Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

16.08.2018 büyük akaryakıt zammı - tarihe not düşelim

Motovento
    REKLAM ALANI

Amerigaaaa hayııın amerigaaa haber edeydin dün 30tl almak yerine fullerdim 😅

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bekleriz...

Motosiklet fiyatları senelerdir sabit.
    Benzinin galonu (yaklaşık 4 litre) $2.85
    Alim vergisi %7.
    Plaka kayıt vs. masrafı $35.
    Motosiklete göre değişmekle birlikte 2015 model Superduke'a verdiğim senelik trafik sigortası $75.

Buranın da başında bir zararlı var ama bereket bağımsız yargı ve medya elini kolunu bağlıyor. Serbest kalınca kötü...
    crxforever bunu beğendi.

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6,95 tl shell den aldım bugün yer antalya.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bugün motora benzin almaya gittim. Tabi ki yapılan zamdan haberim yok. Litre fiyatına bile bakmadım. Pompacı ne kadar dedi. Fulle dedim. Adam yüzüme bir garip baktı. Depoyu doldurdum. Fiş cebimde eve gittim. Fişe bir bakayım dedim litre fiyatı 6.88 TL olmus. Söverken bir hâl oldum. Akaryakıta yapilan büyük zam herşeye yansır. Bu saatten sonra millet kıraathanesine oturup beleş çayımı içer, kekimi yerim.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Dolar artışı karşısında doları yakanları, benzinin artışından dolayı üzerlerine benzin dökerek benzinide yakma protestosuna davet ediyorum. İvedi bir şekilde... Benzin fiyatları eminim düşecektir.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoaydaaaaaaaaaa.

Sabitlenmemiş miydi bu, hemi de dolar düşmüşken.Bileydik depoları fullerdik haftasonu yarım yarım dolduracağimiza, nerden baksan 50-60 km yol yapar.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    15 gündür çeyrek depo ile yatan gariban YBR'ye bu akşam benzin aldım. (Shell normal 6,92 TL, nitro 6,95 TL) Sesi acayip değişti. Sanki 8 silindirli motor gibi ses çıkarıyoo. Uzaktan dinleyen sanır ki topkeysde akrapoviç senfoni orkestrası ikamet ediyor. O derece yani.

Motosikleti
    N/A
    Herkes dert babası olmuş bunları bayılana kadar anlat küfret ne fayda? Yokmu ya biride kardeşim ben 10 lira olsada fullerim gerekirse hergün fullerim zevk benim diyen

Motosikleti
    cıks
    bayram öncesi uzun yola çıkacaklar için bende dahil kötü oldu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu durumun düzelmesini istiyorsanız, ben hep şu kadarlık alıyorum, benim dolar borcum yok, dış güçler vs hede hödö yapana laf anlatmayı bırakın. Direk mevzu başında stiri çekin. Ölse bir bardak su vermeyin, ölseniz bir bardak su istemeyin. Mum gibi olurlar.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes dert babası olmuş bunları bayılana kadar anlat küfret ne fayda? Yokmu ya biride kardeşim ben 10 lira olsada fullerim gerekirse hergün fullerim zevk benim diyen
    10 lira da olsa otobüsten ucuza geliyor. Ben fullerim.

Edit: yanlış hesaplamışım :D otobüsten ucuza gelmiyor ama yine de full devam

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoaydaaaaaaaaaa.

Sabitlenmemiş miydi bu, hemi de dolar düşmüşken.Bileydik depoları fullerdik haftasonu yarım yarım dolduracağimiza, nerden baksan 50-60 km yol yapar.
    dolar mı düşmüş, nereye
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Zaten az biniyorduk motosiklete malum daha öncesinde de pahalıydı benzin.Bundan sonra hiç bin(e)meyeceğiz artık!!!

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    50cc alın. Hoş bunların da pazarı belli bir büyüklüğe ulaşınca çeşit çeşit vergileri çıkacaktır.

İtiraz edene de "Bu zihniyet döneminde insanlar yaya gidip geliyordu, yağ kuyruğu vardı. Biz geldik, 50cc geldi. İnsanlar sayemizde yürümekten kurtuldu. E haliyle bunun vergisi de olacaktır." şeklinde ağzının payı verilecektir. İnanmayan bu mesajı sabitlesin.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Today'im mt-07/mt-09/600rr/kırlangıç kasa r6 takaslıdır
    zekeriyaimam bunu beğendi.

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    eleştiri yapmak ne zamandır vatan hainliği oldu?
    hasmet bunu beğendi.

Adamlar bu kadar yol yaptı bizlerin motosiklet sürmesi için şimdi o yol parasının fazlasını çıkartmaları gerekir.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleriz...

Motosiklet fiyatları senelerdir sabit.
    Benzinin galonu (yaklaşık 4 litre) $2.85
    Alim vergisi %7.
    Plaka kayıt vs. masrafı $35.
    Motosiklete göre değişmekle birlikte 2015 model Superduke'a verdiğim senelik trafik sigortası $75.

Buranın da başında bir zararlı var ama bereket bağımsız yargı ve medya elini kolunu bağlıyor. Serbest kalınca kötü...
    Oradaki zararlıyı engelleyen medya ve yargı ( çok yüceler ve adalet timsali ya) yurtdışında işlenen insanlık dışı suçlara, 15 temmuz katillerine, PKK li şerefsizlere niye hiç sesini çıkarmıyor. Teröristlerle birlik olduğu aşikar olan bir papaz için orda sabit olan benzin fiyatlarının burda uçmasına ses çıkarmıyor..

Haşmet bey bırakın her yorumda bu ülkeye ait birşeyi kötülemeyi.

Benzine iyi zam geldi. İşin boku çıkıyor...eyvallah ama bunu eleştirirken illa yargıya medyaya giydirerek cizginizi devam ettiriyorsunuz.

Amerika yargısını sevmenizi ayrıca anladığımı bilmenizi isterim.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün iki depo fulledim.0nbeş lira fazla ödeme yaptım.Beş yüzelli km iyiyiz.

Darisi sekizliralik benzinin başına.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oradaki zararlıyı engelleyen medya ve yargı ( çok yüceler ve adalet timsali ya) yurtdışında işlenen insanlık dışı suçlara, 15 temmuz katillerine, PKK li şerefsizlere niye hiç sesini çıkarmıyor. Teröristlerle birlik olduğu aşikar olan bir papaz için orda sabit olan benzin fiyatlarının burda uçmasına ses çıkarmıyor..

Haşmet bey bırakın her yorumda bu ülkeye ait birşeyi kötülemeyi.

Benzine iyi zam geldi. İşin boku çıkıyor...eyvallah ama bunu eleştirirken illa yargıya medyaya giydirerek cizginizi devam ettiriyorsunuz.

Amerika yargısını sevmenizi ayrıca anladığımı bilmenizi isterim.
    Sahsen Amerika'nin dis politikasini savunmuyorum. Liderini de desteklemiyorum. Burada insanlar sosyal medyada, televizyonlarda, polisin karsisinda bile Trump'i elestirebiliyor, protesto edebiliyor, hakaret edebiliyor, ana avrat kufur bile edebiliyor. Fikir ozgurlugune giriyor. Kanunla koruma altinda. Tehdit icermedigi surece her laf serbest.

Peki siz, verdigi yemine ve anayasaya aykiri olarak zorbalikla ulkenin medyasini tekellestiren, yargiyi da kontrolu altina alarak kendisini elestirilemez ve yargilanamaz hale getiren bir lideri niye destekliyorsunuz? Ve neden elestirenleri baskilamaya calisiyorsunuz? Vatanseverlik ile lidersevicilik arasindaki farki anlayamiyor musunuz?

"Dolar indigi zaman niye sesiniz cikmiyor" diyen siz degil misiniz yahu? Allah akil fikir basiret anlayis versin.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahsen Amerika'nin dis politikasini savunmuyorum. Liderini de desteklemiyorum. Burada insanlar sosyal medyada, televizyonlarda, polisin karsisinda bile Trump'i elestirebiliyor, protesto edebiliyor, hakaret edebiliyor, ana avrat kufur bile edebiliyor. Fikir ozgurlugune giriyor. Kanunla koruma altinda. Tehdit icermedigi surece her laf serbest.

Peki siz, verdigi yemine ve anayasaya aykiri olarak zorbalikla ulkenin medyasini tekellestiren, yargiyi da kontrolu altina alarak kendisini elestirilemez ve yargilanamaz hale getiren bir lideri niye destekliyorsunuz? Ve neden elestirenleri baskilamaya calisiyorsunuz?

"Dolar indigi zaman niye sesiniz cikmiyor" diyen siz degil misiniz yahu? Allah akil fikir basiret anlayis versin.
    İsnatların tamamen senin görüşlerin. Neler yazılıp çizildiğini bende okuyorum. Amerika'da yaşayanların anasına arasına küfür edilmesi normal görünüyor olabilir. Türkiye'de cinayet sebebidir.

Türk hakareti kabul etmez. Bizim midemize o kadar geniş değil..

Doların düşmesine gelince malum ""dolar dolar mı"" postunda dolar 7 olunca kaç yorum vardı 3 gündür kaç yorum var. Hep beraber borazan gibi bagirmaktan başka ne iş yaparsınız ki. 2 gündür de aynı koro benzin zamminda postta yazıyor.

Her zaman yazıyorum"" körler sağırlar birbirini ağırlar""

Muhtemelen bir dahaki başlık konusu yine olumsuz bir konu olacak ve yine aynı koro konser verecek..

Benzinin yada doların artmasına sevinen bunu destekleyen, ve üzülmeyenin kanından şüphe etmek gerekir.

Bunun sorumlusu tabii ki hükümettir. Ve hükümeti yenmenin tek yolu çözüm sunmaktır. Şikayet değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)