Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafik denetimlerinde suriyelilere ayrıcalık

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç haftadır suriyelilere ehliyetsiz araç kullanmaktan basıyorlar cezayı, veriyorlar odunu. bilginize..
    peki ödüyorlar mı onu merak ettm
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    suriyelilerle zaten hergün bir kavga gürele var.. merkez medya yayınlamıyor .. ben denk gelmiyorsam beşiktaşda hafta 3-4 kez bir suriyeli türk grubunun tartışma, hakaret küfürleşme, kavga denk geliyorum.. bunlar medyada yer almıyor ama toplumda bir infaal var gerginlik var..

bazı yerlerde istanbulda zaten kanton gibi olmuşlar bir sokağa giriyorsunuz her yerde arapça tabelalar türk yok , türk kalmamış kendinizi ufak bir suriyede gibi hissediyorsunuz yollarda türkçe konuşan yok istanbuldamıyım arabistanda bir şehirdemiyim diyorsunuz kendi kendinize..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki ödüyorlar mı onu merak ettm
    üç tane aldım. cayır cayır ödediler.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sana tıp üniversiteleri sınavsız olarak kontejyan açıp doğrudan giriş hakkı tanıyorlar mı?
    Hocam buna emin misiniz? Bunun dayanağını nedir? Sınavsız girme olayı yok. YÖS denilen. TR deki tüm yabancıların girdiği bir sınav var. ONa giriyorlar. ve evet o YÖS kontenjanları normal kontenjan dışında. Ama sınavsız girme hele ki tıp faküşltesine öyle beleşten girme olayı yok.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyu güzel türkiyem uyu
    Tüm polislere dış işleri bakanından yazı geldi trafikte suriyelilere ceza kesilmeyecektir diye bilmiyorsanız öğrenin
    Buna dair her hangi bir kanıt, kayıt, belge, A4-A5 kağıdı yada ne bileyim musvette kağıt bile olur, varmı gösterebileceğiniz ?

Cidden merakımdan soruyorum, varsa ve gönderirseniz memnun olurum, eğer elime ulaşırsa bende suriye sevicilere büyük mutlulukla sunacağım çünkü.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    Artık Yok...
    suriye sevicisimi kaldı benim çevremdeki koyu ak partili arkadaşlarım bile suriyelilere karşı tepkili istemiyorlar ..Reis onlara iyilik yaptı aldık ama başımıza dert,sıkıntı olucaklar artık geri gitmeleri lazım falan diyorlar. yani ak partililerdende benim çevremde kalsın diyen yok ..

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    recep peygamber getirdiği için muaftır,hüüüloooooog

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)