Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 CC yükseltmek TNT 25 ---DAELİM S250 ROADWİN

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu iki motordan birini düşünüyorum ama malumunuz benelli tnt25 kronik sorunları bitmiyor.daelim de acaba alsam satabilir miyim diye düşünüyorum bu iki motor ile ilgili iyi kötü fikirlerinizi bekliyorum.iki motordan biri dışında başka birşey almayı düşünmüyorum özellikle bajaj. Çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı roadpeople adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu iki motordan birini düşünüyorum ama malumunuz benelli tnt25 kronik sorunları bitmiyor.daelim de acaba alsam satabilir miyim diye düşünüyorum bu iki motor ile ilgili iyi kötü fikirlerinizi bekliyorum.iki motordan biri dışında başka birşey almayı düşünmüyorum özellikle bajaj. Çok teşekkür ederim.
    2016' da TNT 25 in sargı yakması ve yazılım kaynaklı stop etme sorunu vardı. Bunlar her kullanıcı için garantiden çözüldü. ( ben dahil ). 30000 KM TNT 25 kullandım. Bunlar dışında hiç bir sorunum olmadı. Şuan hali hazırda ülkemizde TNT 25 euro 4 modeli ile yani BN251 olarak satılyor. BN251 modeli TNT25 gibi zayıf bir elektronik alt yapıya sahip değil. Ayrıca BN251 de ABS ve Metzeller Lastik var. Bu farkları düşünmelisin.

HappyPuppy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...91757090/detay

Bütçe uygunsa ktm öneririm. Motosiklet arkadaşımın.

Beyler ikinci el alacağım o yüzden tnt 25 alacağım daelim için fikir verebilecek olan var mı

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daelimin kronik sorunu krank kırmak
    Tnt25 elektrik tesisatı
    Ben olsam tnt25 i seçerdim ki zamanında öyle yapmıştım.

O zaman TNT teşekkür ederim

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Takip edebildiğim kadarıyla TNT25'in kronik arızası 7-8 bin km'de çıkıyor...

İkinci el alacak birisi için bu şu demek: Temiz, düşük km'de alırsanız ve ilerde bu arıza çıkarsa garantisi çoktan bitmiş olacak belki...

Aldığınızda garantisi henüz devam ediyorsa, garantisi bitmeden bi 9-10 bin km'lere çıkmaya bakın...

Yok eğer zaten bu tür arızaları giderilmiş bir motosiklet bulmuşsanız, o da işte 10 bin km ve üstü olmuş olacak...

2 versiyonu var TNT25'in, birinde FI yazıyor. Diğerinde sarı yağdanlık işareti var... Neyse, detayları tnt25in bu forumdaki ilgili sayfasından sayfalar boyu kullanıcılarından ayrıntılı okumanızı öneririm:

www . motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/139167-benelli-tnt-25-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Başka bir model düşünmediğinizi belirtmişsiniz ama, 250 cc'ye geçmeyi düşünen biri olarak yazmış olayım: SYM Wolf SB 250 NI.

Temiz bir tane denk getirdim; nakti denkleştirmem lazım... du bakalım ... Euro dolar arttı diye fiyatı artırmazsa...

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takip edebildiğim kadarıyla TNT25'in kronik arızası 7-8 bin km'de çıkıyor...

İkinci el alacak birisi için bu şu demek: Temiz, düşük km'de alırsanız ve ilerde bu arıza çıkarsa garantisi çoktan bitmiş olacak belki...

Aldığınızda garantisi henüz devam ediyorsa, garantisi bitmeden bi 9-10 bin km'lere çıkmaya bakın...

Yok eğer zaten bu tür arızaları giderilmiş bir motosiklet bulmuşsanız, o da işte 10 bin km ve üstü olmuş olacak...

2 versiyonu var TNT25'in, birinde FI yazıyor. Diğerinde sarı yağdanlık işareti var... Neyse, detayları tnt25in bu forumdaki ilgili sayfasından sayfalar boyu kullanıcılarından ayrıntılı okumanızı öneririm:

www . motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/139167-benelli-tnt-25-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Başka bir model düşünmediğinizi belirtmişsiniz ama, 250 cc'ye geçmeyi düşünen biri olarak yazmış olayım: SYM Wolf SB 250 NI.

Temiz bir tane denk getirdim; nakti denkleştirmem lazım... du bakalım ... Euro dolar arttı diye fiyatı artırmazsa...
    Ne yazık ki SYM biraz pahalı 20.000 30.000 de de sym almak istemiyorum açıkçası

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelimin kronik sorunu krank kırmak
    Tnt25 elektrik tesisatı
    Ben olsam tnt25 i seçerdim ki zamanında öyle yapmıştım.
    roadwin 250r krank mı kırıyor?

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Roadwin parça bulamazsın, uzak dur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)