Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Alacaklara Son Çağrı...Zam Yolda...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar bir Hyosung hayranı olarak sizlere bir uyarıda bulunmak isterim...Bugün Kızıltopraktaki Hyosung Bayisine gittim...İstanbul Motora...zammın yolda olduğunu söyledi...Motor alma planları yapan arkadaşlar biraz acele ederlerse sevinirim...bu arada Müşteri Temsilcisi Bora Bey peşin alımlarda 1000 ytl indirim yaptıklarını ve tüm Hyosung modellerinde vade farkszı 12 taksite yaptıklarını söyledi...yani 650 comet 10.000 ytl peşin...ulan para olsa allah yarattı demem...siyahı kaparım... reklam yapar gibi hissettim kendimi bir an...

hem sitede yazıyor müsait zamanda öpeceğiz diyorlar...

ben alamıyom bari siz alın kendinizi kurtarın...

--------------------------------------------------------------------------------

05.07.2006

FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİ

Ötv artışının subvanse edilmekte olduğu ve doların eski kuruna göre belirlenmiş olan fiyatlarımız için tahammül sınırları aşırı zorlanarak herhangi bir değişikliğe gidilmemişti.

Bununla birlikte firmaların yaşayabilmeleri için gerekli olan katma değerin sağlanabilmesi,hiç olmazsa zararların azaltılabilmesi adına Hyosung ürünlerinin de fiyat artışı zorunlu olacaktır.

Kısa bir süre daha mevcut fiyatlar ile direnmekte olduğumuzun motorseverler tarafından bilinmesini rica eder,yapılmış ama bekletilmekte olan artışın sitemizden duyurulacağını haber veririz.

http://www.globalmotor.com.tr/urunde...102&product=9#

ana sayfada fiyat değişiklikleri linki...sevgilerimle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    %100 artsın isterse benim için değişen bişey yok
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi alim o zaman bi kaç tanede zam gelince üç beş kar yaparıs
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hyosun ndn bu kdr pahalı satıyo ben anlamadı :slient:
    CBR 600F Honda,

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ahh aahhh benim CBF 250 me de bugun baktım 950 ytl zam yapmıslar umarım 250 comet de bu kadar olmaz
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    PcKopatGhostRider Hyosung neye göre pahalı satıyor sence ?

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Eyong'a katılıyorum. Hyosung deyince pahalı diyorlar ama klasmanındaki 250 cc lerden bence çok üstün.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neye göre pahalı onu anlayamadım çinlilere göre mi Japonlara göre mi Amerikalı ya da italyanlara göremi yoksa sana göre mi dostum. O paralara alabileceğin en performaslı ve Kaliteli makinaları satıyorlar. (Gt 650 yi ayırıyorum ) Bir tek ona rakip var piyasa da o fiyat aralığında.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    hyosun ndn bu kdr pahalı satıyo ben anlamadı :slient:

eyongcan kendisi cbr125e bayıldığı paraların acısını Hyosungtan çıkarıyor...

düşünsene...

6000 ytl var...cbr125 mi alırsın...

yoksa 1000 ytl ekleyip comet 250 mi alırsın...hadi bakalım günün sorusu...aklın yolu birmi değilmi...ah psikopat ah...gençlik işte....hepsi çılgın motorcu...hayatlarındaki tek motorun cbr 125 olacağını sanıyorlar...karga yavrsuna şahin ambiansı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mindtrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Freelander,Mulhacen
    Turk google'a Hyosung yaziyorum sonuc olarak bana yabanci siteleri donduruyor. Bence bu motorun saticilari isi bilmiyor sole en kralindan bi site azda search engine optimization ile ziyaretci ve kullanici sayisi artirilabilinir Cok ayri bi konuda yazmis oldum bende buraya ama dediklerim yapilirsa talep artirilip fiyat azaltilabilinir nedersiniz?

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    bu makineler fuara kadar ucuzlarmı??
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    eyongcan kendisi cbr125e bayıldığı paraların acısını Hyosungtan çıkarıyor...

düşünsene...

6000 ytl var...cbr125 mi alırsın...

yoksa 1000 ytl ekleyip comet 250 mi alırsın...hadi bakalım günün sorusu...aklın yolu birmi değilmi...ah psikopat ah...gençlik işte....hepsi çılgın motorcu...hayatlarındaki tek motorun cbr 125 olacağını sanıyorlar...karga yavrsuna şahin ambiansı...

Zamanında Cbr 125 ile ilgili ne fırtınalar koptu sitede, laf söyletmediler motora. Bi tutturdular racing diye. 160 yapanı mı çıkmadı , bilmemkaç derece açı ile viraja girenler mi dersin.. oyyy oyyyy

Şimdiki fiyatı ile sıfır cbr almak hakikaten komik olur....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung parası olmayan adama göre pahalı satıyo, paralı adam zaten düşünmüyo ki alıyo abiler... Üç beş biriktirerek almak isteyen, eh az buçuk da kalite isteyen alamıyo ve pahalı geliyo, ne yapsın?
    Herkes şanslı doğmuyor, ama içine de bi motosiklet düşünce ucuz olsa da alsak diyor işte
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Haklısınız 250 Cc Lik Hyosunglar Rakiplerine göre Daha avantajlı + Tasarım Ve işçilik Kalitesi göz ardı edilemez Hyosung fiyatlarının artacagını ben ta bir ay önceden biliyodum. Su an satıyorum acil bi nakit sorunum var yoksa bir ay sonra ne prim yapacagını iyi biliyorum. Kahretsin işte sıkıntı olmasaaa napacagımı iyi biliyorum :(

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    tamam hyosungda zam yapsında makul düzeyde yapsın veya hiç yapmasın
    bence global motorun şu anki piyasada oynaması gereken politikada zam yamaması gerek neden mi :

İnsanlar yeni yeni gt250'ye ısınıp motorlarını kullandıkça tanıdıkları ve ondan sonra forumlarda motorun kalitesinden bahsetmeye başladılar ve piyasadaki tek rakibi olan honda kullanıcıları bile motorlarını değiştirmek istemekteler , tamda böyle bi ortdamda 250'lik motoru zam'la 8.000 ytl üzerinde yapmaları honda'nın dezanatajna ve hyosung'un avantajına bi olay bence...

en azında 2-3 ay daha hyosung fiyatları artırmazsa artık cbf250 alan kuryeler bile hyosung alır ve pazarda liderliğe oynar ,

aksi takdirde oda zam yaparsa insanlar 250'likten iyice soğuyup 2.el 500 cc motorlara yönelir gibime geliyo....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı
    tamam hyosungda zam yapsında makul düzeyde yapsın veya hiç yapmasın
    bence global motorun şu anki piyasada oynaması gereken politikada zam yamaması gerek neden mi :

İnsanlar yeni yeni gt250'ye ısınıp motorlarını kullandıkta tanıdıkları ve ondan sonra forumlarda motorun kalitesinden bahsetmeye başladılar ve piyasadaki tek rakibi olan honda kullanıcıları bile motorlarını değiştirmek istemekteler , tamda böyle bi ortdamda 250'lik motoru zam'la 8.000 ytl üzerinde yapmaları honda'nın dezanatajna ve hyosung'un avantajına bi olay bence...

en azında 2-3 ay daha hyosung fiyatları artırmazsa artık cbf250 alan kuryeler bile hyosung alır ve pazarda liderliğe oynar ,

aksi takdirde oda zam yaparsa insanlar 250'likten iyice soğuyup 2.el 500 cc motorlara yönelir gibime geliyo....
    kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım benim gibi honda hayranı biri bile hyosung düşünmeye başladı motosikletlerinde kalite var performans var(özellikle 250 cclerde ) ee fiyatta uygun hyosung almamak için bir bahane bile bulamıyorum. ama şimdi bunlarda uçuk bir zam yaparsalar yen yeni girdikleri 250cclik piyasasını bitirmiş olurlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler