Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dogacak cocuk icin Motosikleti satmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW g310r
    Almanyadan herkese merhabalar öncelikle bu soru postu degil icimi dökmek icin yaziyorum dün bir mesaj geldi kiz arkadasimdan konusmamiz lazim ben Hamileyim 2 dakikalik bir felc gecirdim hareket edemedim. iki sene sonra zaten evlenicektik ailelerimiz tanismisti ama ben daha ögrenciyim e hamilelikte kiz arkadasim calisamaz zaten yeni isine eylülde basliyacak bütün hayatim hayallerim basima yiklidi daha kis tatilinde amerikaya gidecektim bir firmadan ucretsiz sertifika egitimi kazanmistim sonbaharda motorumu degisecektim her sey bitti bütün hayallerim ama bir yandan baba olma hissi ufakta olsa bir umut veriyordu ekonomik olarak bir ev tutup ucu ucuna yasacak kadar gelirimiz var ama o arada biraz toplu paraya ihtiyacim var birde araba hemen para icin satilacaklar listesi yaptim ilk sirada; cok sevdigim bmw g310r'i satilip bin euroya araba almak kalan parayida toplu ihtiyaclar icin harcamak.
    Daha baba olmadan elimdeki motor zevki gitti elbette ileride yenisini daha iyisi alacam ama en az 2 sene artik motor hayal belkide bu foruma gecici süreliginede vedadir kim bilir ? belki 2 sene sonra tekrar gelir bir oglum/kizim var motor alacam ne önerirsiniz diye sorarim.
    Herkese iyi forumlar rahmetlininde dedigi gibi bir ömür Motorsiklet kullanin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Ah be nerden geliyo bu hiz keske frenleseydin kendini yinede bundada vardir bi hayir demekten baska bisey gelmiyo neyse ilk isiniz evlenmek olsun gerisini haledersiniz insallah

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı MaryJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be nerden geliyo bu hiz keske frenleseydin kendini yinede bundada vardir bi hayir demekten baska bisey gelmiyo neyse ilk isiniz evlenmek olsun gerisini haledersiniz insallah
    Evet ilk isimiz evlenmek olacak sigorta icin de cok gerekli 25 yasinda baba oluyorum okulun bitmesine az bir süre kala herseyin hayirlisi olsun birazcik hizli gelisti ama ne biliyim cok büyük bir sorumluluk altina giriyorum

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    25 yaşında hayatını bitirmişsin hoca geçmiş olsun
    evural bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    doğacak bebek için ev, araba, arsa, motor hepsi satılır. Zamanı gelince mal yerine konur, keyfinizin bedelini bir cana ödetmekten iyidir. Hayırlı olsun
    devrimkr bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    hakkınızda hayırlısı olsun mutluluklar dilerim şimdiden. sakın sıkıntılara düşeceğim diye düşünmeyin. Allah bir kapı elbet açacaktır
    hasmet bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abartacak birşey yok.

olur böyle şeyler, "zaten evlenecektik" diyorsan cok büyük bir sıkıntı değil.

Hayırlı olsun, öğrencilik sürecini tamamlayıp iş hayatına bir an önce atılırsan herşey güzel olur dert etme.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Olumlu tarafindan bakarsan,

Bu yaş bandindaki diger emsallerine göre,iki tık(Bebek ve eş) sorumluluk alip akilci yaklaşimla yere daha saglam basabilirsin.

Yeterki planli ve buyuklerinin sözlerine itibar ederek düzen kur.

Gerisi gelir..

Not:Yeri gelecek kendinden bile fazla her yönden ailenin fedakarligini gozetmen gerekecek.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    ağır işte çalışan adam en basit yemeği yediğinde en ucuz sigarayı içtiğinde yan gelip yatan adama göre 10 kat fazla keyif alır.
    babalık da ağır işçilik gibidir.
    çocuğunun karnını doyurmak ona bez almak okulu için para biriktimek o kadar keyifli ki şu an motorum yok bisikletle idare ediyorum ama mutluluğuma paha biçilemez.
    Not: bende 2 kız bir erkek çocuk var. motosiklet alma ihtimalim hiç yok
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    hakkınızda hayırlısı olsun Allah size bağışlasın kardeşim.
    jackonbir bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya devrim kardeş boşalırken iyiydi değil mi? şimdi feveran ediyorsun. keşke kondom, spiral, hap vesaire kullansaydınız. o kadar mesaiden sonra ortaya çıkan neticeye şaşırmamak lazım.

neyse, hayırlı uğurlu olsun, allah analı babalı büyütsün.

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olumlu tarafindan bakarsan,

Bu yaş bandindaki diger emsallerine göre,iki tık(Bebek ve eş) sorumluluk alip akilci yaklaşimla yere daha saglam basabilirsin.

Yeterki planli ve buyuklerinin sözlerine itibar ederek düzen kur.

Gerisi gelir..

Not:Yeri gelecek kendinden bile fazla her yönden ailenin fedakarligini gozetmen gerekecek.
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağır işte çalışan adam en basit yemeği yediğinde en ucuz sigarayı içtiğinde yan gelip yatan adama göre 10 kat fazla keyif alır.
    çocuğunun karnını doyurmak ona bez almak okulu için para biriktimek o kadar keyifli ki şu an motorum yok bisikletle idare ediyorum ama mutluluğuma paha biçilemez.
    Haklisiniz artik sorumluluk alma vakti ama icimde acayip karmasik duygular var insallah hersey iyi olur

Motosikleti
    ......
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yaşında bir aslan parçasida bende var,havada uçan sinegi bile yakaliyor o derece,gözüde kara,garaja inip benim kaski ve eldiveni alip giyiyor,hanim önceleri laf etmezdi ama gidişat belli ´´Hamza´da sen gibi olacak ve ben bu durumdan rahatsizim´´diyor cevap alamayinca susuyor

Allah hepimizin evlatlarini anali babali buyutsun..

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkınızda hayırlısı olsun Allah size bağışlasın kardeşim.
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yaşında bir aslan parçasida bende var,havada uçan sinegi bile yakaliyor o derece,gözüde kara,garaja inip benim kaski ve eldiveni alip giyiyor,hanim önceleri laf etmezdi ama gidişat belli ´´Hamza´da sen gibi olacak ve ben bu durumdan rahatsizim´´diyor cevap alamayinca susuyor

Allah hepimizin evlatlarini anali babali buyutsun..
    Sagolun Allah razi olsun
    Levend abi ben de cocuk doguduktan sonra ilk firsatta tekrar motor alacam belki benimki de heveslenir burda kücük pistler var cocuklar icin oraya götürürüm ögretirim beraber süreriz o minyatör motorla ben kendi motorumla.
    levend84 bunu beğendi.

ARAL70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çocuk sahibi olmak kadar güzel bir duygu yoktur diye düşünüyorum. Genç baba olacaksın ve ileride çocuğunla arkadaş gibi olur, motorla dolaşabilirsin. Motor, araba vs. bunlar yaşamın bir döneminde rahatlıkla alınır satılır varlıklar ama çocuk öyle mi? Geç baba oldum (41 yaşında) bu duyguyu yaşayacağımı bilsem ben de erkenden çocuk sahibi olmayı çok isterdim. ama bu duygu anlatılmaz, yaşanır. Sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur umarım.
    devrimkr bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    27 yaşında evlendim. 5 sene gezdik tozduk, 32 yaşında baba oldum.
    5 yaşında bir oğlum var. Onun için değil motoru satmak, kendimi bile satarım ulen gerekirse.

Allah sağlıkla ve sıhhat ile kucağınıza almayı nasip etsin...
    devrimkr ve hasmet bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı ARAL70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuk sahibi olmak kadar güzel bir duygu yoktur diye düşünüyorum. Genç baba olacaksın ve ileride çocuğunla arkadaş gibi olur, motorla dolaşabilirsin. Motor, araba vs. bunlar yaşamın bir döneminde rahatlıkla alınır satılır varlıklar ama çocuk öyle mi? Geç baba oldum (41 yaşında) bu duyguyu yaşayacağımı bilsem ben de erkenden çocuk sahibi olmayı çok isterdim. ama bu duygu anlatılmaz, yaşanır. Sağlıklı ve hayırlı bir evlat olur umarım.
    tesekür ederim icimi rahatlattin

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27 yaşında evlendim. 5 sene gezdik tozduk, 32 yaşında baba oldum.
    5 yaşında bir oğlum var. Onun için değil motoru satmak, kendimi bile satarım ulen gerekirse.

Allah sağlıkla ve sıhhat ile kucağınıza almayı nasip etsin...
    Amin Allah razi olsun bende satarim be bir motor nedir ki

Motosikleti
    ......
    Alıntı devrimkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagolun Allah razi olsun
    Levend abi ben de cocuk doguduktan sonra ilk firsatta tekrar motor alacam belki benimki de heveslenir burda kücük pistler var cocuklar icin oraya götürürüm ögretirim beraber süreriz o minyatör motorla ben kendi motorumla.
    Dostum,

Var mı bir gelişme?son durum nedir?

Motosikleti
    MT-07
    Hadi hayırlısı olsun. Artık baba oluyorsan, gerisi teferruat.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olan olmuş yapacak birşey yok .
    Güzel bir ömür ve sağlıklı düşünüp karar verebilen bir birey olması dileği ile

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)