Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bazıları yüzünden hepimizin adı çıkıyor!!Yapmayın Arkadaşlar!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Küba RazorE 100-Yamaha FZ6 Fazer
    DH de karşıma çıkan bir konu.. Bazı kendini bilmezler yüzünden bütün motorculara nefret kusulmuş resmen.. Kendiniz bilmez kişilik ayna kırmış, büyük ihtimalle bugün yarın Youtube'a videosu yüklenir.. Kimisi kaldırımdan gider, kimisi kafasına kamerayı takar artislik yapar.. İşin b**u çıktı artık. Bu ve benzeri olaylardan bizlerde zan altında kalıyoruz. Lütfen daha sakin ve dikkatli olalım.

Konu Linki : https://forum.donanimhaber.com/34tu5...rcu--134404935
    birbilent bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı ComputerEng. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DH de karşıma çıkan bir konu.. Bazı kendini bilmezler yüzünden bütün motorculara nefret kusulmuş resmen.. Kendiniz bilmez kişilik ayna kırmış, büyük ihtimalle bugün yarın Youtube'a videosu yüklenir.. Kimisi kaldırımdan gider, kimisi kafasına kamerayı takar artislik yapar.. İşin b**u çıktı artık. Bu ve benzeri olaylardan bizlerde zan altında kalıyoruz. Lütfen daha sakin ve dikkatli olalım.

Konu Linki : https://forum.donanimhaber.com/34tu5...rcu--134404935
    İşte bu medeniyetten önce paranın gelmesinin sonuçları

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bu ayna kıranlar iyi birşey yapıyormuş gibi kanalına yüklüyor sıkıştırdı beni bende aynayı kırdım diyor yorumlara bakıyorum eline sağlık abi,iyi yapmışsın abi üstelik hak verende çok ona hayret ediyorum

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    İnsanlar haklı. Fakat bunun motorcusu , arabacısı falan yok. Herkesin nasıl kullandığı ortada işte her gün trafikte neler yaşıyoruz. Bugün motosiklet sürücülerini linç ederler yarın başka bir olay olur onu. Hepsi süper sürücü zaten. O yüzden uğraşmayın bu nefretin önüne geçemeyiz. Hele bu ayrımcılık varken.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorcular kötü de arabacilar cok mu iyi?

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcularda kötü araba vs sürücüleride , motorcu olman her zaman haklı olduğun manasına gelmez.Beni araçlardan çok motorcular tehlikeye düşürüyor onu ne yapacağız ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Tamam motosiklet sürücüsü haksız olabilir ama orada forumda yazılanlar beni çok sinirlendirdi."keşke arkadan vursaymışta 50 takla artırsaymış bak bak bak... Herkes canını yolda bulmadı, kim bilir o motorcu gelene kadar kaç tane sıkıştırma yaşadı kaç tane kaza tehlikesi atlattı.Yapmayin arkadaşlar tamam hatasını söyleyelim ama bu araba kullanıp motor kullanmaktan bi haber sürücülere de fırsat vermeyelim bugün ona " şuna bir vuralım arkadan 50 takla atsın " derler yarın bize
    cbr1100 xx bunu beğendi.

ben size ayna kırmaya çalışan kızlarımızı göstereyim;

videoyu 3:15'e çekin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Dün başimdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum :
    Çevre yolunda 60 km ile gidiyorum. O gün de eve gidene kadar en az on araç yolda sıkıştırdı.Aslinda hiç sınırlı biri değilimdir ama sol şerit boş olmasına rağmen zırt bırt kornaya basan araba sürücüsü benim balatayı yaktırdı. Yanına gittim " dayı zaten önüm kapalı, sol şerit boş ne diye sıkıştırıp kornaya basıyorsun dedim ? Sen de hızlı git gibisinden bir şey söyledi gelde çıldırma.. ama sabır çektim yola devam ettim.Demem o ki başınıza gelmeden anlamıyorsunuz, insanın sinirleriyle zevkine oynuyorlar..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ömerfarukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün başimdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum :
    Çevre yolunda 60 km ile gidiyorum. O gün de eve gidene kadar en az on araç yolda sıkıştırdı.Aslinda hiç sınırlı biri değilimdir ama sol şerit boş olmasına rağmen zırt bırt kornaya basan araba sürücüsü benim balatayı yaktırdı. Yanına gittim " dayı zaten önüm kapalı, sol şerit boş ne diye sıkıştırıp kornaya basıyorsun dedim ? Sen de hızlı git gibisinden bir şey söyledi gelde çıldırma.. ama sabır çektim yola devam ettim.Demem o ki başınıza gelmeden anlamıyorsunuz, insanın sinirleriyle zevkine oynuyorlar..
    haklısın, millette büyük problem var. dün aracımla sağdan yavaş yavaş giderken sollamaya çıktım. yanımda yüklü bir kamyon var. solluyorum. arkadan ..... ....... biri selektör yapıyor. be ..... ......... çocuğu yanımda kamyon var, kamyonu bi geçeyim de sağa geçecem herhalde. kamyonun altına mı gireyim ..... .......

