Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kiniyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar iki gün önce şirinevler tarafında kurye motoru haline getirilmiş bir cbr 125 gördüm.zavallı cbr 125 kurtarın beni bu adamın elinden dermiş gibi bakıyordu .daha önce de aynı manzarayı görmüştüm.ben cbr 125 sahibi değilim ama honda markasına karşı bir ilgim var sonuç olarak gördüklerim beni üzdü.cbr 125 sahipleri bu konuda ne düşünür bilemem ama bence bu cbr'ye yapılan saygısızlıktır.adı üstünde cbr city bıke racer...vallahi pes diyorum.hondanın neden adam gibi modellerini türkiyeye getirmediğini şimdi daha iyi anladım.bu kafayla bizde motosiklet kültürü zor oluşur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    adam istediği motoru kurye motoru yapar bence kawasakiyide yapar he su var ama motorun adı kuryeci motoruna çıkar ör:activa kebapçı motoru dioruz biz

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bizim burda bi komşudada var cbr125 repsol kurye amaçlı kullnılan motor.hatta gördüğüm ilk cbr 125 o olmuştu,cbr125 ler ilk çıktığındaydı.bende ilk başta biraz yadırgamıştım ama şimdi gayet normal geliyo.hem niye bukadar yadırgadığını anlamış değilim.sonuçta sadece cbr125.hayır 1000rr olsa tamamda niye cbr 125 e bukadar üzüldünki hondaya karşı sempatim var diyosun,senelerce ve hala cg125 titanları kurye olarak kullanıyolar ona üzülmüyosunda niye cbr 125.
    hondanın adam gibi modellerini türkiyeye getirmemesinin nedeni kuryelermi sence,kuryeler hondanın üst sınıf modellerini kullandılarda honda bundan çekindiği içinmi getirmiyo.valla durum böyle olsa bence hondanın gelmeyen modeli kalmazdı.moto kurye gibi yüksek sayıda motor satabilecekleri bi kitle pahalı motortlarını alabilecek durumda olsa niye bundan çekinip motorlarını getirmesinler

'cbr 125 kurtarın beni bu adamın elinden dermiş gibi bakıyordu'demişsin.yav yapmayın etmeyin.cbr125 i seviyo olabilirsiniz ama bukadarda abartmayın.ister cbr ister harley olsun.sonuçta makineden bahsediyosunuz.cansız duygusuz metalyığını.

dou147 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    yaa arkadaşlar adam basmış parasını almış motoru istediği gibi kullanır buna kimse karışamazki... isterse r1 i yapar kurye motoru keyif kuryenin keyfi para kuryenin parası değilmi...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Kuryeyi CBR 125 i hor kullandığı için mi kınıyorsun...

Hondayı CBR 125 i ürettiği için mi kınıyorsun..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mercedes'ten taksi yapan bir milletiz biz arkadaşlar. Bu ülkede hiç bir şeye şaşırmamak gerktiğini anlamadınız mı hala!
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    pardon kardeş sen CBR 125 in hangi tarafını kınadın?

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    cbr 125 gezmelik eğlencelik motord ur iş için hoş olmaz bence

Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    Mercedes'ten taksi yapan bir milletiz biz arkadaşlar. Bu ülkede hiç bir şeye şaşırmamak gerktiğini anlamadınız mı hala!
    Bunda müşteri memnuniyeti var motorda müşteri taşımıyosun ki yada paketini daha sağlıklı ulaştırmıyosun ki
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı
    adam istediği motoru kurye motoru yapar bence kawasakiyide yapar he su var ama motorun adı kuryeci motoruna çıkar ör:activa kebapçı motoru dioruz biz

valla kardeş benim bi komşum var kurye adamda bi bmw 1100 lük birde honda 650 lilik var ne diyecen adam zevk meselesi ekonomik durum meselesi falan yani

Motosikleti
    var bişeyler
    mercedesi taksi yapan biz değil almanların kendisi,yunanlılarda kullanıyo bildiğim kadarıyla.hayır olmaz diye bişeymi var.maddi olanaklar müsait olsada tüm taksiler mercedes olsa keşke.tangur tungur tofaşlarda gitmekmi istersin yayıla yayıla mercedestemi

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    cbr 125 gezmelik eğlencelik motordur iş için hoş olmaz bence
    valla abi benim fazla değişik model motor sürmüşlüğüm yok honda 125 jawa 350 mz 250lik kanuni ve en son ramsey 125 lik sürdüm 500lük yada 1000 -1150 motorlarsa sadece yanımdan geçerken arkdasından bırakdıgı dumanına bakıyorum tabi içimden demiyorum büyüyünce uçak olacam ilerde bizde modeli yükseltiriz herhalde ama bu cbr 125 likle ilgili neden kurye olarak iş yapılmasınki abi sonuç olarak 125lik az benzin yakar öyle değilmi

Vlad bunu örnek olarak verdim, isteyen istediğini yapar tabii... Ama yapılacak var yapılmıycak var. Alman mercedesi yapacak tabii, adamın ülkesinde mercedes seninki gibi statü sembolü değil ki. Racing tarzda motoru kurye yapan adama kızmamak lazım demek istedim sadece. Ben de bi çok kez gördüm aynı motoru kurye olarak kullananı.
    Kına dur. Hangi birini kınıycan.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    mercedesi taksi yapan biz değil almanların kendisi,yunanlılarda kullanıyo bildiğim kadarıyla.hayır olmaz diye bişeymi var.maddi olanaklar müsait olsada tüm taksiler mercedes olsa keşke.tangur tungur tofaşlarda gitmekmi istersin yayıla yayıla mercedestemi
    valla haklısın billa haklısın ama kimsede kolay kolay mersedesi ticari taksi yapmaz benzin tüketimiydi parçasının pahalılıgıydı öyle değilmi

Motosikleti
    var bişeyler
    Vlad bunu örnek olarak verdim, isteyen istediğini yapar tabii... Ama yapılacak var yapılmıycak var. Alman mercedesi yapacak tabii, adamın ülkesinde mercedes seninki gibi statü sembolü değil ki. Racing tarzda motoru kurye yapan adama kızmamak lazım demek istedim sadece. Ben de bi çok kez gördüm aynı motoru kurye olarak kullananı.
    abi ferrariye lpg takan bi milletiz deseydin birazdaha uydun bi örnek olurdu mercedesin taksi olması normal karşılanır zaten

işte bu kafa bizi bu hallere getirdi.adamın parası var istediğini yapar.kardeşim yapar yapmasına da bu makineye yapılmaz.
    bunun amacı belli racing başlangıcı amacıyla üretilmiş.hondanın kendisi böyle söylüyor.diyecekseniz kurye için özel bir makine yapılmadı adam ne yapsın.gitsin güzel bir ybr alsın hem parçası ucuz hem grenajı ıvırı zıvırı yok en önemlisi 1900 ytl daha ucuz.titan için honda desydi ki kardeşim ben bunu racing kullanmayı düşünenler için bir başlangıç motorsikleti olarak ürettim ona da karşı çıkardım.at kelebek ilişkisini biliyorsunuzdur.estetik kaygısı duymayan insanlara birşey demiyorum.haklılar.

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    valla bende 250liliklere alışmışım ramsey 125lik kesmiyo beni 1nci vites kalkışda motoru bagırtmakdan patlaycak gibi oluyo motor motor zaten yarı gazı yemiyo gibi oluyo itiraf eiyorum benim motorada ben çin işkencesi yapıyorum suçluyum...

Motosikleti
    var bişeyler
    yazdıklarına gülüyorum sadece

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    abi ferrariye lpg takan bi milletiz deseydin birazdaha uydun bi örnek olurdu mercedesin taksi olması normal karşılanır zaten

Peki, Ferrariye lpg takmaya çalışan sonra takamayıp Ferrai bayiini arayan ve sonrada Ferrari tarafından aracı elinden alınan bir milletiz. Nasıl?

ben başkalarını düşünüyorum.bir hayal edin.20 yaşında bir genç,odasında cbr 1000rr posteri asılı, ileride hedefi büyük bir racing makine almak,tüm karşı çıkmalara rağmen krediyle sıfır bir cbr 125 alıyor.bir yandan da taksitleri nasıl ödeyeceğini düşünüyor ,honda bayiine gidip anahtarını teslim alıyor hayalinin..evine büyük bir mutluluk içinde giderken yanında bilmemne kurye yazılı önüne arkasına çantalar konulmuş pislik içinde bir cbr 125 geçiyor.o an siz ne düşünürdünüz.içini z burkulmazmıydı..yok burkulmazdı bana ne falan diyorsanız size anlatmak istediğim birşey yok.

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    krank abi haklısn ne desende abi ben kendim için söyleyecek olursam motor yeni aldım borca girdik biraz bende honda cbr 125 yamaha yada kanuni 200lük 250lilik gibi bi motor alayım dedim hatta modialin 250lik bi modeli vardı 5 vitesli çelik jant tipini bilemiyorum alcaktım mondiali tavsiye etmediler

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler