Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cbr 600rr kullanan arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı kuesier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bi öyküleme olmuş. Hocam kararımı çoktan verdim. 650f i alırsam o güzeller güzeli kadın beni tatmin etmeyecek. Ne kadar evine sadık olsada, çekik gözlü japon aklımda gelecek. Ben o zengin adamın metresini istiyorum. 650f alıp evime bağlı kalmak istemiyorum
    Hakkında hayırlısı olsun ancak son bir şey daha;son 3 senedir kullandığın motor cbr125 ise eğer 650f seni fazlasıyla tatmin eder bence,yine de karar senin tekerin düz bassın,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkında hayırlısı olsun ancak son bir şey daha;son 3 senedir kullandığın motor cbr125 ise eğer 650f seni fazlasıyla tatmin eder bence,yine de karar senin tekerin düz bassın,
    Cbr 125
    Megelli 250
    Cbr 250
    Cf moto 150nk

Cbr 125
    Megelli 250
    Cbr 250
    Cf moto 150nk
    Kulandıgın motorlar bunlar ise bırak 650f i CBR 500r bile seni tadmin eder. Hepside 30 HP altı makinalarmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Aklına 600rr girmiş, muhtemelen videolarını felanda izlemişsindir hatta şu an izliyor olabilirsinde. Bütün teknik verilerini araştırmışsındır, 600rr kullanıcı bölümünün bilmem kaç sayfasına göz gezdirmişsindir.

Şu saatten sonra 650f alsan aklının bi köşesinde rr kalır tadını çıkaramazsın.

Duke390 almadan önce crf250 rally vardı aklımda üstüne mt07 aldım üstüne vfr800 aldım halen aklımın bi köşesinde rally var 😃

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    2k kmdir 650f kullanıyorum genelde hep İstanbul içi yani 200 gördüğüm 3-5 tir. 6 lt nin üzerine çıktığını hiç görmedim. Makinenin kullanımı cidden basit benim ilk motorum diyebilirim(400km cbr250kullandım ama saymıyorum 😁 )
    600rr a kararlı bir insan zannetmiyorum ki 650f düşünsün

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5 litre ortalaması var, abandığında 8-9 litrelere çıkıyor, hadi bilemedin maks 10 olur.
    Teşekkürler hocam

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200km/h + seyrettiğinizde bu değerleri yakalarsınız, 500r la bu hızların üzerine çıkamadığınız için yakıt olarak sizi tatmin etmesi normal 😊 hız olarakta tatmin ediyorsa satmayın zaten. Ama bir gün daha hızlısını istersen 8-10lt ler çok uçuk gelmesin.

650f ile ben 8lt nin üzerini görmedim ama naked versiyonuydu uzun süre 200+ seyredemedim. Cbr650f de kullandım 600rr la alakası yok makinanın. İkisininde kendine has özellikleri , güzellikleri, kötülükleri var 😊
    Valla hız konusunda söz veremiyorum araba kullanırken hız tutkum var ama motora geçeli 2,5 ay oldu hep tenhalarda düşük hızlarda dolandım motoru tanımak için son zamanlarda 100ü nadir gördüm, 4-5 gündür yol yapıyorum ömerli şile yoluna çıkıyorum hem virajlı hem uzun düzlükler var, virajlarda yatıyorum felan, yavaş yavaş gaz açıyorum, fena keyifli motorda 140 arabada 200 gibi
    Tek sorun aynalar, aynalara hala alışaadım arabadan alışkanlık arkamı göremediğim için tribe giriyorum hızlandığımda motorun üstüne yattığımda ve normal hızlarda giderken kalktığımda her sürüş pozisyonunda aynayı ayarlama ihtiyacı duyuyorum onu ne yapacam bilemiyorum

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kulandıgın motorlar bunlar ise bırak 650f i CBR 500r bile seni tadmin eder. Hepside 30 HP altı makinalarmış
    Şimdi benim ilk açtığım konuda sorduğum soru ile bu yazdığınız şeyin ne alakası var. Param var alacağım hocam. Param yoktu zamanında alamadım şimdi var alacağım. Sadece her şeyini bilmek istiyorum 600rr in. Zaten kararımı vermişim herkes farklı bir şey öneriyor söylüyor. 600 rr kullanan arkadaşlara yönelttim sorumu ki iyice öğreneyim diye

Şimdi benim ilk açtığım konuda sorduğum soru ile bu yazdığınız şeyin ne alakası var. Param var alacağım hocam. Param yoktu zamanında alamadım şimdi var alacağım. Sadece her şeyini bilmek istiyorum 600rr in. Zaten kararımı vermişim herkes farklı bir şey öneriyor söylüyor. 600 rr kullanan arkadaşlara yönelttim sorumu ki iyice öğreneyim diye
    Sana paran var mı yok mu diye söyledik .
    Birisi sana 600rr deneyim var mı diye yazmış , sende deneyim 30 HP altı
    Motorları yazmışsın
    Bende sana 50hp ve üzeri motorlar seni tatmin eder dedim para ile ne alakası var.
    İstersen s 1000Rr al bana ne yoksa .

Hayırlı güzel ,saglık ile keyif ile kullan .

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Adam Adana'lı, ister istemez bi süre sonra sakinliğini atıveriyo.

Sen 600RR alacaksın kafana koymuşsun tamam da ilk mesajında Cbr650f ile arasında gidip geldim dediğin için insanlar sana o motordan da bahsetmişler. Herkes bence faydalı konuşmuş, benimde 4 silindir hevesim var konuyu takip ediyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)