Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Seçiminde Kararsızlık

Motovento
    REKLAM ALANI

Iki seçeneğim var.
    1-) Hysoung GT 250 2007 model 27bin km de 6bin lira ustaya gösterdik gram masrafi yok dedi.
    2-) Kuba SüperLight 2014 model 3 bin km de 5 bin lira daha ustaya göstermedik ama incelediğim kadarıyla sorunsuz.
    Biliyorum iki motor ayrı sınıf ayrı kategori kiyaslama zor ama fikirlerinize ihtiyaç duydum gerçekten kararsızım. Kuba markasını hiç kullanmadım veya hakkında bilgim yok. Hysoung markası hakkında az buçuk bilgim var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    o fiyata superlight 150 alıyosunuz galiba. 150 liliği önermem balansörsüz titreyen bir model. o fiyata 200 lük ise kesinlikle problemlidir. 27 bindeki gt 250 lilerin gram masrafı olmayacağına pek inanmıyorum hor kullanılan bir model. bence biraz daha bütçe kas gt 250 r alıcaksan düşük km al. superlight alıcaksan düşük km 200 lüğünü al.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Bende de Kuba var... ve pişmanlık... Yedek parça bulamıyorum... makineyi satmayı bitirince parçasınıda üretmiyorlar... mesela yeni bi motor topladım... 15 tl lik contası yok.... karteri sıvı conta ile yaptım, şimdi damlıyor.. sinir ediyot beni...

Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyata superlight 150 alıyosunuz galiba. 150 liliği önermem balansörsüz titreyen bir model. o fiyata 200 lük ise kesinlikle problemlidir. 27 bindeki gt 250 lilerin gram masrafı olmayacağına pek inanmıyorum hor kullanılan bir model. bence biraz daha bütçe kas gt 250 r alıcaksan düşük km al. superlight alıcaksan düşük km 200 lüğünü al.
    Kuba superlight 200 lük, hysoung ise naked modeli gt250r değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Alıntı tarikcapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de Kuba var... ve pişmanlık... Yedek parça bulamıyorum... makineyi satmayı bitirince parçasınıda üretmiyorlar... mesela yeni bi motor topladım... 15 tl lik contası yok.... karteri sıvı conta ile yaptım, şimdi damlıyor.. sinir ediyot beni...
    Kuba markası o kadar berbat mı diyorsunuz halbuki motomania filan övmüş modeli ve markayı

2. el limitörsüz GT 250 R alırken 40 kere düşünmek lazım. Heleki 11 yaşında!

Elektrik aksamı sıkıntılı bir motordur. Limitörlü versiyonunu çok iyi ekspertiz ettirerek, elektrik problemleri çıkaracağını göze alarak ve mümkünse piyasanın 1-2bin TL altına alabiliyorsam düşünürdüm.

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el limitörsüz GT 250 R alırken 40 kere düşünmek lazım. Heleki 11 yaşında!

Elektrik aksamı sıkıntılı bir motordur. Limitörlü versiyonunu çok iyi ekspertiz ettirerek, elektrik problemleri çıkaracağını göze alarak ve mümkünse piyasanın 1-2bin TL altına alabiliyorsam düşünürdüm.
    GT 250r değil GT 250 naked versiyonu bu dedikleriniz konun içinde geçerli mi?

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar ekmek o kadar köfte..
    Eğer 6 bin TL bütçem olsa gider ybr veya CBF alırım.
    8-9 yaparsam benelli tnt25 alirim.

Şuan baktıklarını bedava olmadığı sürece almam
    YAHYaONUR bunu beğendi.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Japondan şaşma Honda Cbf 150, Yamaha ybr, Tvs Apache 150 de alabilirsin. Eğer illa yüksek cc bir makina istiyorsan 7000 - 8000 arası Bajaj Pulsar 200 Ns seni tatmin edecektir. Demem o ki cc düşük olsun ama seni yolda bırakmayan üzmeyen bir motosiklet al (birde hangi tarz motosiklet alacağına karar ver öyle ataştırma yap naked cruiser birbirine çok uzak motosikletler)

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar ekmek o kadar köfte..
    Eğer 6 bin TL bütçem olsa gider ybr veya CBF alırım.
    8-9 yaparsam benelli tnt25 alirim.

Şuan baktıklarını bedava olmadığı sürece almam

+1 Al bendende o kadar.

Arkadaşta vardı hyo tipini falan çok beğenerek almıştı fakat çok sorun yaşadı, bıktım bu motordan diyordu, verdiğim para kadar da üstüne masraf ettim diyordu.

Bütçe buysa cbf 150 al geç, heyecan arama.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Cesaretinize hayranım. Şu dönemde para sadece elde tutulmalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)