Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tuğba Özay rüzgarla yarışıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    o motorun hızı ıcın almıyolar zevkı ıcın sesı ıcın harıka bısey bılen bılır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    böyle örnek insanları aramızda görmek isteriz bigün çağıralım bizim etkinliklere epey ilgi de çekeriz hani magazin camiasından ama magazincilere haber de atlatabiliriz bu arada

Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    ewet boyle etkınlıkler yapalım ve buyuyelım acayıp guzel olur

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw madem hız için almıyor bu makinayı neden millete ben cbr 600f alıcam falan yazdığında yok o makine kendi kendine hızlanır yok istemesende hız yaparsınız yok bilmem ne gak guk yazıyorsunuz..kendinizle çelişiyorsunuz..demek ki bu hatun hız yapacak...eee hız yapacak kişinin eskortla ne işi olur..?demek ki yapmayacak...hız yapacaksan kardeşim gidersin bir otobana görürsün ibrenin hareketini.adam o makinayı 280 ibreyi niye koyuyor..?almanyada hız kuralı yok mu?bir bizde mi var...yap kardeşim yol buldun mu yap diyor üretici..ne yani her semte pist mi yapılacak...?ya da böyle bir ülke mi var bizim bilmediğimiz.?belki japonyada her köşebaşında bir pist vardır adamlarda bizim ülkemizi de öyle sanıyorlardır..yoksa niye satsınlar binlik racingleri..
    kasksız motora bindiğimde öldüğüm zaman ülke için ekonomik kayıp oluyor da hız amaçlı üretilmiş motorla caddede artistlik yapmak zarar olmuyor mu ülke ekonomisine...?
    neymiş istanbulda hız yapacakmış...
    yaw güldürmeyin beni.var mı bu sitede 280le viraj aldım istanbulda diyen bir allahın kulu var mı...??
    yok yol yok...bu kadar basit...
    işinize geldiğinde hep aynı cümle isteyen istediğini alır isteyen istediğini yapar..yapsın kardeşim hız yapsın ibre 280 dayansın...belki bir tanesinden kurtuluruz.yalnızca anlayana manken beyinlilere değil...
    cahil doluymuş burası bee..

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı
    hava yastıklı yelek giyindiğini sölemis nerden almıs acaba o yelekten bizde alsak işe yarıyo mu? Tr ye geldi mi?
    kızıltoprakta var bildiğim kadarıyla.
    bu arada tuğba özayı tebrik ederim( sanki çok da umurundaydı )
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

yaw canım kardeşim siteye kaza haberi gönderdikse bunun neresi çelişki bunu anlamadım..kazaya yorum yapmışmıyım gidip bir bak bakalım...hız yapmışlar onun için ölmüşler mi demişim..sadece haberi gönderip ilgili olan veya haberi olmayan arkadaşları bilgilendirmişim değilmi...?eee ????
    düşüncem açık : 1-kardeşim o makinayı biniyorsan hakkını vereceksin..
    2-hakkını vermediğin yüksek hacimli makinaları satın alarak dolaylı yoldan diğer motorculara zarar verirsin(devlet vergiler yoluyla hepimizden alır)
    3-isteyen istediğini alır isteyen istediğini yapar mantalitesiyle hiçbir yere varılmaz.özgürlük başkalarının haklarına dokunulduğunda biter.benim daha fazla benzin parası ödememe daha fazla vergi ödememe yol açmaya kimsenin hakkı yoktur.
    4-bu hareket reklam kokuyor..(herkeste land rover var ben reklamımı nasıl yapıp kendimi daha iyi pazarlarım düşüncesi)

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı krank adlı üyeden alıntı
    yaw canım kardeşim siteye kaza haberi gönderdikse bunun neresi çelişki bunu anlamadım..kazaya yorum yapmışmıyım gidip bir bak bakalım...hız yapmışlar onun için ölmüşler mi demişim..sadece haberi gönderip ilgili olan veya haberi olmayan arkadaşları bilgilendirmişim değilmi...?eee ????
    düşüncem açık : 1-kardeşim o makinayı biniyorsan hakkını vereceksin..
    2-hakkını vermediğin yüksek hacimli makinaları satın alarak dolaylı yoldan diğer motorculara zarar verirsin(devlet vergiler yoluyla hepimizden alır)
    3-isteyen istediğini alır isteyen istediğini yapar mantalitesiyle hiçbir yere varılmaz.özgürlük başkalarının haklarına dokunulduğunda biter.benim daha fazla benzin parası ödememe daha fazla vergi ödememe yol açmaya kimsenin hakkı yoktur.
    4-bu hareket reklam kokuyor..(herkeste land rover var ben reklamımı nasıl yapıp kendimi daha iyi pazarlarım düşüncesi)
    0- hız yüzünden yapılan kaza haberiyle, 1000cc racing alan 300 bassın demek arasındaki çelişkiyi anlayabilecek kapasiten olsa bunları yazmazdın zaten
    1- hakkını vermediğini nerden biliyorsun?
    2- vergiler yüksek hacimli motorlar yüzünden artmadı. Çin malları yüzünden arttı. senede 30,000 tane yüksek hacimli motor satılırken kmse vergileri arttırmıyordu, 300,000 tane Çin malı satılınca ağızları sulandı.
    3- benzin fiyatları motosikletler yüzünden artmıyor. AKP sürekli artan bütçe açığını kolay yoldan, benzine ekstra vergi koymakla, kapatmaya çalışıyor. aslında bütçe açığının en önemli sebebi herkesin vergi kaçırması ve gelir vergisi toplanamaması. dolaylı vergi toplamak zorunda kalıyorlar.
    4- bu hareket reklam kokmuyor. baksana yıllardır biniyormuş. 16 yaşındadamı reklam için binmiş motosiklete?

sonuç: sen saçmalıyorsun

yıllar yılı motor kullanıyormuş..125 cc'lik asya motoru çalıştıramaması o yüzdendir..tabi haklı kızcağız marş ne öğrenememiş 15 yıldır...
    hala anlatamadım derdimi.kimin ne olduğunu görüyoruz..
    şu mantığa bak...!sen kaza haberi vermişsin kardeşim demek ki sen hıza karşısın...ne alakası var ya anlamadım?ne yani her hız yapan ölüyor mu?
    şu marka niye şu modeli getirmiyor diye düşünüp durursunuz..böyle kafalar yüzünden işte..
    parası var alır..parası var yapar..bunun için bu ülkede motosiklet kültürü oluşmayacak..
    en az tuğba özay kadar zekisin seni tebrik ediyorum.sağdan soldan duyduğun yarım yamalak bilgilerle yüksek ötv'nin nedenini de bulmuşsun.ama o söylediğin yalnızca buzdağının görünen kısmıdır.biraz araştırarak doğruyu bulabilirsin..bunun için biraz sosyoloji bilgisine de ihtiyacın olacak..şimdiden başarılar...

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar da herşeyi şakşaklamayalım arkadaşlar yaa, Tuğba Özay kim, memlekete ne faydası dokunmuş bugüne kadar ki, MT camiasına dokunacak. Boşverin bu işleri. Medya maymunları yüzünden de birbirinizi yemeyin. Çünkü Tuğbanın bunlardan haberi bile yok, olsaydı da bi tarafıyla gülerdi herhalde.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

unsalyzf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Kanuni Hussar 125 - YZF R1 2006
    Konu nereden nerelere gelmiş "Ağzı olan konuşuyor"
    GÖRÜNMEZ ADAMLAR

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topiği açan arkadaşımızın amacı magazin haberi vermek değil örnek bir davranışı sergilemek olmuş.Çünkü insanlara her zaman bir rol model lazımdır ve bu rol modeli seçerken özellikle ünlülerin davranışları daha çok seçilir ve takip edilir.Tuğba Özay güzellikle kaskı ve şişen montu ile poz vermiş.bu güzel bir hareket.
    şimdi tuğba özay'la ilgili olarak 1-motora binme olayı reklam değil(nereden mi biliyorum derseniz.magazinci değilim öncelikle,siteden arkadaşlar meşguliyetimi bilirler.) 2-asya motor standındayken aldı bir motoru orada gezdi.(gözlerimle gördüm.bir de artçı aldı.ben olamadım gerçi 3-memlekete ne faydası olmuş diyorsanız tamam magazin alemlerinde boy gösterip içi boş konularla bizi oyalıyorlar diyebilirsiniz ama Özay 2 ay önce BBC kanalının röpörtajı sırasında motosiklet üstende istanbul'da gezerek Türk kadının da motosiklete rahatça binebileceğini gösteriyor.(magazin programları yerine bu tür kanallarıda seyrederseniz olayın boyutunu anlarsınız derim..)

Arkadaşlar bence gözden kaçan bir konu var, konu mankenimiz güvenlik olayından da bahsetmiş, o hava yastıklı yelek mesela; aşırı sürat yapmak, motorla tehlikeli gösteriler yapmak ve korumasız motora binmek bence bu tür işler bizim ortalama motora binme ömrümüzü kısaltır, Düşünsenize kötü bir kazada motor tutkununun motora binemeyecek bir durumda kaza yaptığını veya öldüğünü. oysa bu kişinin daha çok motora bineceği günler vardı ama artık bitti.

Neyse bu konuları hepimiz biliyoruz zaten, ya arkadaşlar şu hava yastıklı yelekler Türkiye'de satılıyomu? Satılıyorsa da nerde ve fayatları nelerdir? Bilen arkadaşlar varsa lütfen bildirsinler.
    [COLOR="Red"]Elle, kolla değil, [COLOR="Yellow"]sarıyla, [COLOR="Red"]kırmızıyla, [COLOR="red"][COLOR="Yellow"]alnımızın [COLOR="Yellow"]akıyla. [COLOR="Black"]ŞAMPİYON [COLOR="Yellow"]GALATA[COLOR="Red"]SARAY[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    hey maşallah vay bea ilk defa bir mankenin motor sevdası olduğunu duydum
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    walla güzel.. yakışmış motora..
    CBR 600F Honda,

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    yakışır ablama

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    eskortu olmayan ne yapsın

Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    motor surmesın

türkiyemi tuğba özay tanıtıyorsa vay ülkemin haline...
    dedelerine sorsunlar onlar ülkemize gelmişlerdi.aman ne kadar modern toplumuz bakın kızlarımız bile motora biniyor..ne alakası varsa...

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    kedi-ciğer, züğür-çene ilişkisi bir yığın geyik yapılmış.
    tuğba ablanın haberi bile yok! zaten sallamaz da herhalde!
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    ya bırakın tubayı mubayı ıcelım guzelleselım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler