor kafayı iyice çorba yaptık yani.Sis ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Hyosung gv 250 ve daelim daystar 250 bu segmentteki en iyi motorlardan

Hocam 2 kisilik ekipmana ne kadar ayirdiniz icindemi?

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Bence o paraya Pulsar 200 NS - Cbr 250 - Yamaha R25 gibi modeller alsanız daha iyi olur.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ben olsam rks cruiser 250 alırdım.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    2017 model hyosung u z garajdan sıfır olarak alabilirsiniz. Çin malına yönelmeyin. Aradığınız motor Hyosung GV250.

Alıntı Tqrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 2 kisilik ekipmana ne kadar ayirdiniz icindemi?
    Ekipman için 2500-3000 TL civarinda bir bütçe ayırdım yeteceğini düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence o paraya Pulsar 200 NS - Cbr 250 - Yamaha R25 gibi modeller alsanız daha iyi olur.
    Bahsettiğiniz tarzlar bana pek uygun değil,bana pek hitap etmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

Alıntı Gassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 model hyosung u z garajdan sıfır olarak alabilirsiniz. Çin malına yönelmeyin. Aradığınız motor Hyosung GV250.
    Daha önce çin motorları ile ne yazık ki hoş olmayan deneyimler yaşadım ve ilk defa yağsız kaldığı için (kitlenmedi) blok içini dağıttığını gördüm motorun. Yani ne sizin verdiğiniz paraya değiyor nede yapan ustanın verdiği emeğe değiyor.Bu yüzden de çinli bir motosiklet alıp tekrar ayni sıkıntıları yasamak istemiyorum.GV250 hem görüntü hemde kalite olarak iyi ama üretim yok artık ve sorun yaşarmıyım tereddüt ediyorum. Bu aralar Suzuki ve Yamaha'nın ayni segmentteki makinalarına da bakıyorum ama içimden geçen 2008 model üstü bir GV250.

Motosikleti
    xv250
    parçası olmayan motoru bedava verseler almam önce parçasını 3 5 sene sonra bile rahatlıkla bulabileceğinden emin ol

Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parçası olmayan motoru bedava verseler almam önce parçasını 3 5 sene sonra bile rahatlıkla bulabileceğinden emin ol
    İste bu aşamada da beni GV250 düşündürüyor. Tamam piyasada tutulan,kabul görmüş bir motosiklet ama distribütörü ne durumda,parça gelir mi gelmez mi ne olir bilmiyorum. Bi arkadaşım yarın Suzuki VL250 intruder getirecek bir iki gün denemem için bakalım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)