Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bisan roadstar 250 BAKIM VE YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    ruchan-a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim. Eskişehirde Bisan Roadstar 250 cc kullanıyorum. motosikletimin bazı ağır bakımlarını yaptırıcam bunun yanında komple bakıma sokmak istiyorum. Eskişehirde TEKNİK MOTOR MURAT USTA VE YENER MOTOR RAFİ USTA[OĞLU TUNCAY USTA) dışında usta önerisi olan var mı ? Ayrıca motosikletime heybe çanta için demir arıyorum internetten temin edebiliceğim bir yer var mı yada eskişehirde bildiğiniz demirci kaynakçı vs. yerler var mı? Eskişehirde olup yardımcı olabilicekler varsa lütfen tavsiyede bulunun motorun sorunlarıyla ilgili tekrar bir mesaj yazarım o konuda da yardıma ihitiyacım olucak. Şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Merkezde,Kütahya caddesinde(caddenin ismi o) Eskişehir motor var,Alaattin usta işin erbabidir.

Ayrica litrelik makinalarda´da kraldir.

Kaynak işleri için;Sanayideki (yunuskent)dogramacilar işini görür.kesme,kaynak,traşlama vs.Deli osman usta kime sorsan tarif eder.

Kaynakci osman ustaya sadece abi şundan istiyorum de gerisine karişma fazla konuşma,ters biridir profille kafa yarmişligi vardir aman dikkat et.keyfi yerindeyse sifirdan motor şasisi bile yapar o derece.yaptigi iş kendi içine sinmezse keser biçer tekrar yapar teslim eder.

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    @levend84 çok teşekkür ederim eskişehir motora daha önce gitmişliğim var ama ufak bişey için gitmiştim şimdide bir gidip konuşurum. Kaynakçı osman ustayada gidicem . Tekrar teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler