Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Birdaha bajajmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.324milyar nufuslu bir ülkeden bahsediyoruz..

Bu dogrultuda bolgesel anlamda marka ve satis orani degisiyor..

Metropollerde,Tvs ve bajaj başa baş gidiyor,diger kirsal bolgelerde Mahindra ve hero gibi markalar ragbet goruyor.

Ayrica Ns200 ve Tvs200 modellerinin (karburatorlu) versiyonlarida ciddi ilgi goruyor.
    Şehir merkezlerinde bol bol KTM de mevcut
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENDE KYMCO AGİLİTY VARb bilgimeyen yoktur ben bu motorun nmax kadar güçlü olmadığını bilerek aldım kymco yamaha piaggio yedek parça yapabilir bu motorda aynı kalite diye almadım hiç böyle düşünmedim

hesap kitap ettim benim etim budum anca bu motoru taşır dedim bu motoru aldım 105 km de kesiciye giriyor açıkcası ben 110 geçer diye düşünmüştüm, neyse şimdi baga vs değiştirip bakacağız 115 km yapsın bana yeter tek beklentim bu idare ederiz motorumuzla seveceğiz malımızı

tek bir konuda anlaşamıyoruz motorn su sogutmalı olması tapa gaz gideceğin anlamına gelmez , çok çok dayanıklı demek değildir fabrikada pek çok ürün çıkıyor cbf bozulmuyor cbf motormu? ybr bozulmur ybr motormu? çağ öncesi kampana frenler ile motoru hala size 2018 yılında satabiliyorlar ...

Bajaj piyasda ileri çıkmak için fazla özellik sunması gerekiyor buda daha fazla arızayı beraberinde getiriyor

bmw alan bir adam arabam yolda kaldı demiyor laf söyletmiyor dünya markası diye skoda alan ağlıyor vay vw alaydım felan bitmez bu muhabbetler
    cbf candır. commuterlerin kralıdır.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj o kadar motor sattı sosyal medya kanallarında onlarca güzel yorum var bunlar fasa fiso mu yoksa reklam mı?

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj o kadar motor sattı sosyal medya kanallarında onlarca güzel yorum var bunlar fasa fiso mu yoksa reklam mı?
    Kötü yorumları siliyorlar. Herhangi bir şey alacağım zaman önce kötü yorumlara bakarım hiç yoksa bir şeyler dönüyor demektir

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Bajaj için söyleyebileceğim şeyler:
    Japondan iyi olmayan Çinden ise iyi olan.
    Bütçede ortada oturmuş
    Kalitede vasatın üstünde
    Japon kadar rahat ettirmez
    Çinli kadar nefret ettirmez.

Böyle arada bir motoru almak için çoğu kişinin seçeneklerine yani orta sınıfa hitap etmesiyle büyük bir kitleye kavuştu.
    Biraz da reklamın etkisi oldu tabi.
    Teşvikler de iyi.
    Yani aslına bakarsanız aldığınız mal kötü değil. Fakat sizinde elinizde ne olursa olsun sağını solunu kontrol etmeden yıllarca kullanabileceğiniz bir motor hala üretilmedi.
    Arada bir motorunuz ile konuşun ne eksiği var neler ister biraz dinleyin.
    Hemen bir arıza yaptı diye alaşağı etmeyin.

Elinizdekinin kıymetini bilin ve kur artışından etkilenmemek için çok sık makine değiştirmeyin.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)