yeminle akıl sağlığını korumak bile bu ülkede bir lüks.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Motorcu suçlu, özellikle youtube kanalına malzeme çıkaranlara söylüyorum. Ama şu da bir gerçek şeritten gitsen sıkıştırıyorlar aradan geçsen laf söylüyorlar. Özellikle canına kastedenler çok. Kurallar bu kadar gevşek işte. Bu hafta youtubede bir video izledim. Adam Türk, Almanya da tır ile hız sınırını aşınca belli bir süre tır parkta yatıp ehliyetine belli bir zaman el koyuluyormuş. Şimdi biz de aynı kurallar olsa motorcu da araba kullanan da mum gibi olur

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    O konuyu takip ediyorum bir kaç ılımlı mesaj da attım ama nafile, nefret büyüyor da büyüyor. Bir iki kendini bilmez motorcu yüzünden hepimiz, %95 o kısımda gösteriliyoruz. Bu ayna kırma ve 4 teker sürücüleri ile dalaşma muhabbeti acilen sonlandırılmalı. Çok fazla oldular artık. Kask kamerasını icat edenin...

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Ben motorcu olup adam olan görmedim
    zekeriyaimam bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben madammı oldum şimdi hacı ayıp oluyor ama bak

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben madammı oldum şimdi hacı ayıp oluyor ama bak
    Sende bendensin
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Sen motorcu olmasanda adam olamazsın zaten

4 senedir istanbul'da motor kullanıyorum.

Toplam 10 tehlike atlattıysam 8'i motorcular yüzünden.

Adamlar haklı.

Hepiniz kafası kopmuş sinek gibi motor sürüyorsunuz.

Motosikleti
    Küba RazorE 100-Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hokahey Hocam mesele arabacı iyi kötü değilki, mesela bir kişinin yaptığı bi halt yüzünden senin benim hakkımda verip veriştirilmesi. Ben zaten eminim arabacı normal yolunda giderken motorcu gelip aynasını kırmamıştır, arabacıda yemiştir bi halt mutlaka ama buna karşılık böyle yapmamak gerek

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı ömerfarukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam motosiklet sürücüsü haksız olabilir ama orada forumda yazılanlar beni çok sinirlendirdi."keşke arkadan vursaymışta 50 takla artırsaymış bak bak bak... Herkes canını yolda bulmadı, kim bilir o motorcu gelene kadar kaç tane sıkıştırma yaşadı kaç tane kaza tehlikesi atlattı.Yapmayin arkadaşlar tamam hatasını söyleyelim ama bu araba kullanıp motor kullanmaktan bi haber sürücülere de fırsat vermeyelim bugün ona " şuna bir vuralım arkadan 50 takla atsın " derler yarın bize
    Bizim yüzümüze söyleyemediklerini klavyeden söylüyorlar hocam boşver.. Bunlar hep bi ezilmişlik. Halbuki reelde olsa bi halt edemeyecek insanlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O konuyu takip ediyorum bir kaç ılımlı mesaj da attım ama nafile, nefret büyüyor da büyüyor. Bir iki kendini bilmez motorcu yüzünden hepimiz, %95 o kısımda gösteriliyoruz. Bu ayna kırma ve 4 teker sürücüleri ile dalaşma muhabbeti acilen sonlandırılmalı. Çok fazla oldular artık. Kask kamerasını icat edenin...
    Millet internette izlenme artırmak için 3-5 lira fazla kazanabilmek için yapmadıkları kalmıyor, sonra bu muhabbetler oluyor maalesef. Şuan Dhdeki konuda kurunun yanında yaşta yanıyor maalesef sizinde dediğiniz gibi..

Bu arada Dh Nickiniz ne Hocam?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Kendi adına konuş hocam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bende bi yorum kondurdum konuya, haklı taraflarıda var adamların. Ama genelinin zoruna giden duran trafikte aradan geçmemiz. Ufacık bir çabayla yol açmak yerine ayıplıyorlar, yazık.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Suç her zaman arabacılarda olmuyor. Dün motorcu yüzünden motoru yatırdım. Sinyal vermeden önüme kırdı bende ona vurmamak için yatırdım motoru. Allahtan hızlı değildim bir şey olmadı. Ama yerden kalktığım an çocuğa giriştim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler