Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper jant büyütme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Nostalji, Mondial 125ZN
    Merhaba değerli forum ailesi.
    Kanuni Caracal 200 chopperimin arka jantı dağıldı bilyalar filan. Masrafı çok tutuyor yeni jant filan bide dayanıklı değil diye duydum. Bunun yerine jant büyültme veya küçültme gibi yani customa çevirmek için ne gibi işlemler gerekli ne kadar tutar. Internetten ve ustalardan doğru dürüst bilgi alamadım çoğu usta bu işe girmek istemiyor yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Fotoğraflardan Arka fren disk mi kampana mi anlayamadim ama rastgele öyle bir jant bulup uyarlayipta duzen tutması imkansıza yakın. Birebir uyumlu birşey bulmanız gerekiyor.
    Arka jant nasil dağıldı kırıldı mı? Eğer sağlamsa sadece bilya değişimi yapın sadece arka jant için rulman değişimi 60-70 lirayı geçmez. Neden komple jantı değiştirmek istediğinizi anlamadim

Motosikleti
    Asya Nostalji, Mondial 125ZN
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflardan Arka fren disk mi kampana mi anlayamadim ama rastgele öyle bir jant bulup uyarlayipta duzen tutması imkansıza yakın. Birebir uyumlu birşey bulmanız gerekiyor.
    Arka jant nasil dağıldı kırıldı mı? Eğer sağlamsa sadece bilya değişimi yapın sadece arka jant için rulman değişimi 60-70 lirayı geçmez. Neden komple jantı değiştirmek istediğinizi anlamadim
    Söyle ki daha önce kayserideyken bilya dağıtmıştı usta idarelik yapabilirim jantin içi kırık demişti. Ankaraya geldiğimde de aynısı olmuştu yine idarelik yapmışlardı. Tamamen tamir olmuyor dedi ustalar.
    Arka kampana bu arada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)