Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Hava Problemi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 0 km aldığım motosikletim şehir içinde boğuk hareket ediyordu ama motor yeni diye problem olarak görmedim. 30 km lik bir yola mola vererek giderim rodaj yaparım diyerek çıktım . motor 8 km sonra stop etti . beş dakika soonra çalıştı ve bir süre sonra tekrar stop etti. bu döngü yol boyu 8 kez tekrarladı. motosikleti servise götürdüm ve servis buji sıkıntısı dedi değiştirdi. sıkıntı hala devam daha sonra başka bir servis baktı ve depo kapağından dolayı hava problemi yaşandığını söyledi. sizce tespit doğru olabilir mi? doğru ise ben bütün rodajı motor bu haldeyken yaptım ileri vadede bana dert olur mu? teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    motor ne karbüratöe mü enjeksiyon mu depodaki hava deliği mi yok hava mı almıyor anlamadım

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ne karbüratöe mü enjeksiyon mu depodaki hava deliği mi yok hava mı almıyor anlamadım
    bana depo kapağındaki hava girişi ile ilgili sıkıntı var depo kapağı değişecek denildi. kapağı çıkarınca motor canavar takınca kedi oluyor

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı bhdrakblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana depo kapağındaki hava girişi ile ilgili sıkıntı var depo kapağı değişecek denildi. kapağı çıkarınca motor canavar takınca kedi oluyor
    depo havalandırma tıkalı olabilir benzin gitmeye bilir karburatöre
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler