Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İstanbul'da bu yola kesinlikle girme dediğiniz neresi var?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Herkese Merhaba,

Aranızda yeniyim. Cumartesi günü Toprak Holdingin oradaki bu fulyadan köprü bağlantı yoluna çıkan yol vardır arnavut kaldırımlı yol. Ordan köprüye girebilmek için geçtim. Arnavut kaldırımı olduğundan çok çok çok bozuk bir yoldu. Belim koptu ki benim motor XMAX 300 2018 sözde konfor sele birde konfor sele olmasa ne olacak kim bilir. Yemin ediyorum yol bittiğinde sağa çektim belimi esnettim. Tövbe ettim o yola bir daha girmem. Böyle bildiğiniz kötü yollar girme sakın diyebileceğiniz yollar var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Bir daha o yola girmen gerekirse; toprak Holding binasına gelmeden yol sola doğru geniş bir şekilde kıvrılıyor, o kıvrım biterken sağa dönüş var ( hatta motosiklet bayisi var orda) sağa girersen asfalt yoldan mahalle arasından aynı yere çıkarsın yolun yarısından kurtulursun

Motosikleti
    Alıntı kulspruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha o yola girmen gerekirse; toprak Holding binasına gelmeden yol sola doğru geniş bir şekilde kıvrılıyor, o kıvrım biterken sağa dönüş var ( hatta motosiklet bayisi var orda) sağa girersen asfalt yoldan mahalle arasından aynı yere çıkarsın yolun yarısından kurtulursun
    Evet biliyorum o yolu barbaros bulvarına inerken orayı kullanırdım arabayla hep Girmem tövbe. Oradan da öncesi var trafik sıkışıkken kullanırdım bir öncesi o yol sola doğru kıvrılırken sağdan düz girilen bir sokak var ordan girdiğinde de o yola çıkıyorsun.

Nmax 155 le girdin mi o yola ? girdinse bel sağlam mı
    baba bilgisiyle adam olunmaz bekar hayatı yaşa.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    istanbulda sakın bağcılar karabayıra gitme.
    bağcılar demirkapı mahallesine gitme
    hadi diyelim gittin.
    sakın motorunu oraya biyere bırakma.

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    İstanbul meciyeköyde trumptowersın oradan aşağıya iner iken kuştepe var. Yolları düzgün de, kaskta kamera falan var ise geçerken sorun çıkarabilirler dikkatli olmakta fayda var.

Motosikleti
    Alıntı Akias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul meciyeköyde trumptowersın oradan aşağıya iner iken kuştepe var. Yolları düzgün de, kaskta kamera falan var ise geçerken sorun çıkarabilirler dikkatli olmakta fayda var.
    Sorunlu semtler de sıkıntı çıkabiliyor anladığım kadarıyla Dikkat ederim oralarda işim olmaz ama yol bu düşer oralara yanlışlıkla. Bizim evlendirme dairesi oraya yönlendirmişti. Vakti zamanında şişlede yer yoktu kuştepeye yönlendirmişti. Bizim nikah memuru kuştepe memuru
    baba bilgisiyle adam olunmaz bekar hayatı yaşa.

Motosikleti
    Moto Guzzi V7 II Stone
    Belin hassassa Ataşehir bulvarına da girme, hem arnavut kaldırımı hem de bozuk. Gerçi çok temel bir cadde girmeden nasıl olacak bilemedim. Kurye motorlar vızır vızır geçiyorlar, artık alışkınliktan mı, süspansiyondan mı bilemem. Ben geçerken zangır zangır geçiyorum.

Motosikleti
    Evet hatırladım o yoluda migrosa çıkan yol ana yol resmen ataşehirde işim olmaması için dua edecem yada totoyu hafif seleden kesicem ki bele vurmasın öyle yollarda.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    yollar yağışlı, karlı vs. ise cevahir'in arka tarafında bazı yollar deli derecede dik, dikkatli olmak gerekiyor. Beykoz tarafında da var.

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    O yolu ben de çok kullanırdım. Sonra baktım yağmurda, karanlıkta, iş çıkışında eziyet olmaya başlayınca resimdeki sarı rotayı oluşturdum. Hem sakin hem de konforlu yol... Kırmızı olan senin şikayet ettiğin rota... Yeni rotayı sarı renkle boyadım

[IMG][/IMG]

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    valla 2 senelik tecrübeme göre; yokuş aşağı dik, yokuş aşağı arnavut kaldırımlı herhangi bir sokağa girme!
    yokuş aşağı dik olan yollardan hep tırsıyorum. hele bir de yol bozuksa, yandı gülüm keten helva.

HayabusaJR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman UH200 (HayabusaJR)
    Heryere gir de Polonezköy civarlarında sürerken "Ahan da güzel orman yolu" diyip aman Mahmut Şevket Paşa' ya giden ara yola girme. Ben girdim. Köpek sürüleri önce her 100m. de bir ikişerli üçerli başladı. Grup nüfusu git gide arttı ve bu dar orman bağlantı yolunun bittiği son virajı dönünce kendimi geniş bir alana yayılmış yaklaşık 100 kadar köpeğin arasında buldum (ufacık dahi abartı yoktur) Sağ tarafta duran bina Beykoz Belediyesi Hayvan Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi' ymiş, benim gördüğüm arkadaşlar da tesise sığmayan nüfus. İçlerinden biri hırlasaydı halim ne olurdu bilemiyorum. Bir kaçış çizgisi belirleyip gazladım arkama bakmadan. İyi sürüşler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    o arnavutyol arabalar bile kışın kayıyor çok sıkıntılı bir yol ben ne zaman çıksam motorun her yeri zangırdar.. birde karşında maşkaya şişliye çıkan bir yol vardır çok dik yokuş keskin virajlı ordada dikkat edin arabalar çok açıkdan alıyor dönebilmek için zaten yokuş çok dik viraj çok dar bir dönüyorsunuz karşınızda araba kaç defa arabanın tamponu silme yanımdan geçdi..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Akias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuştepede hırsız çoktur. Ondan sıkıntı kamera...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuştepede hırsız çoktur. Ondan sıkıntı kamera...
    Hırsızdan çok uyuşturucu muhabbetleri duydum ben ne kadar doğru bilmiyorum, oranın tofaş şahinleri baya uzun antenlere sahipler arabanın kendi uzunluğu kadar neredeyse antenler

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Açılın kuştepede yaşıyorum. O videodaki eleman kuştepenin yuvası son durağa girmiş. Ben 21 yaşındayım her yere de girdim çıktım. Bulaşmazsanız bulaşmazlar. İsteyene denemesi bedava. Trumptan alır kuştepe turu attırır evine sağ salim yollarım. Sandığınız gibi değil o eskidendi kuştepe. Hem en iyisi de motorları çalmıyorlar. Sokakta peş peşe 10 cbf 6 pulsar var kimse kilitlemez kimseninki de çalınmaz.
    HONDA

#BZ3082

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Ben direk İstanbul'a girmiyorum. İzmir'e akın eden İstanbullular da bir zahmet geri dönerseniz seviniriz. Sevmediğimizden değil, bize yer kalmadı da...
    yulis bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben direk İstanbul'a girmiyorum. İzmir'e akın eden İstanbullular da bir zahmet geri dönerseniz seviniriz. Sevmediğimizden değil, bize yer kalmadı da...
    Sana kötü haberlerim var

Ben bile İstanbul dan İzmire taşınabilir miyim diye düşünüyorum.Bilsem tutunabileceğim hemen oradayım
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Maltepe köprüsü tarafında çok kaza olur, yapımından dolayı kazaya müsait..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde kötü haberim var benimde 10 yıldır izmire yerleşme planlarım var ) artı birde beni ekleyin az kaldı burda yapmam gereken üç beş şey var bitsin geliyorum .. bu arada iyi gelirmi bilmem ama ben izmir içi düşünmüyorum çevresinde izmire çok yakın tatil yörelerinden birinden düşünüyorum .. zaten büyük şehirden kaçıcam bir daha büyük şehirin kalabalığına trafiğine hiç girmem..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)